Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tupik
    Já se už těším na druhý cíl :))..rychle dokončit misi a pak na pivko :D :D
  • Dalsi dementni rozhodnuti. Proc to jako je jenom na 2 dny ?
    Fakt miluji kdyz mi diktuji kdy mam hrat. Budes proste hrat dnes jako poslusnej pes a nebo to nebudes hrat vubec .....
    Uzasnej pristup k lidem kteri jim za hru zaplatili rok pred dokoncenim.
    • Pokud platis za neco predem, tak jedine dobre ti tak.
    • Asi bych ten příspěvek odsoudil, ale jako taky mi přijde hloupé chít peníze za tak málo obsahu a ještě to takhle limitovat... Pochopil bych, kdyby se to nějak cyklicky opakovalo, ale takhle... Obecně mi nevadí ani dlc, ani mikrotransakce, ani early access... ale mám teorii o tom, že u téhle kry zkouší co lidi vydrží a dokazují, jak mají hráče v ... zádeli a dělají z nich dementy.... A hráči jsou ještě tak hloupí, že je obhajují...
    • Souhlas.

      Ale také je špatný kupovat hru předem. Nebo to vrať. Navíc u epizod? *15* Kupovat to předem?
    • To teda, po rozsekání na epizody další opravdu hloupý nápad
    • Jack1947
      Dobře vám tak "lidi" *3*
  • uz bych to mal zacat hrat, kupene ako vyslo, ale hral som asi 10 min...
    tak vela fajn hier a tak malo casu :( :D
  • Ristoro
    Já to skoro dal na Silent Assassina, jenže mě jeden týpek z ochranky viděl v koupelně, kde jsem neměl co dělat :D. Byl přiškrcen :D. Target jsem zabil, ale Silent Assassin rating to nebyl no.
    • Kdyby jsi poté zabil i toho kdo tě viděl, tak by to mělo být OK.
      Nikomu to ten týpek nestihl říci a když je mrtvý tak také nic neřekne *3*
  • ringmancz
    já to rozehrál, ale musel jsem jít pryč a když jsem si vymyslel plán a večer k tomu sedl, tak už bylo pozdě :D tak příště no
  • Jack1947
    Shame on you! *16* *12* *10*
  • jo, aby to pak nebylo jak v Metal Gearu, tam měli také PC hráči asi o 13 tisíc více atomovek. Určitě poctivě :)
  • MickeyMutant
    No protože maj myš a nvidii.
    • spoock
      aha, tak proto jsem to pokakal, měl jsem myš a AMD :D
      • Jistě, rudá je špatná. Barva komunistů
        • A zelená barva dementních Greenpeacáků a eko-teroristů. *1* *1* *1*
          • To je lepší, alespoň bude čisté ovzduší, všude kola, zvířata budou mít práva jako lidé... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit