Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG kolik je tam zase koupených hulákačů a tleskačů? Má to atmošku jak teleshoping.
  • Oh - dog ... ooooh my good horse , hooorse. *7*
  • video pěkné, ale pc verze se podle toho neda brát a bude doufam ještě lepší, jedíné snad aby jsme to nejlepší neviděli právě v tomhle demu ..

    američaní sou slabší na hlavu vod přírody a tohle skandování je naprosto běžné .. přal bych vám jít v usa třeba na premiéru star wars .. ty tam maj orgazmus ala žhavení lebky zvané budík už při první secunde jak se oběví na plátně nápis : in the galaxz far far away .. *16*
    • MishKonn
      Jinými slovy se nebojí vyjádřit své emoce, náklonnost a nadšení, jako věčně podělaní, zakřiknutí, post-totalitní Češi.

      Je smutné, že podobnou atmosféru jsem zažil jen na půlnoční předpremiéře Star Wars: Episode III v roce 2005, kde se vzhledem k menšímu sálu a složení publika vzhledem k hodině fanoušci nebáli projevit.
  • USA publikum jinak si to nedovedu vysvětlit :D . Nedalo se to poslouchat. Tam snad viděli hru prvně nebo já nevím.
  • Takové zdravé nadšení ,jako když do Somálska přivezou kalašnikovy,nebo jako když se u vstupu na prezentaci rozdávalo LSD. *15*.Ale jinak to vypadá velmi dobře.Grafika,animace ,souboje i to rozvržení inventáře se mi líbí.Že by se král vrátil na trůn?
    • Jako souhlasím ale ty bojové animace teda nebyla žádná sláva.
  • Radši jsem si vypnul zvuk parta zmrdů ! Kříčí tam twl jak... no coment !
  • teda video sem musel po minute vypnout ,nevydrzim poslouchat to publikum ,fakt nechapu co to tam provadej
  • Ahoj. Mám takový problém když hraji Fallout New Vegas tam se mně neukazují háčky nevíte co s tím ? Místo toho jsou tam jen divné symboly. (Vím že to jsem nepatří ale doposud mi nikdo neporadil tak vás prosím a nedávejte mi mínusky dík) *3*
    • Počkat oficial ? Kdyť přeci hra vyšla jen v ENG takže neoficial. Jaká chybějící textura ?
      • Co jsem tak četl tak jsou dvě češtiny Offciální když zakoupíš Fallout New Vegas v česku a dáš na steam a neofficiální která má chyby a je nedodělána
        • Oficiální češtinu pro FNV má na svědomí Cenega, vychytávat jí pomáhal server madbrahmin. cz. Jináč se hodí podotknout, že je to snad nejhorší čeština od Cenegy, jakou jsem kdy viděl. viz. http://www.cenega.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=251
          • smejki
            Cenega byla tak úžasná, že zadala překlad 3 měsíce před vydáním hry, ba dokonce dala na placku češtinu, která ani neprošla betatestem. *4*
    • nemáš stažený nějaký nový hud? Některé mají problém s českými znaky
    • to je ofic čeština nebo nějáká stažená? možná chybí soubor v textures
    • Hairy_Ass
      Zkus to přeinstalovat...
  • MishKonn
    Na druhou stranu k těm dementním reakcím - to řvaní je sice nejspíš při prezentování a snaze něco lidem říct krajně nepříjemné, ale na druhou stranu, musí být velmi příjemné, když lidi takto pozitivně reagují na něco, co jste vytvořili.
    • Všeho s mírou. Když mu pak půlka slov není rozumnět přes tupě houkající publikum, tak je to prezentace na... Aby měla půlka publika orgasmus z toho, že postavička máchne mečem do prázdna a udělá to vzuuum, to je fakt na palici. Video samotný fajn. Až na ten inventář, kterej sice vypadá velmi pěkně, ale naprosto neprakticky. Zvlášť pitomě to působí s Toddovým komentářem o tom, jak často se do něj v podobných hrách leze a jak se na něj zaměřili.
      • MrSanta
        Slibují, že inventář v PC verzi bude přizpůsoben možnostem PC aby nebyl tak nešikovný jako v Oblivionu. Uvidíme jak to dopadne. Než vylezou se záběry z PC verze, tak panika není na místě *3*
  • Nikdy nevím čím to bylo ale oblivion IV mně prostě nikdy nebavil. Vždycky jsem mněl radši fallout. Ale musím říct *8* *8* todle vypadá přímo úchvatně !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit