Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerad bych se rouhal, ale trochu to připomíná Somu. Titan je skvělý prostředí pro bloumavý scifi, mám odehraný kousek a doufám že mě autoři překvapí a nebude to jen předělávka Koule nebo něčeho podobnýho.
  • Odehráno cca. 3 hodinky. Není to špatný, mírně si tam hrajou s časem. Občas je problém najít "tu správnou" věc. Na místě je přítomno asi tak "milion" nepotřebných věcí. Klikat se dá skoro na všechny "čudlíky", ale ne všechny něco dělají. Válí se tam spousta knih, které se prostě nedají přečíst, ale prostě tam jsou *4* . Grafika je zajímavá. Další zajímavá věc, že do inventoráře nelze vzít všechny věci, ale hra filtruje a určuje co si můžu vzít a co ne. Tím se určuje co je a co není důležité v tom "milionu" nepotřebných věcí. Ukládání si řeší hra sama pomoci "checkpointu", ale nijak o tom neinformuje, takže nepoznám co je a co není uloženo. nenarazil jsem zatím na viditelnější bugy. Volba koupit-nekoupit? Každý má jiný vkus. Hra mě nikam netlačí "zatím". Prostě prozkoumávám a hledám, odkrývám příběh....... Takže to se asi očekává *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit