Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drak_1
    Mappack sa po novom vola DLC ???? To sú mi veci *1* *1* *1*
    • Jj uz asi par let.. wake up.

      Bohuzel ale MW3 beru jako vysmech do ksichtu vsem co ho v nadeji koupili :) A dalsim dlcckum a jejich cenam se musi clovek smat vic a vic...

      Jako zarty (byvaly) fanda cod radim vsem: mw3 nebrat :)

      vesely vanoce.
  • To ja pamatuju jeste lanku halfika jednicky to byla bzunda hehe, ale jako bf3 je por.o velky. Co je spatnyho na slove por.o tohle je normalne fasistyckej web napiste sem vyjmenovany slova co se mohou uzivat.
  • furt bf3 a mw3 hen to a pak zas toto....... Furt dokolecka, proc si tady nikdo nevzpomene treba na jine soucasne FPS? Napr. Tribes:Ascend.. co ?
    • Ataker
      Já jako konzolista bych volil radši Halo Reach
      • A jako PCckar se ti vubec nedivim. Tribes by na konzolich totiz hrat vubec neslo ;) Oproti Halo.
  • Odulin
    Nějakou větší mapu do MW3 bych asi uvítal, i když teď mě dostal ten novej mod Drop Zone a tam na velikosti ani nezáleží. Sice je to strašně přimočarý, ale prozatim mě to baví.

    Jinak opravdu mám rád obě hry...když si chci dát vojenskýho quaka tak pustim MW3 a když vojenskej unreal tak pustim BF3;)
    • ja chci vojensky skyrim :/
      • Ja chcem vojenský tetris
  • DLC k DLC ... DLCeption *5*
  • Já nevim proč se pořád hádáte když COD a BF3 jsou až na grafiku skoro to samé. To včem byl BF jinej než COD už dávno neplatí a hodně vidět je to třeba na destrukci kterou BF vždycky pyšnil v BF bc mohl člověk zničit cokoliv v BF 3 tak maximálně sem tam nějakou zeď nebo balkon.To samé velikost map mapy v BF 3 na první pohled vypadaj obrovsky, ale při hraní najednou člověk zjistí, že tomu tak neni. Ve městech jsou dvě nebo tři ulice zbytek je v polovině zastavěnej zdí bitvy na ostrovech jsou zas limitovaný šířkou ostrova a největší sranda je když v rushy chcete nepřátele obejít ze zadu jako by od jejich respawn pointu abyste mohly tu ulici vyčistit odzadu a ono vám to v pulce cesty napíše jste mimo vyhrazený prostor vraťte se nebo jste mrtvej takže asi tak to je z velikostí map. Jediný co má navíc je už opravdu jen to ježdění ve vozidlech ( v městských mapách hodně omezený ) a grafiku a ta mi zase nepřijde u COD zas tak hrozná. Tak o čem se tu pořád hádáte.
    • jesli nekdo nevidi ten obrovksej rozdil mezi BF a MW tak at za a) uz to nehuli, b) poradne se vyspi, c) koupi si poradnou GPU, d) poridi si poradnou 7+1 audio. Je to jako porsche a trabant. jasne , obe jsou to auta....
      • počkej a to že si pořídim novou GPU a 7+1 audio tak to mě přidá na zábavě? Tady jde o to jak je ta hra zábavná ne kolik má zbytečnejch featurek a dalších sraček který stejně každej vypne protože jenom překážej
        • " počkej a to že si pořídim novou GPU a 7+1 audio tak to mě přidá na zábavě? " - to snad nemyslis vazne!!!!
          To ako keby si povedal ze naco mi je ferrari ved ja mam dost zabavy so skodovkou... ak to tak je tak potom bud rad ze niesi vobec narocny ;)
      • jak mi nová grafika a lepší GPU ( mmimochodem k čemu mi to je když to hraju na konzoli ) pomůže zvýšit možnost pohybu po mapě nebo zvýšit destrukci okolí prosim tě ( tim chceš říct že ti co na to nemaj grafiku tak maj tu hru o tyhle možnosti osekanou? to je trochu divný nemyslíš? ). Jen by mě to tak zajímalo. Nejdřív si ten muj příspěvek pořádně přečti zamysli se nad nim a pak teprve reaguj *3* O grafice jsem psal že je samozřejmě lepší, ale pokud má být to obrovské lákadlo pouze to tak mi to přijde trochu málo. Pokud tobě u hry stačí pouze pěknej vizuál a lepší zvuky pak prosim, ale lidi co hrajou trochu dýl maj trochu větší nároky řekl bych *3*
        • Ámen. Dnešní generace kouká jen na blyštivou grafiku, ale tak to je :).. Každopádně ten screen nevypadá na hru z letoška, to je zase fakt :)
    • Jj BF a COD jsou lautr to samý, stejně jako jsou úplně stejní Activision a EA. Kašlete na Modern Warfare a podobný ptákoviny a radši pojďte podpořit Trine 2 :)
  • to je ze spidermana z roku 2006 :)?
  • jindra.veliky
    ty baraky v pozdi vypadaj jako z nejaky Wii verze *1*
    • genki.sudo
      ty baraky vypadaji jako ze stareho SIM CITY
      • j lip nez v BF3...
    • sry, - z principu.
  • Ataker
    MW 3 má prý neskutečně malé mapy... je to tak?
    • Ne mapy jsou poměrně rozsáhlý (na to že to je cod), ale lidi je hrajou tak, že vypadaj malý.
      • individualni, ale taky se na to da divat z tohohle pohledu. Ja bych rekl ze mapy jsou tak akorat :))
    • No COD melo vzdycky male mapy, ale obcas se tam jedna ci dve vetsi s otevrenym prostranstvim nasly. Tady jsou vsechny male a tuneloidni. Ja je zkousel jen v Survival modu a rekl bych, ze s kempery moc problem nebude. Na kazde misto vedou vetsinou tri cesty a ze zadneho mista nemas sanci prehlednout celou mapu. Podle me ale male mapy pro ciste Infantry hru patri. Nikdo nechce pobihat po mape a hledat nepratele.
    • maly skill = male mapy
      • ted si zabil, si nejspis o progaming v zivote ani nezakopnul jak pise nekdo na demnou podivej se na nejaky profi zapas. Myslis ze hraji bez taktiky a bez skillu? haha
      • ja si pamatam na stary dobry iceworld v counter striku, pri nom by si pochopil aku blbost si napisal :D:D:D ale taki machri s velkymi recami to vacsinou po par kolach vypinali a isli plakat :D
      • Podívej se na profi videa z Quaka 3 nebo UT, malé mapy, maximální skill. *14*
    • DarkHawk
      Mále mapy více zabíjení více zábavy. *1* Pořád lepší naž si hrát na schovku s těma kemprema v Battlefieldu co jsou všude poschavávání na obrosvké mapě.
      • Ataker
        Já ti rozumím, ale tím, že jsou velké to není, protože i na nějakých menších mapách v black ops se dokáží zakempit a znepříjemnit celou hru... po několikátem oživení to vypínám a jdu radši na BF3, protože tam si s takovýma lidma co kempí vytřeš zadek jednou dobře mířenou střelou z M1A2 Abrams
        • nj a v MW3 si snima musis pohrat aimema reflexy proste improvizovat a nespolehat se na techniku i kdyz predator missile to taky vyresi kdyz dany killstreak zrovna ziskas nebo mas :))
        • DarkHawk
          Tak jasně i na malých mapach se da taky zakempit. Ale baví mě to více..
          A nějaký 15letý smrad allias vymáčkutý jebák. mi chce vysvětlovat něco co vím BF3 sem hrál a vím jak to tam funguje. Když mi jsme pařili v 90. letech Unreal po lanu, tak si tahal kačera a žužlal páčky od gamepadu. Bež si za tátou pro pohlavek za toho za kripla.
          • Evidentně jsi také zanedbával školu.
            • DarkHawk
              Případné chyby v narychlo napsaném komenáři neřeším. Kdybych měl psát nějakou recenzi tak si dám záležet.
        • a nebo si ho pěkně v klidu obejdeš a pozdravíš ho nožem :)
      • když někdo hraje ve 32 hráčích na conquest large tak se nediv...
        • Tak ani v BF3 nejsou ty mapy dost velke pro 64 hracu (i kdyz je to mozne), ale v tech 64 hracich je to hrozny chaos a pripadate si jako byste hrali Q3
      • Jenže Battlefield není o killech ty kriple - ten je o týmové spolupráci, tam se musí i trochu přemýšlet....
        Počkat tohle ale hráči CoD (dítěti) nevysvětlím
        • Lynch
          Že vás to pořád baví, hádat se jestli je lepší CoD nebo BF. Nemáte rádi CoD? – Tak ho nehrajte a nekecejte do toho ostatním. Nemáte rádi BF? – Tak ho nehrajte a nekecejte do toho ostatním. Každý přece ať si hraje, to co ho baví. *16*
          • j takhle by to melo byt, jo a btw vsimni si toho, ze ve vetsine pripadu na MW3 nadavaji jen fanousci BF3. Cim to asi bude? se asi tak strasne boji konkurence, ze musi kazdou novinku o MW3 otevrit a napsat hate :D
        • Proč si myslíš že každej kdo hraje cod je dítě? Já znám hodně dospělech lidí i přes 40 který hrajou cod a jsou hodně dobrý. A naopak znám i hodně dětí co hrajou BF.
          • j souhlas to me pobavilo :) mentalita nekterych fanousku BF3 je zajimava :D ale co no ti uz se nezmeni...
        • Kdyz si lama hrajes jakoukoli fps rambo stylem. Kdyz jsi torchu rozumny hrajej i takovy cod takticky spolu s lidmi pres komunikacni kanal (chapej ts, ventrilo, skype...).
        • Jimei
          Nobelovka za nový vynález FPS střílečky nejsou o zabíjení ale o spolupráci !!!

          Potlesk pro Fanboye s idiotským jmémen...

          EDIT: nééé já byl ztrollován /-:
        • genki.sudo
          Dľa tvojho vyjadrovania usudzujem že tebe taktiež nie je > 15..
  • DarkHawk
    Aspon kdyby udělaly nějaký pořádný přídavek k singlu. Už je sice příběh uzavřený, ale nějaký prequel by bodl. Tohle bude zase dlc pro MP pár map a zbraně.
    • Tohle bude zase dlc pro MP pár map a zbraně......... a za plnou cenu samozřejmě :)
      *12* noooo jenom to hezky papkejte za plnou cenu...
      • za plnou cenu? tady se nic neplati :D DLC bez premium ucti na CoDElite jsou kazdy 3mesice a s uctem kazdy mesic nebo aspon takhle to prezentovali na konferenci..a reknu ti ze $50 za rocni clenstvi neni vubec moc. napr. v zahranici to maji lidi za +-2 hodiny prace. V prepoctu je to +-950kc na coz lidi v CR musi makat cca 7-10hod. Myslim, ze problem je jinde nez v cenach Activisionu....places na cizim hrobe...
        • vždycky ty platy porovnávejte s cenama v danym státě, ok? Vyděláš víc, zároveň utratíš víc za elektřinu, nájem, potraviny atd. Nelze se dívat jenom na platy..
      • Stejně jako BF3 a taky lidi papkali a moc rádi
        • To je sice možné že papkali ale pouze kvalitní jídlo.Né tuhle hnusnou 2x přezvracenou a znovu snědenou šlichtu.
          • jak pro koho kdyz o novinkach vis velkou piicu tak to mozna tak vypada. Ale ve srovnani s MW2 je to uplne jina hra. Ale lidi jako ty to nikdy neuvidi kdyz se umyslne divaji jen na engine popr. zvuky.....:Dbtw engine byl upraven a o graficke strance hry nerozhoduje jenom engine takze si neco zjisti o tvorbe her a potom mluv..
    • Nebo spíš alternativní universum... to by znamenalo, že by se nemuselo skoro nic měnit na engine, zbraních a vubec by to stačilo alespoň na další tři díly !!!
      • prej tři díly ty jsi pesimista od přírody ne :) Fantasy Warfare 1,2,3, Fantasy Ops a Fantasy Offensive
    • Můžu se zeptat co čekáš od CoD?
      • asi tak, CoD je ciste MP hra :D jen at pracuji na multiplayeru :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit