Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tu hru se tesim a i kdyby byla ve stare grafice neva hlavne at zustane HRATELNOST a atmoska 1....jinak nej engine u me je porad HL2:) nenarocny a stejne hezky:)
  • video hezké ale počkáme si na pravdu
  • doufám že půjdou zabíjet i bolševický hordy asiatů, jinak ten zoom je fakt pitomost!
  • Nechápu co se zde řeší s prominutím za voloviny. Hry jsou od toho, aby se hráli, aby si hráč na něco, nebo někoho zahrál. Odreagoval se. Trochu to nechápu. Simulátor to "je", ale i kdyby hra, či ten simulátor chcete-li, by byl opravdu tak dokonalý, hráči by si stejně našli nějakou tu chybu. Dneska jsou hráči rozmazlený. Pořád se jim něco nelíbí. Hry se potom dělaj jednodušší. Až vznikaj hry typu "stačí vám jen dvě tlačítka na klávesnici a jedno na myši". Hrůza... Styďte se!! ;-) hezký den
    • Ne kazdej ze sebe chce nechat delat blbce. Kdyz delaj trailer na hru co se jmenuje Sniper elite tak by sakra mohli mit udelanou tu sniperku spravne. Dohledat si presnejsi informace o tehle vecech trva v dobe internetu trva maximalne 15 sekund.
    • Bohužel s tebou nemůžu souhlasit. Před více než 5ti lety vznikaly tituly kterým se soudobé hry ve vybraných žánrech nemůžou rovnat. A zrovna WW2 k nim patří zcela určitě. Ano, hry jsou od toho aby bavily, ovšem to že úroveň stále jen "padá" je holý fakt a vyspělá grafika na tom nic nemění. Ovšem chápu, že soudobý hráč co staré hry nehrál a už ani hrát nebude...nemá s čím srovnávat. Myslím si že kdyby se herní vývojáři řídili heslem "hra aby se hráč odreagoval" tak ve FPS žánru máme pouze COD na tisíc a jeden způsob. Ale je to jen můj názor a zvládl jsem ho vyjádřit i bez napadení členů tohoto fóra...
    • Přesně tak. Naprosto s tebou souhlasim. Děte se vycpat vy inteligenti, co vidí minutu traileru a hned je hra naprd. Ubožáci
  • No že by Messerschmitt střílel do svých lidí, to leda že by tušil že už jsou spojenci příliš blízko... Ale která že ta puška (resp. puškohled) z období druhé světové války uměla spojitě měnit příčné zvětšení bych si taky rád poslechl.. Ono né každé kolečko na puškohledu je ke změně zvětšení, spíš naopak skoro každé k tomu není. A to že by měl Springfield ve verzi M1903A4 (pač Mosin to asi nebyl, leda Lee) tento typ nitkového kříže, tak to spíš teda asi taky neměl. Takže se příkláním k názoru, že WW2 to bude jak z toho filmu, o kterém tu někdo psal...Doufejme že brzy příjde na dlouhou dobu (po dlouhé době) spása v podobě Red Orchestra 2, pač to co se vyrábí na PC posledních pět let, to je jak někdo do novin povídal: "opravdu začátek konce herního průmyslu". Jen ostuda.... Jo abych nezapomněl, po výstřelu ten zvuk padající nábojnice na zem u pušky s otočným odsuvným závěrem, to je už definitnivní vrchol!! Ať teda řeknou, že hru dělaj negramoti a pak bych si vyprosil názvy jako "simulace", "realita" a podobně. Jen další budget v řadě za hodně peněz.
    • kotty
      Messerschmitt ne, ale Spitfire ano (britská stíhačka). Koneckonců to zmiňoval již někdo o pár příspěveků níž.
    • drasta
      Krasne jsi to vyjadril. Taky nevim proc bychom se meli nechat opijet rohlikem.
    • dyť na tom dělá rebellion co bys chtěl *15* jejich hry jsou pomalu jak od city interactive. Zprznili AvP3.. zprzněj všechno........ *11*
      • jsem rád, že je AVP3 pro pubescenty "sprzněnou hrou", aspoň je nemusim potkávat v MP. Soudný hřáči oceněj pěknou grafiku, perfektní modely postav,animace, výbornej soubojovej system, level design, promyšlený detaily a hlavně adrenalinovej MP. Rebellion umí vtisknout svým hrám unikátní "feeling", stačí jen otevřít oči. Sniper Elite 2 je v dobrých rukách.
      • Myslím že na tom něco bude. Poslední díl AvP... vzhled super, ovšem herní svět mi připomínal misi ve hře Vietcong: tuším "krysí díra" se to jmenovalo :D. Kdybys zavřel oči a držel šipku dopředu, tak dojdeš bezpečně do cíle *15*.
  • Na to muzu rict jediny. Nedostal.
    • Taky mě to teda nijak zvlášť neoslovilo..
  • No rozhodně lepší zabití než v ghost warrior 2, tam dostane takovou headku ani to s nim nehne, jen lehne na zem :-D
  • za druhé světové už byly zoomovací puškohledy? mno to je mi ale novinka...
    a takovou zaměřovací osnovu vyráběl kdo?
    a ten průlet těch BF109 ulicí myslí tvůrci vážně?
    • Víš co jsou to hry?
    • No mě spíš fascinuje jak každej německej tank je Tiger,přitom to byl paradoxně nejméně seriově vyráběný tank z WW2 za ním byl už jen Kingtiger.Přitom němci naflákaly takovejch strojů od nejrozšířenějšího Stuga až přes jednokusový prototypy ale protě jak ve hře není Tiger tak přes to nejede vlak,je to podobný jak starý sovětský válečný filmy kde repliky Tigru sovětší borci likvidují po stovkách neli po tisících *1*
      • Tygeru bylo vyrobeno jen 1300,avšak jsou považovány za nejděsivější tanky za 2.světově.Měli téměř neprolomitelný pancíř,jediné jeho slabé misto bylo střelit ho do jeho zadní části,střílet do přední části byla sebevražda.
      • Tigry nebyly tak rozsirene, treba stugy jako samohybne dela se nepouzivala jako tanky typu Tygr. Rozsirene byly spise Panzery nez Tygry...
    • zoomovací puškohledy za druhé světové už byly .
    • No mne spis zaujalo, jak muze zabiti jednoho velitele Tigru v Berline 45 zmenit historii :-)
      • co kdyvy prezil zabil pak nejaýk rusy a ti by neměli deti a jejich deti by nemeli ruský mafiany a ti by nezili v akrlobých varech a nezabili dalsich 20 lidi *1* *1* *1*
    • nejsem sice odbornik ale tohle mi jako bf109 nepripada..spis spitfire:)
      • ma pravdu, predsedo !
  • heh obcas si rikam, proc tydle lidi nedelaj filmy...
    trailery jsou obcas skvely, ale ty hry stoji za prd.. (nerikam ze vsechny :) ), spis jen rikam ze velke procento filmu dokaze byt slusna volovina.. a kdyby radsi udelali filmik obcas k te hre.. tak to na me pusobi lip :D
  • MishKonn
    Pěkné, i když mi to spíš přijde, jak target render, nepůsobí to na mě tak, že to někdo hrál.
    • Je snáď jasné že sa jedná o nejaký "trailer" a nie "gameplay". Mária pana...
    • sleepless
      Asi to není přímo ze hry, myslím "hrané". Ale myslím, že assety jsou ze hry, na render vypadají málo uměle :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit