Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybyste misto toho kecani dali nekdo poradnou koop kampan...a na jednou je ticho, ze?
  • TheGGG
    pořád dumám nad tím, co dají do třetího dílu, takhle mě prostě vychází už jen ogre kingdoms, chaos dwarfs, deamons a tomb kings... v DLCčkách bych rád vyděl menší lidské národy jako Cathay, Estalia, Tilea...
    teď se ale hlavně těším na dark elfy v dvojce a pak na to propojení všech tří her do jednoho giga světa...
  • corfer
    Ano, omlouvám se.
    • corfer
      Reakce na ravux
  • jenda84
    kdyby radši udělali pořádnej historickej total war a ne tohleto...
    • TheGGG
      nebreč, vždy nebude všechno podle tebe... navíc na tom dělají dvě různá studia a jedno dělá ty historický díly a jedno ty z warhammeru...
    • skaven
      ved ich mas 6 ci kolko
  • corfer
    A kde je nový trailer na Kingdom Come: Deliverance? Včetně data vydání 18. února 2018
    • ravux
      Myslis 13. unora?
  • skaven
    mne tam chybaju mutanti, co ich gotrek s felixom sekali po stovkach. a old friend by mohol byt Snorri. ale bral by som kislev a ladovu kralovnu, urcite by sa to dlc dobre predavalo na vychod od nas *4*
  • XorxoxTalarius
    Nejzajimavejsi spekulace byla ze by to DLC mohlo prinest do hry hratelny Midland se vsemi jejich spicifky a jednotkami, nebo napriklad pridat Tomb Kings, kazdopadne na mape je i dost prostoru pro Chaos Dwarfs
    • Luckiller
      Kdepak. Creative Assembly už oznámili, že kvůli velkému úspěchu TWW, který nečekali, budou pracovat i na "minor faction." Taky oznámili, že GW je už nelimituje jen na 8. edici. Tomb Kings asi přidají ve dvojce jako DLC se Southern land, zatímco Chaos Dwars si nejspíš chystají na trojku, která bude zaměřená na Chaos jako celek. Narovinu přiznali, že Kislav to nebude (zase, víc se hodí pro trojku s démony) tak zbývají jen Dogs of War, Norsca a Araby. Araby nemá skutečnou army book a chybí Souther Land (kde sídlí Tomb Kings a odnož Lizardman.) Norsca je problematická. Jak Araby nemá army book (i když po lore stránce je na tom daleko lépe, čekni Wulfrik the Wanderer) a jediní důkaz, že to může být ona je twitter od CA "dont be cold." Vidím to na Dogs of War. Estalia a Tilea má kolonie v Novém světě (návaznost na dvojku), má army book ze starší edice, a slibovaná nová mechanika by mohli být kampaň za žoldnéřské vojsko. A "starý přítel? Někde jsem dokonce četl, že to je FLC se vším obsahem a jednotkami, které původně nechtěli vydat pro původní frakce. Pořád tu je slušní seznam jednotek a hrdinů, které chybí. Krell, Knights of the White Wolf, Ghorghon atd.
    • S chaos dwarfama spíš nepočítat, jako samostatná armáda je to mrtví nějakou tu edici. Mohli by překvapit krysami, kingové by ale taky byli fajn
      • TheGGG
        skaveni budou ve dvojce
      • to jsou všechno rasy a dlc rasy pro druhou a treti hru ... podle leaku
    • Middenland by byl dost podobneje říši. Tomb Kings a Chaos dwarves, nevim nevim myslim že spíš až do trojky. Já to nejpravděpodobněji vidím na Estalii a jejich dogs of wars, když řikali že ta nová rasa bude mít benefity i pro vlastníky ostatních dlc žoldáci pro každou rasu zní nejpravděpodobněji. Jen tak mimochodem halfling hot pot potřebuje bejt ve hře :D
      • A co takhle ogři? Ti maji větší žoldácké lore ve světě WFB než Estalia, která je herně mrtvější než chaotiční trpoši nebo Kislev
      • Bojím se, že máš pravdu. Tomb Kings byl viděl nejraději, ale asi bude muset ještě počkat. Pokud to bude Estalie, no nejsem z toho moc nadšen, přeci jen další lidská rasa, která bude mít mix všech armád? Přijde mi, že hl. rasy jdou trošku do pozadí, nerad bych aby se z toho stal další Attila či Romě kde jich je až moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit