Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEkromanT
    stream zajimavej, samy lagy, jinak to fakt vypada jen stara hratelnost obalena novou grafikou... doufal jsem ze se to pokusi aspon nekam posunout
  • Tenhle trailer postrádá epický ráz Blizzardovských trailerů, ale Valve je v tomhle typu hry neotesánek.... takže na poprvé to újde :)
  • Ethy
    Rád bych upozornil na fakt, že v turnaji je nakonec i cz/sk klan SGC !!! Takže zítra koukejte fandit, holoto ! *1* *14*
    • No ted na to cucim, ze hrajou zitra v deset rano. Co se teda me tyce, tak ja sedim u monitoru a fandim :-D. Ti kluci hrajou snad uz uplne od prvopocatku doty v cz/sk, pro me teda docela srdcova fanouskovska zalezitost :-)
  • Valve uz me pomalu ale jiste zacina ***** a co bude jako s HL3? Trailer hnusny hra vypada jak to prihlouple lolko. Koukam ze herni prumysl jde hodne do sracek.
    • jaky ignorant, neverim *1*
  • Ach kezby Valve otevrelo betu hnedka po skonceni GC. Sakra uz jenom 17hodin do streamu, nemuzu se dockat.
    • kde se to streamuje?
  • tesim se jak malej honzik na prvni gumovou hracku xD
    • a tím byl prezervativ? *1* *8*
  • Nevím, nevím hra to bude určitě kvalitní (od Valve ani nic jiného neočekávám), ale mám strach ze snahy o zjednodušení a tím i zpřístupnění hry masám, DoTA byla predevším o hardcore hře a team fightech a za 4 roky co ji hraji nemůžu říct že bych ji uměl no uvídíme snad to dopadne dobře.
    • filias
      Stačí když tam bude kvalitní matchmaking a pořádný offline trénink, který tě bude učit víc než "klikni pravým pro útok".
      A navíc by to mělo být nejen nejen pro "pro" hráče - ne každý na to má vlohy a čas to pilovat. Já to hraji sice hoooodně dlouho, ale jen rekreačně, do žádnýho "pro only" se necpu a většinou si taky dobře zahraji. (A profík ze mě taky nikdá nebude, a tak pro nooby mám pochopení a vím že do stávající DOTy je těžké se dostat).
    • No ja myslim, ze guides na ofic. stranke ku kazdemu hrdinovy su docela dobrym zaciatkom pre novacikov.
      • No podle traileru bych rekl ze v dote2 zadny doporuceny predmety nebudou. Pamatuj stavis postupne v prubehu hry, doporuceny guidy je nekdy pro zacatecnika opravdu zlo. Kdyz ho pak vidis litat s Bekabem, ktery v dane hre mu je uplne na nic :d
    • Zayl
      Problém s Dotou není že by byla extra těžká... problém je v tom že nováček se ji nemá kde naučit, pokud nemá zkušené přátele kteří poradí, zaučí.

      Co potřebuješ abys netáhl team ke dnu?
      Nehrát nevhodného hrdinu (carry, !hard-carry!, micro intenzivní hrdiny, skillshot hrdiny, zbytečné hrdiny).
      Mít alespoň základní představu o tom co stavět, jaký zvolit skill-order.
      Snažit se hrát teamově, zbytečně neumírat.
      Nechat si poradit. Občas hodit očkem na mapu.

      A máš lehce podprůměrného hráče na světě. To jsou věci které se naučíš za nějaké to odpoledne. Zbytek je jen praxe.
      • Napsat "Snažit se hrát teamově, zbytečně neumírat, nehrát nevhodného hrdinu" hur se to pak ovsem dela. Hrac ktery hraje poprve dotu tu na nejake zbytecne umirani s prominutim pr*a kold kdyz je nauceny s arkadovych her ze hru zmakne celou pochopit do dvou dnu. Pochybuji ze se nekomu bude chtit procitat web co ma na koho stavet. Pochopeni doty pro hrace ktery se doposut s takovou tou hrou nesetkal je cesta na dlouho trat. Navic dost hracu po asi 20her plne failu, flaimu od jeho spoluhracu hru radsi prestane hrat.
      • Valve implementovalo "coaching" do DOTY2, takže začátečník si k sobě může třeba vzít zkušeného hráče a ten ho bude hrou provázet a tak ho zaučí...
        • O tomhle vim, ale kdo konkretne bude chtit zaucovat treba zacatecnika ktery v zivote o dote neslysel?
          • Nejaky jeho kamarat? Nejaka dobra dusa? Ano su aj taki ludia. Z toho co pises, to vsak urcite nebudes ty.
      • SoftCarry, Carry, Hard-Carry, Ganker, Pusher, Tank a samozdrejme support. Hrat dobre dotu za nejake odpoledne? Hm tak to je pekna blbost.
        • Zayl
          Nauč se číst.
          • Az na to ze on psal ohledne toho ze dota2 se spristupni masam tim padam pribudou novy hraci co o dote nikdy neslyseli a ty si mu na to odpovedel viz tvuj koment nacos sem ti ja. Vis ty ubec co pises nebo jen tak liskas do klavesnice? Navic "skillshot hrdiny" dokazzuje ze o dote nevis zhola nic. No a ohledne moji blbosti ti napisu jen PRO BLBCE JE KAZDY BLBEC. :))
          • :D ty se nauc neco vysvetlovat, pac novy hrac asi tusi co je carry ty maslo :DD skillshot hrdiny? No tak tim si pobavil, to je tvuj osobni slang? :D
            • Zayl
              Co je mi po tom jestli nový hráč ví, co je to carry? Já se bavil s člověkem který tvrdí že to hraje 4 roky.

              Smát se můžeš akorát tak svojí blbosti. Nejen že neumíš číst, ale i to pochopení textu, když už se zadaří ho přečíst, je na mizerné úrovni.
      • Heh díky za rady, trošku sem to přehnal takže to vyznělo jako že sem dotu hrál parkrát ale to znám jako rady začátečníkům dobrý (i když který začátečník bude vědět co je carry hero), tím že neumím jsem spíš myslel že ještě pořádně neovládám junking. *3*
        • Zayl
          No já ti taky neradil, pouze jsem vyjmenoval co je potřeba, jelikož ty to prezentuješ jako že ani po 4ech letech pořádně nevíš co a jak, tak jsem to chtěl uvést na pravou míru.

          Juking je zrovna opravdová drobnost, kterou člověk tak často nevyužije.
  • ak to bude len stara DOTA v novom grafickom kabate, s trochu lepsim in-game interfacom, hru budu hrat len ti isti co hrali "jednotku."
    ak to bude user-friendly, resp. newcomers friendly, hardcorovi hraci budu zurit.

    Najhorsie je na tom HoN, ta hra nebude mat moc co ponuknut. LoL slo predsa len vlastnou cestou.
  • Je super predstavovat novackovi hru pomoci zkratky. Mozna by nebylo od veci alespon jednoupouzit cely nazev hry *13*
  • Lina je sexica a Earthshaker a Axe sou mocní. Jen se zeptám, ten Axe drtil Stryga, že? :) Jinak těším se na to, hraju Dotu nějakej pátek a hrál jsem i LOL i HON a ani jedno mě nechytlo. Nějaký schovávání v křoví nebo tak... není nad to se v Dotě honit kolem tří stromů s 20 HPčkama a vyklikat to tak, že na vás enemy nevidí a utečete :D Navíc denieování creepů mi taky chybělo. A ten trailer bych vůbec neřešil kvalitu, podle mě tam jen šlo o to poukázat na ten zítřejší turnaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit