Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle lze říci jediné: GO ROCKSTEADY!!! Velmi se těším na další dílo mistrů herní zábavy, u kterých zatím platí co hra, to klenot. Moc, moc, moc držím pěsti, ať jim to vydrží i do budoucna a ať takových tvůrců jen přibývá!
  • ''fap fap fap fap''
  • btw trailer jako by stylem z oka vypadl těm posledním Batmanům od Nolana, je vidět že se dost insprovali
  • Už se dá i předobjednat: http://www.game-key.cz/detail-hry.aspx?gid=57 *1* Jinak těším se na Batmobil (bylo mi líto v Arkham Origins se na něj v jeskyni jen dívat).
  • mohli už rovnou přidat batloď, batmotorku, batkoptéru, batletadlo, batponorku.. tedy věci co má GTA série už asi 10 let
  • firebug
    Nemůžu se dočkat. Nedávno jsem potřetí dohrál Arkham Asylum a teď mám podruhé rozehrané Arkham City a zase jsem se do toho neskutečně zažral. Fakt boží hry i pro lidi, co o Batmanovi skoro nic nevědí (všechno se tu dozví:-). Rocksteady skvěle zvládli zkombinovat komiksovou, ale přesto velmi dospělou a temnou atmosféru se zábavným a návykovým gameplayem.
    Arkham Knight na první pohled slibuje zase další posun v hratelnosti (Batmobile, větší Gotham) a snad zachová i to, pročež tak miluji předchozí díly. Tedy hlavně tu temnou komiksovou atmosféru, která na mě z prvního traileru bohužel nadýchla. Snad to další zveřejněné střípky ze hry dají do pořádku... :-)
    Otázka na fanoušky: Vyplatí se pořízení Arkham Origins? Působí na vás jako plnohodnotný díl, který smysluplně rozvijí Batmaní Arkham universum, nebo jde spíše o nastavený doplněk, bez kterého byste se (zpětně hodnoceno) obešli?
    • Rozhodně to beru jako plnohodnotný díl. Herní doba je slušná, několik nových padouchů (nových myšleno, že jsme se s nimi ve hře ještě nesetkali), ale i hromada starých známých. Hratelnost zůstává stejná. Půlka města je sice stejná jako v Arkham City (respektive jen s pár odlištnostmi) což pro mě ale nebylo na škodu. Rád jsem si prošel místa ze dvojky znovu a v jiném kabátě. Takže dle mně, se jít do trojky rozhodně vyplatí - především jsi-li fanoušek předchozích dílů *1*
  • Pomalu se v těch názvech začínám ztrácet. Příště bude Arkham legend nebo tak něco *4* . Doufám, že dostanem uplně novou herní mapu, že budou po ulicích konečně sem tam i normální lidi, co na vás budou reagovat, možnost ovládat batmobil a batstíhačku, pak bych to teda bral všemi deseti. Ten trailer je takový...generický, ale tak co.
    • 1, Asylum
      2, City
      3, Origins
      4, Knight

      Very difficult to remember. *7*
      • a pak rozjedou sérii Batman: Gotham City, Origins, Knight
        • Nebo Batman: Vyhul Pele, Vyhul Díru apod. *7*
    • Lukyz
      Gotham bude podle mě opět liduprázdný - na začátku traileru jsou vidět davy prchajících lidí a Scarecrow (?) říká, že se jedná o poslední varování a možnost opustit město.
      GTA z toho prostě nebude a možná je to tak dobře *3*
      • Tak vzhledem k tomu, že se to vždy odehrává v noci tam moc lidí nelze čekat. Přece jen mě ale ty liduprázdné ulice vždy štvaly. Škoda, že si (asi) zase našli záminku je tam nedat.
  • Takže po "zassassinscreedovatění"batmana v arkham city tu máme jeho "zgtáčkovatění" v Arkham Knight. Věřím že rocksteady co do herních kvalit opět nezklame.
  • V textu je napsáno že město má být větší než v Arkham City co si z toho mám vyvodit že to bude cca velké jako Arkham origins? A na jakou verzi bude navazovat? Jelikož nezmínili Joker tak předpokládám že na Arkham City, pokud ano bude tam i Robin? či Catwoman?
    • Arkham Origins se odehrává před událostma z Arkham Assylum - čili by tam Joker být neměl.
      • Jde vidět že jsi Arkham Origins nehrál. Aspoň ně přišlo že Arkham Origins přímo bez nějaké pauzi navazuje na Arkham Assylum.
        • Tak jen tak pro upřesnění jde to po sobě : Origins , Asylum , City a Knight .
  • Jo.
    jo, jo, jo, jo, JO! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit