Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COD jsem hrál všechny, Modern Warfare, případně Modern Warfare2 byly naprostou špičkou - čistá akce, Black Ops bylo naopak velkým zklamáním, rozkouskované nesmyslným příběhem, celé tak trochu postavené na hlavu, bez spádu, bez toho aby vás hra vtáhla. Osobně už Treyarchu nevěřím, tenhle trailer mi taky nepřipadá bůh ví jak pokrokový, spíše pořád a zase o krůček pozadu za předchozími MWs. Activision a Infinity Ward to prostě rozběhli skvěle a to, že od COD odešli, nebo byli odejiti je velké neštěstí.
  • Toto :
    http://www.xfire.com/video/406388/
  • COD už mi připadá jako taková BAYovina. Ale možná by byl fakt hustej, když by to režíroval Bay.
  • Ačkoliv vím že je to střílečka jako každá jiná naskryptovaná FPSKA vždycky mě trailer na nový COD zaujme natolik abych si to minimálně od někoho půjčil a celý to propařil za jedno odpoledne :D a doufám že tam bude stejně šílená mise jako byla NO RUSSIAN :D
  • Ale notak hra je to dobrá jenom nestojí za koupi *1*
  • YEEEEAH! a muzeme si ten uplne stejnej bullshit (jako bf nebo crysis) s trochu inym prostredim a zbranema zahrat odznova! *1* *8*
  • YEEEEEAH, a muzeme si uuuuuuuplne ten stejnes bullshit kterej vychazi uz 10 let v kuse (stejne jako bf nebo crysis) se stejnyma zbranema zahrat od znova! *1* *8*
    • Držte huby!!Modern Warfare 2 měl 10x lepší single než podělanej BC2,takže MW 3 bude pořád lepší než BC 3.
      • oba příspěvky mě fakt rozesmály , za 1) opravdu už deset let? Vím že crysis má jen dva díly , že by jsem zaspal dobu? Battlefieldy jsou jen čtyři s odstupem pár let kromě bc . Jak můžež hodnotit hru podle singlu , která je určená na multiplayer takže plácáš blbosti. A to už bude bad company 3 zase jsem spal bože..A kde je teda má krabička s bf3!
    • YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeAH
  • kupuju si battlefield 3 ,ale tohle ne. cod neprinasi uz nic noveho
  • Ale jo. Stahnu si to *5*
    • takže si zloděj a zbabělec k tomu, i ten feťák na ulici alespoň trochu ryskuje, ty jen malopérácky využíváš situace a ještě se tím chlubíš... ubohá doba pro šmejdíky jako si ty a argument že stahujou všichni je k smíchu...
      • mozna kdyby ses k nemu nevyjjadroval tak by si udelal lip... kuli lidem jako ty sem ty lidi pisi a provokuji ... navic nechapu tvoji podrazdenost vuci stahovani... preci proti tomu : stahnu , vyzkousim , koupim - vymazu.. nikdo nic mit nemuze .. nerikam ze to je jeho pripad ale jeho prispevek ani nenaznacuje opak ..
  • Neberte to uplne spatne mam MW rad, ale ma svy mouchy a poradne zadelany od ho*en.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit