Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavel.sterba1
    Zda se mi to, nebo jim na vode chybi environmental bumpmapping, kterym se jednicka chlubila...Uprimne, nostalgikum bude stacit ne-remake a pro mladsi generaci to bude terochu mimo asi............
  • maros.goc
    na to, že majú do konca 13 dní a zo 600 000 dolarov vyzbieranych len 230 000, si týmto videom určite len uškodili :(
  • victor
    *7* Souboje vpadají divně .... měli víc zvažovat na co se v remaku vrhnou , pro nostalgiky je grafika vedlejší .
    • cau, pro me grafika vedlejsi neni, original vypada super v ty 1. vesnici, ale pak treba v ty zelený lokaci ze kerý je i tohle video, je to uz dost hrozný... já bych ten remake urcite ocenil.. ale mám obavy ze to asi neprojde, vzhledem ke kickstarter cislum... leda silnej finish by to spasil, doufejme
  • Ze paradni krajinka, ved starucky FarCry je na tom lepsie.
    • C-BEAM
      ta krajinka je parádna svojou štylizáciou a návrhom, porovnávať to s FC je odveci.
    • ucho
      Možná ti to z těch záběrů nedošlo, ale nejedná se o kompletní remake, spíš předělávku staré verze do nového kabátu. S tím, že ten základ je v podstatě stejný...
  • jednička nepotřebuje remake, kdyby radši dodělali dvojku, klidně v té grafice v jaké měla vyjít na PS2 ta stylizace mě okouzluje i dneska
  • Ferdis2
    Bohužial to asi nedajú. 600k $ je príliš vysoko na takýto nostalgický projekt...
    • maros.goc
      skôr ide o to ich prezentovanie...to video je proste strašné ...
  • https://www.youtube.com/watch?v=6DgXpmIY5BM
    • C-BEAM
      viem, že ich tlačí čas a viac asi nestíhajú ale v tejto fáze ešte so starými modelmi a animáciami, dokonca i bez neodmyslitelného laseru to radšej nemali ukazovať. Minimálne nie ten boj, vyzerá to veľmi zle.

      Prostredie je ale pekné a všetky tie miesta si dobre vybavujem i dnes. Škoda, že to asi nedajú.
    • Teď se můžete divit proč Games.cz používá vlastní přehrávač, jelikož na YouTube není spoleh...
      • spoock
        není, ale gamesácký přehrávač je prostě špatný, špatný, špatný
  • to už je tady snad záměrně... *7*

    Not Found

    The requested URL /video/hd-predelavka-outcast-ukazuje-prvni-herni-zabery-237349 was not found on this server.
    • Asi nejaky brigadnik *1*
  • Veskoslav
    Not Found

    The requested URL /video/reboot-outcastu-ukazuje-prvni-herni-zabery-237349 was not found on this server.


    Tak buď máte v redakci nějakého diletanta nebo si to nějak ošéfujte, protože už mi to leze krkem.
  • 404

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit