Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to vypadá s RO2/Rising storm? Hraje se ještě? Chci si to přidat na steamu, tak ať to nedělám zbytečně...
    • Hraje se to jako nikdy předtím a to ta hra vyšla před 4 a půl roky. Průměrně 800-2000 hráčů hraje přes den.
  • Když už tedy nějak nevychází In Country Vietnam pro Red Orchestra 2 tak musíme vzít za vděk tomuhle. Ale jo, jsem rád.
  • Tak dava to smysl. Boje v dzungli s japonci meli celkem uspech, tak proc nepokracovat ?
  • tak nevim nevim,,na akci z vietnamu cekam dlouho ale tohle asi nebude to co cekam ..asi zustanu u Vietcongu v te dobe krasna grafika ,super zvuky , paradni dabing +komunita co je dodnes aktivni a jeste ted se poradaji lan party a nejake souteze (pro me nej .2005 na Andelu -2013 v Brne)..kdo by mel zajem tak velka koncentrace cechu na servru old pajamas homi cca od 8vecer
    • Zdravím, hele neporadil bys mi, jak u Vietcongu vyřešit problém se zvukem pod Win 7? Konkrétně jde o to, že jakmile dojde k použití vysílačky, hra spadne. Kdysi se na netu povalovala jistá utilitka, která to měla údajně řešit, nicméně u mě nezabírala...
      Díky.
      • jj vim co myslis taky me to padalo ,stahni nejnovejsi verzi VCstarter 1.65 ..zatrhni vse krom poslednich 2.a pak stahni soubor Host a prepis to ..1je navod +soubor host a 2 stazeni vc starter: timto ti pojede vc i pod nej systemama + multak... gamespy uz ani nemusis instalovat ta sluzba davno skoncila

        vietcong-vietcong2.xf.cz/2015/03/Jak-rozchodit-multiplayer.html
        vietcong.info/portal/forum/viewthread.php?thread_id=899&page=1
        • Eh,...ještě mě tak napadlo, předpokládám, že výše uvedené funguje i pro Fist Alfa, je tomu tak?
          • jj i fist A
            • thx
        • Díky kámo, jsem tvým dlužníkem...
  • jindra.veliky
    Vietnam jsem si uzil zatim jen ve Vietcongu a DLC pro Bad Company 2, takze snad se to povede
  • Už aby to bylo, hlavně aby tam byli zajímavý mapy + jsem hodně zvědav jak udělají vrtulníky, pokud tam budou. Byla by škoda je vynechat nebo odfláknout.
    • Vrtulníky nebudou řiditelné, budou pouze jako kulisa
  • Rád vzpomínám na starej dobrej Vietcong, dobrá střílečka s prvky taktiky, ve své době i s pěknou grafikou.
    • S partou kamarádů hrajeme dodnes... Dodnes výborná hra a graficky se to dá snést... A některé mise v coopu jsou docela nážez *1*
    • Shaker
      Stream ctf, to sem mel nejradsi.
  • hafo tesim, v rising storm 80h...uz aby to bylo !
    • Ja mam na RO2 a RS kombinovane skoro 600 hodin, a to mam jeste docela malo...
      • To máš no.
    • Inquisitor
      Tak to si zelenáč :)
      • jj jsem, me to staci tech 50-80h mam tak i v Insurgency apod...ale je to dsot na to abych se tesil a kupil !
        • Inquisitor
          Jasný, já mám taky kolem osmdesáti hodin, nejsem ten typ hráče který jede jednu hru tisíc hodin. Taková hra není, aby mě udržela tak dlouho :)
          • Já mám několik tisíc hodin v BF Vietnam... Pravidelné hry skoro 2 roky... taky jsem se tam naučil bezvadně anglicky *2* *2*
  • Dobrej vtip :D
    • OPenetrator
      Vidíš, mne zase jako vtip přijdou všechny ty CoD co vyšly po Black Ops :)
      • To mě také :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit