Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • limbo byla krasna hra, stahl jsem ji za jednu noc, nemohl jsem se od ni odtrhnout, na novy dil se moc tesim :)

    OT: by me zajimalo odkud na games pritekla takova banda dem3ntu, to co predvadi v tehle diskusi je az neuveritelny :(
  • microsoft je FUJ, nejde im o hry a spokojnost hracov ale o plne penazenky najlepsie po vzore Billa Gatesa.
    • Ty si tiež neni zrovna inteligenčný atlét, že? *4*
      • mishu je fafuklak co nema ani len kakaovy vencek aby ho teplosi dobre poyebali.
        • a sam som si dal minus aby si videl ako ta ja lubim. ty K0K0T!!!
          • je to kok0 t a ty máš kur€vsky dobré příspěvky, jen tak dál

            Je to radost číst.
      • tipny si jak o polnoci cintorin, ty 15rocny hulibrk!!
  • 3 a pol roka na licencovanom engine, gg, to musi kodit nohami asi.
  • Ježiši Kriste co je to za diskuzi? To je jak kdyby jste vzali partu bláznů z bohnic nadopovali je mixem halucinogeních drog a vpustili jste je ke klavesnici.

    Jinak Limbo je určitě zážitek a doporučuji všem aby ho koupili protože i přes to že je hra extrémně krátká je zábavná chytrá a atmosféra je přímo parádní.
  • Limbo byla jedna z tech her co me vazne chytla i kdyz mi kamarad rikal ze prej to ma atmosferu bombardovani Drazdan :D Ja jen doufam ze si udrzi kvalitu zpracovani a i pres 3D se budou drzet tak nejak pri zemi a hlavne ze si zase daji poradne zalezet na ozvuceni.
    • 3d je i stávající díl bych řekl..
      • Ja bych rekl ze tam je nekolik vrstev pozadi ktere vytvareji ten efekt ale o 3d se podle me nejedna.
        • Pozri si co umoznuje Unity a zistis ze to moze vyzerat upne rovnako ako Limbo 1
          • Ale to z limba 3d hru nedela...
            • Nech to je aj 41D, koho to zaujima
    • Hastala Vista Lemro!

      Šulululůůůůůůů a jabka a hrušky!
    • Ta hra je vyborna, jedina hra na svete ktera se ji vyrovna je simulator traktora Zetor.
  • deridon
    už zase se to objevuje hnus z bonuswebu..

    jinak Limbo je užasná hra, místama mě u ni až mrazilo, ale ani ne tím, že jsem se bál, ale celkovou atmosférou a momenty, které se tam děly.. o audiovizuálním zpracování ani nemluvě
    • koukej vykopat podklad, nebo to klidne i ukrad
  • Me osobne limbo zaujalo svym vyzualnim pojetim a atmosferou.Co bych hre vytknul je kratka herni doba a jednoduche hadanky.
    Presto si myslim,ze jde o kvalitni hru u ktere jsem se bavil.Takove prijemne prekvapeni.
    Ten hate tady tak trochu nechapu.
    • Bavi te? To jen proto ze mas bujnou fantazii a soucasne jsi tupy a jednoduchy :) Doporuciji nechat si poradit od odbornika tady dole.. Ten ti to vysvetli.
      • Ano ano, je tupi a jednoduchy, ta hra je delana pro veprovy dobytek! Spravni parani vali Matlab a kvadraticke programovani prostrednictvim geneticke algoritmizace! Kulebradaci!
        • tak natebe uz nemam silu :) nic, letim z jobu na vzduch uz mam plny zuby zaprdenich upocnych plesnivcu s luxferama, kteri maji games.cz jako svuj zivot a jediny prostor k realizaci sve ubohe existence :) pa :*
      • Kde jsem řekl, že jsi tupý a jednoduchý?

        Já jen na začátku řekl svůj názor. Ty jsi začal útočně.
        • S€r na nej, ma zeleny mozek a mysli si, ze valka a armada je pro lidstvo jedinecna.
    • Krome nemocneho trolla.dikusniho tu zadny hate nevidim. Proc musi byt konstruktivne oduvodnena kritika hned nejaky hate?
      • LIMBO je nejlepsi hra na svete! Jsem z ni uplne v limbu!
      • Konstruktivni kritika je jedna vec ,upirani hre jakekoliv kvality zase druha.
        • A kdo tu upiral hre jakekoli kvality?
  • KDE TO SEM????.............. je mi vas lito lidi. Meli byste preskocit do diskuze k novymu NFS tam budete asi doma.....
    • PreidaQ
      Mě vždycky baví, že když někdo nemá dobrý názor na hru, kterou daný člověk považuje za intelektuálně vyšší, začne mu ten člověk spílat, ať táhne hrát XYZ (dosaďte CoD, NfS..., vždyť víte), aniž by poslouchal objektivní kritiku či skutečně věděl, které hry má jedinec, jemuž je spíláno, opravdu rád (a vsadím se, že to ve většině případů ani hry typu XYZ nejsou).
      • Another world, co dál ?

        Me uz naopak ty vase zvasty nebavi ani trochu. Konstruktivni kritika ? Mozna tak konstruktivni hledani chyb na vsem co tu patri svetlo svetla.
        • Bez si nalestit kule!
        • Ne, to ty seš fanboy hotovej z naleštěnýcho ničeho.
    • Letajici kule! To me prelet! NFS uz od roku 2000 stoji za starou backoru, je to odpad pro hoppery a konzoloidni impotenty hulici cigara, skakajici na diskotekach a stekajici po novych autech.
    • A to máme jako oslavovat LIMBO, který jen ubralo barvy.

      To je vše, nic víc v tom není. Plošinovka s hádankama (špatnýma podle mě) je teda fakt extra originální nápad.
      • wtf...

        rikas ubrali z cerne a bile ? kterou ? cernou ? bilou ? dival ses vubec na screen nez si zacal opet trousit moudra ?

        ....
        • Ne, ostatní. Prostě kdyby ta hra měla normální skutečný barvy, tak po tom neštěkne pes.

          A jak už jsem ti psal níže. Celou tu atmosféru jsi si vytvořil sám v hlavě, protože hra je tak základní a chudá. Proto se ti to tak líbí.
          • :))))) nemam slov. Geniální inteligente :)
  • Limbo je krasna hra, ale nesouhlasim az tak uplne s jejim velebenim jako nejakeho spaseni zanru, nebo umelecke hry, atd. Limbo melo super atmosferu, zpracovani, styl, ale herne uz to nebyla takova 100% slava. I staricky Another World, z ktereho si Limbo asi nejvic vzal inspiraci, mel vice dynamiky a chytlave hratelnosti, nez Limbo, ktere jak rika Sora, bylo lehke na vyreseni, ale tezsi na provedeni, a to by melo byt v rovnovaze. O to vic jsem samozrejme zvedavy na pokracovani, kde mohou hratelnost jeste vylepsit.
    • GlaDOS
      Buď si lidi stěžují, že jsou hry moc lehké ale když mají výzvu, taky se jim to nelíbí. Jaké hádanky v Limbu byly těžší na provedení? Mně tedy Limbo připadalo docela jednoduché.
      • Problem byly ony samy hadanky, ktere, kdyz jsi videl, tak ti bylo casto hned jasne, to musim udelat takhle, tam skocit, tady preskakat, tohle tlacitko zmacknout. A jelikoz to bylo tak jasne, pak uz jsi to musel jen provest a casto jsi nekde narazil na presne provedeni toho ukolu. Ted vylozene si nevzpomenu na neco konkretniho, ale proste souhlasim se Sorou, i kdyz jemu se hra tolik nelibila, zatimco me ano.
  • Mato1987
    fúúha, takýchto logických plošinoviek je ako šafránu , preto ma táto správa mimoriadne potešila :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit