Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ovladanie neskutocne depresivne,najme mierenie,protivnik stoji so samopalom na 5 metrov,striela na dvojicu stojacich postav(zaseknuta noha v schodoch) a oni neschytaju ani jednu gulku,neposlusna kamera.... vazne je to taka pecka? *7*
    • Ja nechapu, ze se u techhle propagacnich videi vzdycky najde nekdo jako ty, kterej ma nejaky pripominky k obtoznosti a , ze sou naci nezranitelni. Je to proto, že kdyby to hral klasicky tak by byl hnedka mrtvej a my bysme z toho videa nic nemeli, takze ta obtiznost vetsinou byva upravena.
    • Ona ta hra je snad už hotová? Pokud vim tak ne. Ovládání neřeš když to neumí ovládat tak se nediv že jim to nejde.
  • Už z toho dýchá ta atmosféra
  • Jedinž minus který na to m vidím je střílení resp. zpětný ráz a záblesky od zbraní.Jinak si na nic nestěžuju *4*
    • To se nemuzes koukat v klidu na zadny akcni film, kdyz se ti nelibi fiktivni zablesky z hlavne, ze?;)
      • Requiem1990
        To víš dyt to je jediná nereálná věc na celý Uncharted serii jinak je všechno naprosto uber real :D
  • splash
    Pekna akce..
  • Podle mě by se na über grafiku klidně mohli vybodnout, mně se 2ka líbila víc než dost. Hlavní je hratelnost a děj a klidně tam můžou nasypat pořádný puzzly. Po dlouhý době se těším na další díl hry ne z pohledu jak bude vypadat, ale jaký další dobrodružství mi nabídne a to je dneska (aspoň pro mě) stežejní devíza her, za který jsem ochotnej pustit korunu.
    • to je fakt a ze uncharted 1,2 je hodne kvalitni v pribehu i naplni hry,grafika je taky dobra.vubec bych se nebal ze treti dil na tom bude jinak
  • pěkně trapná reklama
    borec tvrdí jak dvojku hrál a jak byla super
    ale pak dostane ovladač do ruky a neví jak se střílí a netrefil by ani stodolu
    • No právě neumí s tim a ještě dává příležitost odpůrcům aby si mohli rýpnout jak hrozný to je.
      • splash
        Jn je to hrozný *1* *1* *1*
  • Vypada to super uz ted, nevim co se komu na tom nelibi?! Ale je jasne, ze to neni jeste uplne dokonale, ale ono to bude *3*
    • splash
      Když myslíš...
  • Sakra na tech konzolich se tak skvele zameruje:D
    • ja s tim problem nemam,naopak treba fallout na pc jsem odehral s joypadem,je to proste pohodlnejsi nez se krcet u klavesnice ale kdo na tom nehraje tak to musi byt jako kdyz vezme mys do levy ruky
    • Narážka trochu mimo. Když u toho pořád kecali těžko se na to mohli soustředit neni divu že jim to moc nešlo.
      • splash
        A taky si myslím že Jimm Fallon moc na PS3 nehraje víš :)....
  • jj, hlavně v tý grafice mi zatím nepříjde nějaký EXTRA posun, možná že to je rozlišením videa...Každopádně co se týče grafické stránky, mám pocit že GoW na xbox bude lepší .)
    • z videa urcite ne,druhy dil mel hodne slusnou grafiku a treti na tom nebude hur.na gears of war se taky tesim ale srovnavat to s uncharted nejde,to je uplny jiny prostredi.gears je scifi masakr a uncharted spis styl tomb raidera,ale obe serie jsou paradni o tom zadna
      • Souhlas!
    • Ta hra neni hotová a vyjde až za rok to je dost času a z nekvalitního videa toho moc nevyčteš.
      • Vypadá to moc pěkně a akčně, ale jak už tu někdo psal. Asi si víc užiju u GoW. Ostatně obě hry příjdou skoro až za rok.... *1* *7* *8* *9* *10*
    • A není to jedno? *5*
  • Vypadá to nadějně, ale jde vidět že mají před sebou ještě dost práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit