Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HD remaky dokazují to, že dřív se dělaly lepší hry a že dnešní vývojáři nejsou schopni se jim vyrovnat.
    • A nebo to sou velmi lehce vydělaný peníze vzhledem tomu že to sou serie který maj po celým světě 3 "zadele" fanoušků.
  • Jestli budou hry stat primere rekneme kolem petikila, tak neni potreba homebrew resit....psp vsak zabil hlavne nedostatek AAA her, kdyz nepocitam pecky z PS1, tak tech opravdu dobrych ( GOW, MGS, FF, GT atd.) nebylo moc a jeste v nejake orezane verzi. Ale pecka byl treba emulator Scumm, to je si zaparil skoro vsechny Lucasofky :-)
  • tiez dufam v MGS jednicku
  • Doufam ze si stim poradne pohraje GEOHOT jinak to pro me nema smysl kupovat *14*
    • Musím souhlasit - původní PSP by mi bez homebrew her a hlavně aplikací sotva vydrželo až dodnes.
      • SA-reg
        Jo to je jasný ale...
        Jó jasně... všichni chcou odemknout Vitu kvůli homebrew hrám a aplikacím. Ne! Chcou pirátit.

        A s Geohotem bych už nepočítal... po tom všem mezi ním a Sony.
  • Na mgs se tak tesim, az jsem z toho dostal abstak. Doufam, ze tam daji i prvni dil a nechaji tam ve vsech dilech easter eggs.
    • MGS1 je na PSN, ale upravená verze s trochu vylepšeným ovládáním (výběr zbraní a předmětů je nepraktický bez L2/R2) by nebyla k zahození. S grafikou ať si dělají co chtějí.
      • SA-reg
        Toho bych se nebál... pohyb dáš na analog, L2R2 dáš normálně na shoulder buttony a L1R1 dáš ná pravou a levou šipku. Jako na PSP. Je to funkční dost dobře. L1R1 v MGS vlastně ani nutně nepotřebuješ, spíš je to jenom ulehčení.
  • Dufam ze tam pojde vlozit klasicku simku, inac 3G nema zmysel.
  • RavenHolm
    Metal Gear Solid 3: Snake Eater a Metal Gear Solid 3: Subsistence jsou stejné hry hry až na pár drobností. Tvrdí mi tedy Levis, že v kolekci MGS pro PS Vita bude dvakrát třetí díl? *8*
    • SA-reg
      Chybička se vloudí. *8*
      • Chybička se vloudí, ale u Levise to je minimálně jeden obrovský nesmysl téměř po každé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit