Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě by to chtělo vylepšit diplomacii. Jsem garantoval nezávislost malinkému národu o rozloze jednoho systému, jdyž jse mje osvobodil od mých nepřátel. Potom se probudila jedna prastará rasa a začla expandovat.Vyhlásili válku tomu malému národu aa tím pádem i mě a nedalo se s tím nic dělat. Např v HoI4 jde zrušit garance bez problému. Jinak má obě hry rád
  • jamar28
    Genetické úpravy vlastního druhu tam je už od vydání a rozdílné zákony pro různé rasy v impériu taky.

    Já už to asi nebudu hrát, dokud nevydají nějaký update zaměřený na vylepšení válčení. Pořád třeba ještě není možné vytvářet vlastní formace lodí.
    • Update Banks a expansion Utopia přidávají další a větší možnosti jak geneticky upravit svojí rasu pomocí Traditions a Ascension perků, zákony jsou ještě víc upravené a víc propracované, takže bude více možností

      Tenhle update je zaměřený více na kontrolu a úpravu vlastního státu, tvůrci se v updatech chtějí zaměřovat vždy na jeden prvek, válečný update určitě přijde

      Ve článku chybí zmínka o traditions a ascension percích navíc ringworld (obyvatelný prstenec jak bylo přeloženo) nepůjde postavit kolem planety ale kolem hvězdy a zároveň sežere VŠECHNY planety které u hvězdy byly
      • Nevím kde ty bereš informace ale na forum dev diary 58 je napsáný . They can be built around any non-habitable planet (not asteroid or moon)
        • Dev diary 59: Ringworld: Can only be built around a planet-rich star in your borders and, once finished, provides four maximum size 100% habitable planets. The Ringworld construction project will consume all planets in the system to be used as building materials. Cannot be built around Black Holes, Pulsars or Neutron Stars.

          To o čem ty mluvíš jsou orbital habitaty
  • XorxoxTalarius
    Nevite jestli exstuje nejaka W40k modifikace? Jelikoz po tomhle updatu si o to hra primo rika.
    • Jj, existuje... Jmenuje se to Twilight of the Imperium a mění to jména, přidává rasy a přejmenovává vlády. Čistě kosmetická záležitost.
      • XorxoxTalarius
        Hned jak jsem to napsal tak jsem to sel hledat a nasel jsem presne tuhle modifikaci, ovsem zda se dosti mrtva, posledni post tvurcu je z rijna a od te doby nic. Kazdopadne v momente kdy se jim podari do faze tri, kupuju Stellaris.
        (faze dve maji byt lode a specifika W40k a faze 3 nemeny vesmir a rozlozeni dle lore)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit