Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "že skrze plnění úkolů v kooperativní hře budete moci dosáhnout lepšího konce singleplayerové kampaně" strasne zvasty...
  • Stejně si to bez češiny můžo nechat *11*
    • Není nic jednoduššího než se naučit anglicky, aspoň máš motivaci *2*
    • Hairy_Ass
      Děláte, jako by tam byla nějaké extrémně těžká angličtina...
      • Zayl
        No určitě tam bude nějaká odborná gay terminologie, jestli budou pokračovat ve směru naznačeném v předchozích hrách :p.
    • Tak ci onak si to stiahnes z torrentu a budes natom felasit jake fasa to je a pritom budes pisat na tiscali ze bez cestiny nevojdes ani do menu.
    • Lokalizace bude. Sice fanouškovská, ale zato kvalitnější než v ME2. A pokud se zadaří nějaké dohody, možná bude dříve, než čekáte.
    • Cahir
      *13*
  • Když tak tu čtu ty komenty, tak vážně nevim co si myslet. Rozkliknu článek o CoD a všichni píšou jak je to hrozný a že je to jen linearní hra pro ****. Pak rozkliknu článek o Battlefieldech a zase čtu jak všechno je na ho***. Diablo všechno špatně a teď jak dlouho očekávanej ME a zase jen kvůli tomu že tam k tomu dali Coop, tak je to zase na ho***. Mě by zajímalo proč to teda hrajete? Si vemte lihovku a na monitoru v menu si ten multiplayer přečmárejte. Já si rád co op zkusim, a pro ty co tu píšou že nemaj s kym, zkus te se připojit na nějáký diskuzní fórum fans stránek a 100% někoho najdete, kdo to s váma proběhne a co víc budete mít i novýho KAMARÁDA!!!!!!
    • Však to není tak dávno, co jsme se bavili o jedničce, že by té hře slušel multiplayer a hle je tu a názory o 180° zase jiný. Já si coop taky rád zkusím, protože lidi budou, ať už kamarádi nebo random. Tady jestli nenadává ta skupinka lidí, která hru upirátí a pak budou muset shánet extra crack. Já už jinak nevím, stejně tak, hru nekoupím, protože tam nebude čeština - říkám jen po překladu ME2, zaplať pánbůh za to. *15*
    • Sam by som to lepsie nenapisal... clovek nadobudne dojem, ze dobra hra uz ani neexistuje a vsetko smeruje do.....
      A to vsetko este mesiace/tyzdne pred vydanim tej-ktorej hry :-)

      Najlepsie je tieto kydy ignorovat, kupit si to co uznas za vhodne a pekne sa bavit... Ostatni mozu dalej tlachat na forach :-)
      • Cahir
        Horší ale je, že se to pak šíří jako tlaková vlna a nakonec má hra strašlivou pověst ještě před vydáním. Smutné je, že často nezaslouženě.
    • Cahir
      Games.cz se bohužel stal sídlem herního skepticismu (nebo spíše hnidopišství, překrucování, dezinformací a nepodložených negativních prognóz). Bojovat lze jen humorem a nadáváním - bohužel.
      • SA-reg
        Kolego... to je život.
        Když už předem hru považuješ za shit, tak tě pak může jen příjemně překvapit.
        • Cahir
          Říká se tomu pesimismus a pesimističtí lidé od pradávna lezli na nervy všem ostatním.
          • Zayl
            Zato optimisté s párem růžových okulárů jsou o to lepší.
  • Ještě chybí game for windows na krabici a bude to totálně v pr...
    • no to vydava EA ne tak to 100% pro hrani budete muset mi nainstalovany jejich Origin *10* *11* *10*
  • Preed
    Tak teraz neviem,ci to iste pojde dosiahnut v sp aj bez toho coopu alebo nie,tak ci tak,pre mna zbytocna cast hry a pokial to aj skurvi sp ludom ktori o to nemaju zaujem tak doslova gamebreaking pre mna.
  • miker17
    ja se toho mulťáku spíš bojím Bioware nikdy moc na MP nebyla a takhle bude muset stihnout víc....proto se bojím že ME3 dopadne jako DA2
  • dilinja
    coop splitscreen by potesil *1*
  • Amylee.Anderson
    Jak nepujde hrát za Hanara, tak to nechci!
    • P.R.U.J.E.M
      Blasto: The First Hanar Spectre!
      http://www.youtube.com/watch?v=jGldy-ABbsw
  • Nejdřív mi udělali radost s podporou Kinectu a teď ještě ohlásí, že můžu galaxii zachranít s kámošema po netu.Fakt nářez. Teď ještě přidat pár ženských romanci a máme tady hru týhle generace.
    • Hairy_Ass
      Ženský jsou v reálu a modrý emzáci jsou už trochu ohraný. Já chci romanci z reaperem! *15*
      • Irisis
        ne ne, ženský i modrý nechat, rýpra taky, šeprd se bude jenom dívat *12*
      • Nebo s Garrem co?
    • Ocelot23
      jo jo pro náctiletý X-Boxáře...
  • Dag0
    jestli půjde dosáhnout stejnýho výsledku jak v SP tak v CO-OP tak tahle zpráva nemusí nikoho zajímat, ale jestli ne tak už vážně nevím kam ten herní svět pluje

    P.S.: zajímavé jak všichni představují vlastní soc. službu :)
    • Spades
      tj, ale ty mise bych si rad zahral
    • v tom videu spominal, ze sa bude dat dosiahnut full ending ( not sure s nazvom) aj SP alebo...mutliplayerom, cize sa hadam , nemusime zbytocne obavat *3*
    • rancor1223
      Jo ty sociální služby bych jim omlátil o hlavu hned po zbytečnym co-opu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit