Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    Mě se nejvíc líbila dvojka, boj s Mysteriem byl super :)
  • Ne nemám rád tohodle šulina, nejlepší byl Petr Parker
  • A ja myslel, ze Activision prisel o licenci, resp. ze ji neobnovil.
  • Jaký je rozdíl mezi Electrem a Shockrem? Nemyslím vizáží, ale vlastnostma *4*
    • kubi-wan
      Electro používá elektřinu... Shocker nějaký vibrace, ze kterých dělá tlakový vlny nebo tak něco. Mezi náma, Shocker je asi nejlamáčtější pavoukův protivník, co znám. Hnedka vedle Vultura *2*
      • jen tak pro zajimavost, Vulture byl prvni superpadouch, se kterym spidey v komiksech bojoval a taky byl povazovan za jednoho z nejnebezpecnejsich. Popravde spidey z nej mel vetsi respekt, nez treba z Kravena...
        • První byl Chameleon , Vulture byl až ve druhém sešitě .
  • saburo
    Vždycky, když jsem sledoval Spideyho jak se houpe mezi barákama, tak mě napadlo kdo po něm asi uklízí ty pavučiny *15*
    • Ty pavučiny se zhruba do hodiny rozpouští *3*
      • saburo
        Fakt? To bylo řečeno řečeno v nějakým komixu? Tak to by celkem rozmetalo mojí hypotézu, že si Spidey bokem najímá uklízečky, aby to po něm vygruntovaly...:)
        • Jo v komiksech je všeobecně známý fakt . Pokuď je moc nečteš tak to bylo třeba řečeno i v seriálu Spider-Man TAS co u nás dřív běžel .
  • kubi-wan
    Tak jestli to bude stejně zábavný jako "jednička", sem s tim ;)
  • Velebnosti, jdu blejt!
  • Strašně se těším, jedničku mam i přes nedostatky rád a v téhle hře navíc bude upravenej systém pavučin, že se pujde zachytávat jen o budovu + více alternativních kostýmů. Jediná věc která se mi nezdá je, že Spidey vypadá víc vyzáblej a menší ale snad je to jen zdání a další věc, že to pojede více podle filmu tak snad si dá Beenox záležet, věřim jim :)

    Co se týče Elektra asi nebude mít stejnej obličej, protože nebude mít pravděpodobně ani dabing jako ve filmu, to stejný bylo s Gwen a Peterem v jedničce dokonce možná i Connors neměl hlas a ani tu pdoobu tolik ne.
  • To teda bude poslední hra od Beenoxu? Když Activsion už nemá práva?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit