Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    musím říct, že jsem si prýordnul tu 100 eurovou edici a mám z toho dobrý pocit, snad nedojde k žádnému odkladu a hra bude tak dobrá jak očekávám (což bývají hry většinou)
    • Ale jo, proc ne...pro tebe hra tak akorat...
  • Opravdu nic moc a plné klišé. Nechápu ty nadšené reakce.
  • Chudák Tolkien, ten musi v hrobě rotovat tak, že by jeho kostru mohli použit jako vrták při ražení tunelů
    • Asi tak, aspoň se toho nedožil, to se o Sapkowskim říct nedá, ten musí sledovat na vlastní oči, jak znásilnili jeho dílo.
  • Stručně řečeno: Jak si primitiv představuje Středozem.
    • Zatímco ty jako milovník Dilda Pytlíka se považuješ za inteligenta?
  • moc se mi nelibi ze jednu takovouhle bastu dobyli za deset minut a z toho pulka byly scripty. tech lokaci se tam zda bejt tak deset. byl tam takovej jakoze epickej najezd kamery pres mapu...a moc daleko nedojela. bitky vypadaj jako slusna reznicina, ale celkove to na me tak megalomnsky nepusobi. spis se mi zda, ze se to tak snazi tvarit, znit, vypadat, ale vysledek je spis preplacanej nez epickej. jo, je to prezentacni video. ale celkove to nemam duvod odsuzovat, vypada to zabavne, takhle ze ctvrt hodinky. doufam, ze tam budou npc a jejich minipribehy hrat fakt takovou roli, jak slibujou. vadilo by mi kdyby to nakonec byla jen rubacka s radoby pribehovejma vlozkama
    • TheGGG
      dobyli ji za 10 minut, protože měl automatickou exekuci a všechny schpnosti na max a očividně taky přeskočili tu část, kdy se na mapě k pevnosti vůbec musíš dostat. Očividně to nebude jen o pevnostech a jsou tam velký lokace, kde budeš plnit řadu questů a nakonec ve finále každé lokace dobudeš pevnost a skriptů je tam pár, ostatní věci se odehrávají podle nemesis systému podle toho jaký skřety máš sebou a kdo je protivník...
      • Sežral jsi septik Šalamounovi dorazil se ze záchodu Einsteina, nebo tě zplodilo 40 trollů v gupači se štětkou?
  • Kde bych začal?
    Jako hra ze světa Tolkiena je to hrůza
    Jako hra inspirovaná světem Tolkiena se mi to skutečně líbí. Opravdu mě zaujala ta změna gameplaye od jedničky, což je opravdu úžasný, takže pokud nám tu z původní openworld hry neudělají pouze RPG strategii, může tu být opravdu skvělá hra se skvělým obsahem.
    Bohužel takových věcí tu už bylo....Snad to dopadne dobře :D
  • Hra která absolutně plive na lore, je mi z toho špatně.
    • tak urcite, ale kdyz to clovek bere jako hru inspirovanou tolkienovym svetem, neni to tak zly. z jeho dila se casem stal takovej trademark, ze by taky jeden nemusel v zivote delat nic jinyho nez nadavat nad kszdou figurkou z kindervajicka, ktera ho przni. btw on to tak tolkien treba i chtel (nemyslim komercializaci) kdyz ten svet vytvarel. treba by mel radost, ze ozil a vznikaj v nem novy pribehy. pribeh pana prstenu zname vsichni nazpamet, hrat znova jeho dej by uz snad ani nemelo smysl
      • Já si myslím, že z tohohle by Tolkien určitě radost neměl, protože právě - pokud vím - neměl rád, když lidi jeho dílo jakkoliv zdebilňovali a redukovali - na dobrodružný příběh nebo třeba na alegorii o atomové bombě. A ani nevím, jestli by se mu líbilo, že mu někdo dopisuje něco k jeho dílu. Rozumíš, tohle je jakoby někdo vzal Monu Lisu, nechal jí, ale při okrajích jí domaloval krajinu, autobusy, stíhačky a Supermana. Pochybuju, že by Leonardo jásal.

        Podle mě měli udělat prostě samostatnou a samonosnou hru o skřetech, přízracích, elfech atd., dát si práci a vymyslet si k tomu svět nebo koupit licenci na nějaké odpovídající universum. Tohle je v podstatě zneužití Tolkienova díla pro vydělání prachů, a to mnohem horším způsobem, než to udělal Jackson.

        Hra samotná mi nevadí, vadí mi, že to je Middle Earth.
        • jamar28
          To je docela paradox, protože Tolkien se proslavil v podstatě právě jen tím dobrodružstvím. *1* Jinak knížku jsem nedávno četl a ačkoliv fantaskní svět má vymyšlený skvěle, jako příběh je to strašná nuda.Monotónní, nudné prkenné postavy, samý popis krajiny...On byl první, ale vydat někdo obdobné dílo teď, nikdo si to nekoupí.
          • Souhlas, popis světa a jeho historie je něco úžasnýho, ale pána prstenů jsem dočetl pouze jednou, nikdy jsem ji už nedočetl podruhé, i když jsem měl chuť. zastavil jsem se u putování Froda a Sama, kde jsem po pár řádcích vždy usnul *1*
          • Ano, to je právě to nepochopení a to, co Tolkien podle mě nechtěl - aby lidé četli jeho knihy jako zábavu.
            • vlastik.plaminek
              V tom případě měl ale psát učebnice matematiky a ne fantasy literaturu.
      • je tam milion dalsich pribehu, ktere jsou stejne nebo i mnohem vic epickych...
    • no jednicka na lore vylozene neplivala..celkem by me zajimalo jak to dokazes posoudit z tohohle videa? ok je tam drak :)
      • https://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4
        • TheGGG
          to jsi právě přicestoval z roku 1432? Protože asi tak starý to meme je...
  • flash789
    nevim jestli jsem nekdy v zivote videl herni trailer ktery je tak strasne klisovity jako tenhle.
  • Až mi zase bude 12, slibuju, že mi to vyrazí dech.
    • taky myslím že pána prstenů jsem četl poprve tak ve 12-ti :-) Je škoda že z té bohaté mytologie udělají další bezduchou konzolovou rubačku jakých je dvanáct do tuctu. Přitom by stačilo vzít Silmarilion a převést do hry jeden z bezpočtu bohatých námětů, třeba jak Beren s Lúthien vnikly do Morgothovy tvrze Angband ukrást mu silmarily.
      • to zni jako skvely namet na hru :) tahova strategie?
        • já bych z toho spíš udělal něco jako Amnesia the Dark Descent. Tak nějak by mohla Morgothova pevnost vypadat. Nejlepší by to bylo jako horrorové stealth + občasný combat. Temná hororové atmosféra podzemích kobek, monster a Morgothových mučíren.
          • TheGGG
            ano, dlaší nudný stealth survival, že jich už není dost... hlavně aby se tam náhodou nedělo něco zajímavýho... ale někde trávit 99 % herního času zalezlý ve tmě je přeci vrchol zábavy *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
            • TheGGG
              to já nemám rád hru, kde se hlavní hrdina nemůže bránit a jediné co se dá dělat je utíkat a schovávat se... RE7 to měl ještě snesitelný, ale outlast byl fakt IMABEEO prostě děs, kdy si to kolikrát říkalo o to popadnout nějaký ten kus kovu do ruky a bránit se... něco podobného v lotru by bylo hodně divný...
            • mně Amnesia docela bavila, když jsem byl 90 procent zalezlý ve tmě. Mělo to hlavně skvělou atmosféru. Ale uznávám, že se tam mohl občas dát nějaký combat na zpestření.
              Jinak nejsem nějak velký fanoušek stealh a survival her (MGS, Dishonored, Splinter Cell ...). Spíš mám rád atmosférické horory jako třeba Amnesia, Soma nebo Dead Space, i když té akce je tam míň.
        • TheGGG
          ale pouze 16 bitová a z garáže...
      • TheGGG
        řekni my pls o hře která má stejný systém a mechanismy jako SoW, kde budu moc zažít podobné bitvy a budou tam podobně velké armády... to si rád poslechnu.
    • TheGGG
      zatím ti je pět a nedostaneš se přes rodičovský zámek dál než na seznam?
  • Vogon
    Má divný plášť.
    • TheGGG
      ve hře je víc kostýmů a toto je alfa takže...
      • Vogon
        Takže ten plášť je pořád divný.
        • TheGGG
          ano, je to alfa jeez
          • Což v dnešní době znamená, že ve finále to bude ještě horší
            • TheGGG
              což samozřejmě není pravda anonymku... většina her se od alfy či bety jen zlepšovala...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit