Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elder Scrolls modderská komunita je nejlepší!
    • Pohoň až jindy. *3*
  • Kruci, už jsou to tři roky co vyšel Skyrim a já jsem se k němu pořád nedostal. Možná prostě jen nemám čas, nebo MOŽNÁ mi jen dává mozek najevo, že bych to hrát neměl ... že bych u toho mohl chcípnout nudou. *6*
  • Doufám, že tam budou záchody.
  • archie777
    Tak to Undercity je uplně boží *8*
  • Hey, lidi. Tyhle mody lidi tvori jen pro zabavu? Dyt to musi dat TOLIK TOLIK prace, tolik času!!! Zvlast takovy rozsahly brutality...
    • archie777
      Teoreticky, co je lepší reference pro vstup do herního průmyslu než skvěle nadesignovanej, mezi hráči profláklej mód. Netušim jaký má Skyrim nástroje, ale minimálně pro budoucího designera to může bejt dost přínosná věc.
      • Lepší je třeba udělat si rovnou vlastní hru? (kickstarter, ludumdare). Jinak kolik znáš tvůrců modů, kteří se potom uchytili v herním průmyslu?
        • Je jich pomerne hodne. Drtivou vetsinu z nich ale nikdo nezda
        • Jorge Oscuro
      • Lotr
        To je rozhodně pravda ale také není výjimkou že mnoho modeřů jsou profesionální vývojáři her
    • Práce je zábava, tvořit je žít
    • Paulcz
      Lepší než ten čas promarnit :)
    • Jo, pro zábavu. I jen poměrně malé mody trvá udělat desítky hodin. *4*
  • KIMCID
    krása
  • Vypadá to určitě pěkně a zajímavě, problém ale je v tom, že podobných ambiciozních projektů už tu bylo XY a 99% z nich nikdy nakonec nespatřilo světlo světa a nebylo dokončeno. Do té doby, než se alespoň přiblíží k něčemu, co by připomínalo hotový produkt už tu bude další díl Elder Scrolls a sami se na to potom vykašlou. Ale uvidíme, třeba překvapí.
    • To jsou pořád dokola tyhle pesimistické řeči. 99 % to fakt nebude...

      Je tu dost modifikací, které byly dokončené. Např. ten Nehrim dokončili. Falskaar byl další velký mód, který byl dokončen. Dost mě bavil Wyrmstooth, který byl taktéž dokončený. *3*
    • Ved v clanku mas napisane, ze ide o tvorcov Nehrimu.
  • Rád bych ještě upozornil na jedno video zde :
    https://www.youtube.com/watch?v=rq5MvWjAOo8&list=UUN1U4B52UrYrib8qlOI-xRA&index=6

    Škoda že Skyrim nevypadal takhle od začátku.
    • Nemohl protože konzole... *13*
    • Myslím, že od toho jsou tu mody... já jich užívám celkem asi 150 - 400 a skyrim vypadá a hraje se perfektně, vše nastavené, aby to bylo hezké a můj komp to utáhl..
      • neverim ti, ze hrajes s 150-300 ( whut,dost divnej odhad ne? ) mody a nemas problemy se stabilitou to si vykladej jinde
    • Skyrim bol primarne vyvijany na konzole z polovice minuleho desatrocia. Total konverzie ako Enderal, Andoran, alebo Skywind maju trochu ine hardwarove naroky ako vanilla Skyrim.
      • Škoda že nevypadal takhle od začátku
  • "Poslední dobou jsou v kurzu totální modifikace, které Skyrim od základu mění po stránce herní i grafické a s původní hrou nemají mnoho společného."
    Čím menej spoločného, tým lepšie.
    • Jako vážně? Skyrim, nejznámější a nejpopulárnější staroRPG všech dob?
      • to snad ne, tomu sam neveris, zlatej Oblivion, Morrowind a co KOTORy, Deus EX, System Shock a takhle bych mohl pokracovat a vsechno je lepsi nez Skyrm...
        • Vynechat Albion? No teda...
  • BoB.2
    Tý brďo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit