Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude zase mindfuck =D jednicka byla ulet a koukam ze ve dvojce jen pritlacej %D haha.... premejslim ze by to chtelo nejak spojit s halucinogeni potravinou ci doplnkem stravy abych si to 100% uzil =D Sem rad ze ne vsechny FPS se snazi kopirovat zajete stereotipy =D
  • Škoda....vypadá to uplně stejně jako jednička. Neříkám, že to nebude dobrý, ale prostě zklamání na to jak je jednička dobrá.
  • Tyjo ja si rikal co tam dela ten traktor a brambor a ona to byla reklama :D
  • Mapa!
  • No výborně...2dny zpět sem prolézal knihovnu s hrami a padl my do oka Zeno Clash...kupoval sem ho pamatuju za 19Kč v edici Extra Klasika ačkoliv sem potom zjistil, že je to steam aktivace. Nečekal sem od hry moc a popravdě mě prostředí ze začátku dost vadilo (jsem spíš fantasy oriented) ale musím říct, že ačkoliv byla pouť touto hrou velmi krátká (tuším, že to bylo tak 3-4 hodiny čistého času na střední obtížnost) tak sem se náramě bavil zpracováním boje nablizko a u střelných zbraní vysloveně infarktové momenty u přebíjení protože zbraň s největším zásobníkem co si pamatuju měla asi 8 nábojů (takové ty "rybobouchačky"). Takže se docela těším na nový počin z tohoto prostředí. Držím pěsti.
    • Jj dlouhy to nebylo ale dali se delat ty areny a to me taky na chvilku zabavilo.
  • Původní Zeno mě velmi rozesmál, tak doufám, že to bude opět stát za to. Nemůžu zapomenout na bratra Xetxeho nebo tak nějak se ten magor jmenoval :D.
  • Pete.palis
    Steampunk *14*
    • KronosDeret
      jezis, jak je tohle steampunk? mozna xenopunk *1*
  • Prosimvás nevítenkdo, jestlito budepodporovat MicrosoftKinect for pc? dekuji
  • smejki
    Celkem těšim
    Ale zdá se mi to, nebo se to technicky nikam neposunulo?
    • nekromant33
      Source engine to bude, ale zastaralost pro me dost vynahrazuje ta stylizace. Jestli to ma byt otevreny svet s treba i nejakymi adventurnimi prvky tak by to bylo fajn, ten arenovity styl me zas tak moc neuchvatil.
      (btw ta reklama co projde adblockem a nejde preskocit at klikam jak klikam me taky neuchvatila)
    • Ano i ne. Grafika asi ne, ale pokud vim, tak zase se má jednat o vcelku otevřený svět? Takže tady posun určitě bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit