Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Bude to špatná hra, v tomhle videu, ale na YT, citujou Eurogamera, to nedopadne dobře :D (http://www.youtube.com/watch?v=-iHv098gYbM)
  • koukam na to porad snih samej, tak me napada jestli to udelaji zajimavejsi a treba se stane ze mu to oklouzne at uz na strome nebo na skale a bude tam nejakej malej cas kdy bude potreba zmacknout nejake tlacitko aby se znovu chytil. Pac jinak to vlastne bude porad to same jen v jinem prostredi, kdyz to nebude vyuzivat vlastnosti prostredi jako takoveho.
  • se uz těším na Assassin Creed 4 .. z 1. světové války
  • Paulcz
    to je ale pěkná hovadina :) kdo proboha k tomu píše scénář..
    • Jazz
      Tvoje máma...
      • Ještě napiš "tvoje máme je tak tlustá..." a můžeš si sbalit kufry a odjet do ameriky. Tam na takovýhle infantilní reakce najdeš vděčný publikum ;)
      • Ataker
        Ubohé...
  • No teda musím říct že to s tím generálem je teda fakt k smíchu to jako myslí vážně ?
  • Krtecek-GT
    Víc se mi teda líbilo prostředí předešlých dílů, ale je pravda, že už to chtělo změnu. Po počáteční nedůvěře se už i těším, ale moc se mi nelíbí grafický engine. Neříkám, že hra musí vypadat jako Crysis ale na tom enginu už se zub času podepsal
  • Ještě jsem neviděl jediné video/obrázek, kde zabijí americké vojáky. Takže celá hra bude proti zlým Angličanům. God bless America. Už mě ta jejich samolibost začíná vadit.
  • Zajímavé. Když vidím tohle video, říkám si "zabte někdo toho tarzana v bílým lajntuchu, co má plnou hubu amerických patriotických keců...". A je jedno, jestli na to koukám jako brit, nebo indián. Vnitřně rozpolcená postava, která mává "vlajkou hvězdnatou" a brutálně morduje červenokabatníky "protože je poloviční indián" je IMHO hovadina *5*
  • A jéjé, komouš Aleš Smutný zase ožil, když si mohl rýpnout do nejlepšího, nesvobodnějšího, nejbohatšího a nejsilnějšího národa na světě - USA. Naštěstí si američané z takových "malých smutných srnčích bobků" u cesty ani nevšímají.
    • Hairy_Ass
      Nejbohatšího a nejsilnějšího možná ještě jo (i když ekonomicky jim už Čína šlape na paty), ale pojmy nejlepší a nejsvobodnější jsou opravdu ale opravdu hodně subjektivní. A každý, kdo si dovolí něco říct proti USA je hned komouš? Nebyl tvůj příbuzný Joseph McCarthy? *5*
      • ... když on Aleš Smutný má toho komunistu i v popisu svého avatara, tak to máš těžký... *2*
        • ales.smutny
          Jenže jako ironii, která vznikla z nařčení čtenáře, jak se snažím podsouvat do podvědomí svých obětí podvratnými cestami své názory o DA2, přesně jako to dělali komunisté (psycho) :))

          (jinak kolega nahoře jistě mínil svůj příspěvek jako ironii...ony ty výčty nej nej nej děsně smrdí minulým režimem a jeho rétorikou, takže je to určitě vtipná paralela ;))
  • Já musím říct že já jsem docela antiamerikanista ale řekl jsem si o co jde vzhledem k tomu že to je indián tak asi amíky moc zbožňovat nebude. Ale prostě tohle je indián co je ochotnej se přetrhnout pro demokracii. A tady mě možná zastavte kterej indián v roce 1775 byl zarytý americký patriot ?
    • Hairy_Ass
      Vtipné je, že to bylo spíš naopak. Indiáni spíš stáli na straně Britů. Ale není to poprvé, co AC trochu promíchalo strany - v AC2 je Machiavelli jedním z předních protivníků Cesara Borgia, ale ve skutečnosti byl jeho obdivovatelem...
    • no jo furt musí mít unikatní postavy :D ja si to nekoupím a mnoho evropanu taky ne ziskaji zakazniky na americkém trhu ale ztratí evropské

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit