Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me teda Dead Island moc povedeny nepripada. Asi po 10 hodinach jsem prestal hru hrat uplne a odinstalovaj ji.
    • Presne, zpocatku v ramci prvnich x hodin me hra bavila, ale pak se dostavil klasicky "farcry2" efekt - sileny respawn a rpg prvky "na oko" diky levelovani nepratel me od hry dokonale odradily. Nicmene hra by mela byt z toho co vim modifikovatelna, zkousel uz nekdo neco?, pokud by k DI vysel nejaky kvalitni modpack jenz by hru takrikajici dovybrousil a doladil (podobne jako treba datastorovic modpack ke ke stalkerovi), asi bych si jeste dal rict.
    • no já prestal hrad cod po první hodině (pul hodky singla a pul hodky MP). a všude to dostává 9ky. DI jsem dojel 2x(dohromady 40h) a plánuju potřetí
  • Par novych misi, ale jinak stare prostredi. Mno pokud to sezenu ne za 250 ale za kilco, tak snad i koupim, jinak ne. Hra me stala 400Kc, takze davat vic jak polovinu za zlomek herni doby osobne nebudu.
    • Lepší pár nových misí než cca dvě mapy v CoD a označovat to za DLC kterých bude ještě 20. Tady je aspoň vidět nějaká kvalita a snaha.
      • vlastik.plaminek
        Kdyby to vydali pod Actvison, tak by těch 20 dvoumapových DLC stejně museli udělat, protože Bobby potřebuje nové Ferrari.
    • Covece, pripominas mi linuxaky :D
    • Troll is obviously troll....
  • Dotaz:má krabicovka Dead island cd-key do Steamu? Díky.
    • JJ, DI je SteamWorks
  • life28
    Poliaci proste vedia, ako má vyzerať poriadne DLC.
    • Proc tam nedali kooperaci?? Cela hra na tom prakticky stoji a do DLC to nedaji?
      Urcite tam mohli pridat nejake hratelne civilisty, nebo dalsiho vojaka, sila Dead Island je prave v coop modu a bez nej to neni ono.
  • A co takhle nový trailer s Witchera: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-console-the-witcher/726181 *4*
    • MidnighT91
      Ty vole tohle video jsem ještě neviděl ale je to síla...
      • Dost dlouho jsem přemýšlel jestli jsem viděl promakanější trailer *4*
        • taky jsem dlouho uvazoval..asi je jeden:na AC Revelations s tim songem
  • No děkuji pěkně ale nemám zájem. Singleplayer je největší slabinou téhle hry... spolu s designem zbraní. Nebýt mulťáku, u kterého se člověk náramně pobaví, hraje-li s přáteli, byla by to naprosto podprůměrná hra.
    Od tohoto DLC jsem čekal novou kooperativní kampaň, ale to se bohužel nekoná. Škoda peněz za toto rozšíření.
    • Naprostý souhlas, SP v DI je naprostý fail, stejně jako např. v BF3. MP oproti tomu je s kamarády vyníkající řežba.
  • Proč napadnul druhý pilot toho prvního? *4* Dozvíme se za 250kč
    • No vidis to, a ja mel za 320 Kc celou hru i s vyse jmenovanym dlc (goty verze). kdo si pocka ten se docka :)
    • a co by si v tom DLC chtel? vermirne lode, kdo bojuje mario proti eziovi?
      • vesmirne lode. kde* (tolik chyb. sry)
    • To prece vime uz ted, nejak chytil ten zombie svrab :-D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit