Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SE jsem si koupil strávil jsem sním spoustu hodin, to že probíhají skoro každý týden aktualizace beru už jako příjemný bonus. Kéž by tak postupovali všichni, třeba Godus aktualizace žádné podvod.
    Jelikož beru tvůrce SE jako solidní, neváhal jsem ani minutu a koupil si ME. že je tam toho málo? Vždyť to říkali první alfa pouze stavění hradů. Rád jsem je podpořil a držím jim palce. Pokud kupuji alfu nepředpokládám hotovou hru. Hru kupuji jelikož si myslím že má potenciál a že si myslím že ji dělají schopní lidé. Jsem vlastně producent který se kouká kolik je hotovo. Nikdo mě nenutí to kupovat tak kdo tady držkuje ať si počká na plnou verzi.
  • Medieval Engineers po zapnutí, vypnul a smazal.To je děs *7*
  • Nechápu ten Early acces. Momentálně tam není nic co by stálo za zmínku. Hurá jdeme stavět hrad, ale to již můžu v XXX jiných hrách, které jsou mnohem dál než tento projekt. Doufám že to bude postupovat správným směrem, ale teď? Nic zajímavého.
    • V jakých hrách jde stavět hrad?

      Já bych k stavění hradu uvítal ještě nějaký management a vytváření armády dělníků, vojáků atd.
      • slyšel jsi o hře Stronghold?
    • Muzes v tech hrach ty hrady i tak hezky borit?
  • Hmm tady se zase seslo rozumbradu.

    Zajimalo by me proc tu taky nemuze bejt jako na steamu ke hre diskuze lidi, ktery si vazi ze pro ne nekdo udelal hru, kterou si muzou koupit (anebo si muzou koupit neco co se jim libi vic) a nediktujou si podminky jak by jim ty tvurci meli ten obsah vlastne dodavat, zatimco oni jen drzkujou a konzumujou.
    (a casto jeste navic ani neprispejou na vyvoj - rozumnej sezenou si to zadaco).

    Kdyz si spocitate kolik Space Engineers prodali kopii jenom na Steamu a spocitate si prumernou cenu za kolik se to prodalo, asi Vam spadne brada kolik maji na vyvoj dalsi hry a na zamestnani dalsich lidi.
    • *asi Vam spadne brada kolik maji na vyvoj dalsi hry a na zamestnani dalsich lidi. * ..... aha aha noo tak konečně smis to osvětlil Oříšku . )))
  • wini
    Osobně si myslím, že SE a ME dodělají už jenom pro to, že by si jinak už nikde neškrtli!!! Na blogu Marek Rosa už mluví o tom, že do SE plánují planety, kyslík do lodí, možnost sundat skafandr a začínají pracovat na detailní grafice. *14*
    • Dokonce planety, na kterých by jednou snad mohlo být možné přistát. Kéž by.
  • Před týdnem nástin fyziky a dnes už se to dá koupit ! Tomu říkám dřít jako koně !
  • celoush
    hrdě říkám nekoupím, nekoupím ... a pak frk... sleva pro majitele SpaceEng a ... košík, platba, stahuju, hraju *5*
  • Zakázal bych přijetí Steamem či jiným distributorem více jak 1 early acces projektu na 1 studio. V podmínkách Steamu a dalších by mělo být, že pokud studio chce dát na Steam aj. nový EA projekt, musí být dokončen ten předchozí.

    Já chápu, proč se vrhli do tohoto projektu a nevidím na tom nic špatného, ale nevypadá to prostě dobře vzhledem k současným věřitelům. Pokud studio spustí EA projekt, jsou v mých očích dlužníkem toho, kdo projekt podpořil a snahou každého dlužníka by mělo být svůj dluh splatit co nejdříve to je možné. Uvolnění sil na další projekt naprosto vždy znamená zdržení předchozího projektu, což znamená pozdější splacení dluhu a to je prostě špatně.

    Chápu, že jen využívají situace a že to prostě zkouší. Na druhou stranu si myslím, že by byla vhodná nějaká regulace. Těch EA projektů už je příliš a obávám se, že už se toho spíše zneužívá, než využívá.

    Space Engineers je dobrá hra, ale vůbec není dokončená a k dokončení má z mého pohledu dost daleko. Sice mi ještě nikdy nepadla, takže stabilita a tak dobrá, ale chybí tam výraznější náplň, více objektů ve vesmíru například. Přestože je tam vesmír v podstatě velký (generuje se), není tam nic kolem, kromě pár šutrů v bezprostřední blízkosti počáteční lokace. Takže si postavím loď a pak s ní můžu lítat leda kolem své stanice.
    *1*
    • Walldstein
      Hmmm...fajn nápad ale..SE a ME sice dělá jedno studio, ale každý má svůj vlastní tým!!!
      • a ty prachy vzali kde asi...
    • Paulcz
      regulace je blbost, každý má svobodnou vůli si něco koupit nebo nekoupit, to bohatě stačí :)
    • O zadne uvolneni sil se nejedna. Nabrali nove lidi na novy projekt.
      • A kde na to vzali prachy? Zeby z toho nedodelanyho projektu? Hmmm
      • Já v rozhovoru slyšel, že sdílí lidi mezi oběma projekty. Pokud nabrali nové lidi, je to jen dobře.

        Přesto by tu měl být nějaký bič a přesto by tu měl být požadavek na dokončení předchozího EA projektu. Předpokládám, že každé studio s EA projektem má nějaký dokument, kde má rozvrženo, co hra bude obsahovat, jak bude navržena a co bude přibližně ve finální verzi. Snahou vývojářů by mělo být nebýt věčně v EA, ale svou hru dokončit. Jenže když tu bude možné v podstatě nekončené EA, sotva budou chtít vývojáři hru z EA odejmout, protože pro ně je to vlastně docela pohodlné a cenu za již hotovou hru stejně výrazně (minimálně v tomto případě zcela určitě) nenavýší.

        Já podpořil několik EA her. Nevadí mi EA obecně, ale chci, aby se vývojáři snažili své projekty opravdu dotahovat a ničím to nezdržovat.
  • Space enginers na steamu 2 dny zdarma
    • Inquisitor
      Spíš na dva dny :)
  • Kr.Pa
    G2A za 8€

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit