Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, Mafia na gogu už je v češtině *14*
  • Ještě Vietcong a budu spokojen.
    • Vietcong není třeba. Originální verze funguje v pohodě na nových winech, dokonce běží i MP. Každý den je online cca takových 20 - 30 lidí, co to smaží. Minulý týden jsme naplnili CTF Steam server :) zajímavý je, že když VC vyšel, byla spousta českých serverů ... za krátko se z toho stal hit a MP hrály tisíce lidí ... a teď, pod patnácti letech ... jsou online zase jen české servery :)
  • drazí přátelé, kterým tam chybí čeština, jsou dvě možnosti:

    čeština už tam je, jen není přístupná přes Galaxy, ale je třeba ji stáhnout samostatně z GOGu (jako když se postaru stahovaly instalačky) - viz https://www.gog.com/upload/forum/2017/10/f753b40ec587e9fa8cab7cb7ec292f4a441596fb.jpg - toto nicméně nemám otestováno, protože jsem zatím nekoupil

    druhá možnost je ta, že čeština není, ale bude, jakmile vydavatel svolí - viz https://www.gog.com/forum/mafia/does_it_include_czech_language/post2

    v každým případě se dočkáme, a GOG za to nemůže, vy americký obchodi :D
  • species
    NENE :O No tak to mam o vikendu co delat, schvalne jestli to zase odnese klavesnice pri zavodech *14*
  • Fraizer_cz
    ta grafika je příšerná, tenkrát to bylo super, ale dnes už to nijak neoslní, musíte být opravdu fanoušci, abyste to ocenili
    • Fakt? Já myslel že po grafické stránce strčí Mafia z roku 2002 dnešní hry do kapsy.
      • Fraizer_cz
        bohužel už ne :(zkus kouknout na nějaký videa, tam je to vidět
        • Fůů máš pravdu.
    • Mart9
      Na grafice se samozřejmě těch 15 let podepsalo, tehdy to byla fantazie.
  • Me to koupit jde (dostal jsem se az ke karte), dal nejdu, mam to plny v cz na cd.
  • Mafia bez Vasuta a Rychlyho a dalsich hercu co mluvili Franka a Dona neni mafie. Sorry jako.
    Jesteze mam stary cd v cz. Hraju to do dneska. Letos uz jsem ji dohral asi 12x.

    Takovy dila uz se dneska doopravdy nedelaj. Vsechno musi byt rychly, vsechno honem honem nekam dojet, honem postrilet vsechno co se hejbe.
    Mafie je uplne jina a ten kdo ji nezna prisel o jednu z nejlepsich her historie vcetne ty zahranicni.
    • Petr Rychlý zřejme životní role.. a nejspíš o tom ani neví :-D
      • Souhlas, od ty doby co jsem hrál mafii ho mám rád, do ty doby to pro mě byl šašek :)
  • Jack1947
    To že nemá český dabing je ostuda a je jedno že to je americkej krám... tahle hra je srdeční záležitost nejen v čechách *12*
    • GOG vlastní polský CD Projekt, ni?
      • Jack1947
        asi jo ale nemění to nic na tom, že není lokalizace česká.
    • Český dabing je super, ale krám je to polskej :-) Jinak nás to ale trápit nemusí, jelikož pro náš region se nedá koupit :-/
      • Jack1947
        Oh tak to jo *12*
    • Nicméně to nemění nic na tom, že ten anglický je zkrátka kvalitativně někde dál.
      • Anglickej dabing je hlavne korektni. V dobe kdy Mafie vysla bylo jeste normalni vysilat ceskou sodu, nikdo neresil korektnost. Takze ceskej dabing je sprostej a syrovej. Jo a nekdy dost vtipnej.
        Anglickej je dost svazanej tou korektnosti.
        • Jack1947
          Nejenom to prostě to je originál a ty hláškxy ostatně jako i z jinejch českejch her nemaj prostě chybu, je to hrozně originální a vtipné.
        • Zase tak stará mafie není, aby byla z 90.
          • soda nebyla jenom v 90., 2002 to bylo taky jeste v pohode..
            • ono to nebylo v pohodě ani v těch devadesátkách, vždyť měli neustále nějaké problémy, hromadu žalob na krku, pořad se několikrát rušil..
        • Netuším nakolik se dá pár sprosťáren považovat za korektnost či nekorektnost.
  • Geniální a nadčasová hra, jejíž grafický kabátek, systém pro detail a realismus byl v té době celkem nadstandard a v mnohém nakopává zadek dnešním hrám. Oproti současným titulům byla Mafie mnohem těžší. Nevodila vás za ručičku, museli jste sami přijít na to jak se kam dostat, nebo co udělat a nepřátelé neodpouštěli chyby. I dnes je to dobře hratelná hra, byť její ovládání je na dnešní dobu trochu zastaralé. Každopádně atmosféra, příběh a celkově filmový feeling hry spolu s již zmíněnými klady dělají z této hry jedinečnou legendu na kterou se dobře vzpomíná. Klobouk dolů co tehdy Vávra a spol ukuchtili za titul a je obrovská škoda, že Mafia II, byť to není špatná hra, již kvůli různým důvodům nenavázala na propracovanost jedničky a vydala se jinou cestou.
  • Mafia ešte aj dnes natrháva zadoček (pôvodné slovo mi to nepovolilo *1* ) mnohým dnešným hrám. Jedna z mála hier, ktorá vyčnievala nad konkurenciou a mala TO niečo naviac. Tá atmosféra a hudba + CZ dabing, tie hlášky... Dvojka bavila napriek reputácii, aj keď bolo vidieť, že tomu niečo chýbali a latka bola postavená vysoko. K trojke sa netreba radšej vyjadrovať urobila tejto značke akurát hanbu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit