Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    ty vole, Adame. +10 za pochopení toho, co znamená druhé pokračování!
  • Kdyby ty hry radši dělali pořádně a ne jak čínská továrna na výrobním pásu.
  • Colby.Sawyer
    Tak komiksovky jsou naprosto parádní filmy jak od Marvelu tak věřím i DC. Takže od TT skvělá volba.
  • The_Nameless_One
    Ne!!! Já se snad The Wolf Among Us 2 nikdy nedočkám...
    • Krescz
      já myslel, že druhá řada vyjde už tento rok *9* ...jde vidět jak jde Telltale za prachama
  • Bože, horší náměty než komiksy od Marvelu snad vzít nemohli. A nechápejte mě zle, já jich už něco přečetl. Avšak s nástupem filmových adaptací jsem se jen přesvědčil o tom, že některým formátům prostě konverze na jiné médium nesvědčí.
    • Tak Daredevil je třeba boží, náměty jako takový jsou do určitý míry irelevantní
    • Vojta_Ilavsky
      Viz. Avengers, Thor 2, Kapitán Amerika. Ať si vezmou příklad z DC, ty tu konverzi minimálně z pohledu kinematografického zvládli na výbornou.
      • TheGGG
        na výbornou? LoL men of steel byla blbost jak párek. Cap, Thor a Avengeři splnili naprosto vše co jsem od nich očekával a skvěle jsem se bavil. Duch komixu přenesen na plátno parádně. Naštěstí si to myslí tak 95% diváků a pár rádoby filmových expertů co se nedokáží normálně u filmu bavit bez rádoby temné atmosféry ala batman od nolana s tím nic nenadělaj
      • třeba takový green lantern.
        • Vojta_Ilavsky
          Tak zrovna Green Lantena ani seriál Arrow jsem nemyslel. :D
          • to už je zas kategorie filmů, co jsou tak špatné až jsou vtipné, jako koukat se po pár pivech na Punishera nebo Ghost Ridera je docela prča *3*
      • u DC se tepre uvidí, jak budou vypadat jejich týmovky v příštích letech, Batmani od Nolana byli dobrý první dva, Man of Steel takový průměr, žádný jiný hraný filmy co by měli dobrý mě nenapadaj, jen pár animáků

        Jinak od Marvelu vypadá slibně ten nový seriál Daredevil, hodně gritty, spousta krve, násilí a otevřených zlomenin, po pastelkových jásavě barevných Avengerech s ratingem pro pětiletá děcka je to příjemná změna *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit