Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nj, Blešinsky, to se nedivim, že tam všichni skáčou 20 metrů vysoko
  • Jack1947
    Degenrce je slabé slovo... tohle je čistej, průmaz. *7*
  • Tak to vypada, ze se v dnesni dobe bez ASSFAGGOTS prvku zadna hra neobejde.
  • seprah
    proč se do všeho dneska musí cpát různý třídy postav... těším se, až někoho (krom UT, které je momentálně ve vývoji) napadne si od téhle zhovadilosti odskočit a vrátí se ke klasice... spawn pointy na zbraně rozmístěné po levelu, lékárničky atp... nebo třeba jednotlivým postavám přidělit jednu-dvě spec. vlastnosti, které se budou dát upgradovat... možná to zní jako trolling, ale vážně mě tohle nebaví, pořád si vybírat dopředu, jakou cestou se dám, v tomhle mě právě UT nebo Q3A bavilo a baví nejvíc, kdy všichni měli víceménně stejnou šanci.
  • stale se neprestavam modlit aby se nekdy objevilo Borderlands 3 (pre-sequel nepocitam).
  • Vcelku to co jsem čekal. Zdrhlik z epicu byl vždy přehnané cool, nikoli originál a v tom byl popravdě dobrej. Výhodu má v použitým enginu a jeho znalostech, tak snad to dopadne dobře. Novej adrenalinovej Quake by se hodil.
  • Chtel bych videt toho moulu,kdo rika,ze multak v killzone shadowfall je multak horsi jak black ops3,bud to, je tou betou,nebo,tezce spatne napodobenej multak kz shadowfall.
  • Jack1947
    První obrázek na hlavní stránce, "MEH"... Good lord wth... SMH. *7* *12*
    • To je móda, psát jak vypatlané americké děcko, kolik ti je?
    • Třetí taky i "huh"... PishPosh... sjw jo a taky pátý "heh" *13* *6*
  • CO TO K***A JE ? Z toho videa mám pocit, že to je Overwatch říznutý Unrealem... mg
  • TheGGG
    Zase další přepálený kýčovitý trash ala ta nová fps od blizzardu. Singleplayer už asi není v módě nebo co.
    • Sr_Lobo
      Clovece me to urco prijde lepsi nez to vod blizardu, bejt tam mensi rozdily mezi tema tridama tak by to mohla bejt dobra reinkarnace Q3. Prece jenom do takovejhle her ten SP uplne nesedi. Q3 melo SP jenom ve stylu stridani aren s botama a tot vse. Zkus to vydrzet nez nam padne do klina to novy COD z WWII, to je jedina moje nadeje co se tyce dobrejch FPS single strelnic.
      EDIT: Nevite jestli nekdo zkusil udelat neco jako nahodne generovanou singl strelnici ?
      • TheGGG
        To já si klidně dám aj sci-fi CoD singleplayer, je to vždy taková dobrá jednohubka. Chybí my ale nějaká FAKT pořádná FPS (mám před sebou celou halo sérii, ale to je tak vše) wolf byl docela dobrej, ale jinak nic moc. Kdyby tadle hra alespoň nebyla tak nechutně přeplácaná a kýčovitá, todle je prostě humus.
    • Vojta_Ilavsky
      Ještě že tu máme Halo za rohem a Black Ops 3 též, i když tyhle dvě série do jedné věty.. Nevim nevim :D
      • TheGGG
        Na Halo mě zajímá jen singleplayer a stejně pořád čekám až bude na xone BC a já si budu moc dát pěkně celou sérii halo wars počínaje. Knihy nakoupený, pořadník jak hrát a číst abych to měl dějově pěkně popořadě připravenej, ale doku nebude možnost si zahrát wars a reach, tak je pro mě halo zatím u ledu. BO3 mě zas tolik nezajímá obecně, víc čekám na ghosty 2, kvůli singlu.
      • Joo black ops3,stacila beta,a na btf4 to nema.A je to hodne podobny kz shadowfall,uz jen ty textury a barevnost,akorad ne tak pekny. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit