Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Murdoc
    Mooc dobrá hudba a ten nápad je originální
    • Hudba je od Crystal Method.
  • xixixao
    Fantastickej trailer!!! (a skvělá grafika, jestli nějak, tak na takovýhle úrovni by dneska měli bejt AAA hry, Diablo nevyjímaje)
  • Tak nejak my to pripada jako moderni Quake 3: Arena hlavne tim hopskanim. Skoda ze neuvedli na cem to pobezi (engine).
  • Nic moc jsem od toho nečekal, ale kupodivu se mi to líbí - pokud opravdu ten gameplay nebyl nějakej fake, tak se mi líbí velikost tý arény - opatrně se začínám těšit.
  • Docela se na to tesim.. uz jsem se zapsal do bety, ale tosku me zarazi jedna vec.. variace zbrani. V te hre existuje jen jedna zbran a tu zbran neuvidite dokonce ani z pohledu 1. osoby. Podle me to docela podkopava zazitek z hrani. Je sice fajn ze bude zalezet na skillu jednotlivcu a ze nebude dochazet k zadnym balance hadkam - jako je tomu ted treba u Tribes Ascend - ale vzdyt ta hra si uplne rika treba o nejakou formu raketometu a rocket-jumping by te hre sednul jak zadek na hrnec.. :(
  • Po prvních zveřejněných informacích jsem si představoval jak to asi může vypadat, ale po tomto videu jsem překvapený jak dobře to vypadá navíc od tvůrců závodních her
  • Od shootmanie jsem hodne cekal, myslel sem ze by to mohlo obnovit slavu deatmatch FPSek. Ale asi pred dvema mesici byl stream z nejakyho turnaje kde se hrala beta a nic moc teda. Zjednoduseny az do morku kosti, vic nez quaka nebo UT to pripominalo morhuny.

    Uvidime teda jak se to bude hrat, ale rekl bych ze z pohledu divaka jde o dost nezazivnou vec..
  • Vypadá to výborně. Svižná hratelnost, líbí se mi, jak je herní plocha rozsáhlá i vertikálně, navíc půjdou tvořit vlastní mapy. Po dlouhý době první ryzí multiplayerovka, co mě láká :-)
  • Ta uzivatelsky privetiva modifikovatelnost a tvorba ala TrackMania bude urcite plus.Ted jeste zalezi,jak se to bude hrat.
    Kazdopadne graficky se mi to prostredi libi.
  • Odulin
    Líbí se mi to. Jestli to bude tak soutěživý jako moje oblíbená Trackmania, tak si to rád zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit