Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak nieco davaju zadara tak to moze mat dva teoreticke dovody:

    1, Chcu uvysit predajnost.
    2, Hra sa predava tak dobre, ze dali nieco aj zadara.

    Skor ta prva moznost.

    Neviem ci je to ono. Len hadam.
  • Mám radost že dávají plno DLC zadarmo, protože mě u dvojky mrzelo, že byli všechny placené a např. bez takového Arrivalu jsem se cítil na začátku lehce zmateně, takže za mě jen pozitivní pocity :).
  • Piggsy
    DLC zadarmo? Paráda. Jen aby v tom zas nebyla nějaká kulišárna. *2*
  • MP hraju stále a DLC jsem očekával. zadarmo jenom dobře.není důvod nadávat
  • ZADARMO? Co se to děje? To se mi nechce věřit.. 2 nové mapy a pár charakterů minimálně tak za 15 Eur! *5*
  • Tekat00
    Zdravím,
    mám takový problém s multiplayerem. Vím, že to tady asi není nejlepší místo, každopádně doufám, že mi někdo poradí. Už čtvrtý den mi ME3 při snaze připojit se píše *Mass Effect 3 server is unavailable all this time, please try again later*. Zkoušel jsem už všechno od spouštění v cmd, jako správce, vypínat firewall i antivirus. Dokonce jsem strávil hodinu (!!!) na chatu s technickou podporou a udělal jsem všechno co mi bylo řečeno. Nic nefungovalo. Pořád stejná zpráva, kdykoliv zapnu hru nebo chci hrát multiplayer. Nevím jestli se to tu už neřešilo, ale bojím se to pročítat kvůli spoilerům (nechce se mi ME3 dohrát bez MP *1* ). Pokud někdo víte co s tím nebo máte stejný problém, moc bych ocenil jakoukoliv radu.
    Předem díky všem.
  • Že by EA musela začít leštit pověst, když ji uživatelé zvolili nejhorší americkou společností pro tento rok?
    Nežeru jim to. Až to tak budou dělat jeden, dva roky, možná se uvidí.
    • Cypri
      to jako fakt jo?? nejhorsi? a officialne zvolena?
      • presne tak.Staci trochu googlit. *3*
  • Nojo, tak tímhle gestem si EA/BW moc fanoušků zpět nezýská ale body za to že je to zdarma mají. No snad to SP DLC bude za něco stát. Žel bohu ME si tohle endingové stigma už ponese navždy.
    • Endingove stigma ej jen diky trollum , kteri to nedokazou pochopit a prijmout tak jak to je ... vsak si taky vybreceli letni DLC
      • Cypri
        Hej nemluv...
      • Sry kámo ME jsem dohrál všechny díly a mnohokrát (kormě 3. ten jedu teď po druhé) a bohužel konec JE špatný. Problém je v tom že Bioware předělali původní konec na přání fanoušků. Ovšm tito fanoušci byli hráči kteří se dostali k uniklé a nedodělané verzi ME 3 a byla jich minorita. Takže tak.
        Ale jak jsem psal, DLC pro MP uvítám. Jenom mě tímhle hubu nezavřou.
      • jojo, všichni co se jim nelibi konec jsou trolové...
        a všichni co se jim libi jsou trolove a biodroni...
        diskuze na urovni pokračuje :-P
      • Presne tak, hraci by meli pokorne prijmout nelogicky konec, drzet huby a platit.
        • xD dobre ty
          Jsou proste lidi co tu hru brali jako odreagovacku, hrali, nepremysleli nad tim a s koncem sou spokojeni.
          A jsou taky lidi co ty 3 dily projeli i nekolikrat a opravdu ten pribeh prozivali. Druha skupina si ty hry samozdrejme zamilovala. Sledovala sliby 16 koncu, vidi nelogicnosti a postradaji jakoukoli reakci svych rozhodnuti v prubehu vsech 3 dilu.
          Ale vysvetlujte tohle lidem z prvni skupiny. To proste nejde.
          • Právě nechápu, co té první skupině tolik vadí. Když jso spokojeni s koncem, tak se nemusí o nic starat a můžou začít hrát něco jiného. Proč je tolik rozčiluje, že si myslíme něco jiného.
  • Sejka
    A bude tam Marauder Shields? *6*
  • Ze se ea na vas nevykasle, kdyz da neco zdarma cd projekt aby nahnal stado na svou sluzbu, tak vsichni jasaji, kdyz da neco ea zdarma, tak vsichni stejne akorat drzkuji :-).
    • Veskoslav
      Ty nechápeš věcí. Základní rozdíl mezi EA a CD projektem je např. v patchi. Kdy poslední patch na Zaklínače 1 obsahoval tak 3-4 DLC, ale oni to správně pojmenovali patch a světe dv se, bylo to zcela zdarma. Navíc i další dobrodružství pro zaklínače jsou na stránkách výrobce zcela zdarma! EA si to posrala sama svým přístupem. Ale počkat, já reaguji na jejdáska. Za ten stupidní flame mi to nestojí.....
    • My totiž nejsme hloupý ovce! Já to EA teda nežeru.Jestli si myslí že pár DLC zadarmo jim zlepší pověst tak se dost pletou *7*
    • Prosím ban pre tohoto zasr*ného flamera *10*
      • Pep ban na jeden den.
    • Tu je zas niekto múdry *7*
    • Myslis si, ze jedno male DLC zdarma dokaze zmenit komplexni nazor nespokojeneho konzumenta? Pokud tobe staci zamavat burtem jen proto, aby si obratil nazor, tak potes koste:-)
      • jejdasek je prostitutka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit