Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozor.. pro zahrani je treba Origin.. *16* *10* *10*
  • jindra.veliky
    tak Syndicate jsem nehral ale laka me vic nez ta nove oznamena strategie *3* *3*
  • Odulin
    Dobrá zpráva. Hned si jdu koupit a oprášit staré vzpomínky. Snad už konečně po 20 letech dám to poslední kolo bez cheatů. *15*
  • Hry si kupuju, ale chtít prachy za takhle starou hru která by měla už být abandonware je NECHUTNÝ! *10* tfuj, zvažoval jsem že bych si to po letech zahrál, ale tohle podporovat nehodlám
    • ucho
      však kupovat nemusíš, on tě nikdo nenutí. a jinak občas je i třeba si uvědomit, co si vlastně kupuješ. zde to není pouze hra. máš ji přizpůsobenou tak, aby hned fungovala na stávajících systémech, máš ji stále k dispozici ke stažení a je bez DRM. je to svým způsobem služba nabízející i jisté pohodlí a ještě k tomu máš tu hru. když si to dáš všechno dohromady a ve finále z toho můžeš mít dalších x hodin zábavy, zase tak drahá služba to není.
      bohužel řada lidí si myslí, že je všechno zadarmo. pokud takový systém podporovat nechceš, je to tvoje věc, ale peníze slouží taky k tomu, aby lidé dali najevo, co chtějí.
      • Dosbox? Na absenci drm? Původní hra jí neměla, pohodlí je pro mě dát cd/dvd do mechaniky nainstalovat a hrát digitální distribuci moc nemusím a tím pádem ani dlc, to už musí být HRA. Hru chci hotovou, s krabičkou, manuálem, referenční kartou atd. Platit za nějaký pomyslný pohodlí? Albion je abandonware, je to novější a imho lepší hra a dosbox používat umím *5*
        • ucho
          no a vidíš, spousta lidí by zaplatila i za ten Albion na GOGu, jen kvůli tomu, jak ti ho naservírují...
          • MrSanta
            Jojo, Albion bych si nechal líbit. Snad se jednoho dne dočkáme.
            • hádám že jsem si ho stáhnul z mých oblíbených stránek:
              http://www.abandonia.com/en/games/428/Albion.html
              Dokonce jsem to našel a skutečně to nespouštim přes dosbox, ale nefachá mi zvuk. U tý abadonie jsou vždycky ikonky jaký nástroje to vyžaduje a je tam VDM, což je jednodušší na spuštění než dosbox a navíc to samo nějákym kouzlem emuluje soundbláster.
            • MrSanta
              Irisis: je možno, já však svůj boj prohrál i s CD verzí ze Score *7*
            • albion jsem rozběhl v pohodě na netbooku a skoro bych hádal že bez dosboxu...
  • Hurá hurá ... 19 let stará klasika jen za pouhych sest babek na GOG . Do dupiny ... :/ .
  • Tohle byla tak dobra hra a to podotykam ve sve dobe, kdy vychazely same skvele hry. Dnesni generace si to ani nemuze predstavit.
    • Myslel jsem syndicate.
  • eeeee
    Jeste bych se rad zeptal, proc ps3 predobjednavka je ve vasem obchode nejdrazsi na ceskem trhu a drazsi nez xboxova verze. To je preklep nebo umysl? Jine obchody ho maji jen za 1249 Kc. PC verzi mate na ceskem trhu naopak nejlevnejsi. Mate tu konzolovou prirazku nebo co je to za divnou politiku?
    • eeeee
      No, ted jsem si na heurece precetl recenze vaseho shopu. Cetli jste je?
  • eeeee
    To je fajn, ze bude mozno si koupit syndicate. Je to skutecna pecka, nadcasova hra, ktera nestarne. Zahraju si ji obcas dodnes. Mam jeste puvodni originalku.

    Stary hry jsou stejne nejlepsi, ted hraju jagged aliance (1) a je to parada, skvela a chytlava hratelnost. A jak je uzasne propracovana. Kam se na to hrabe vetsina dnesnich her.
    • Stare hry maji kouzlo pouze pro toho kdo je hral v dobe jejich vrcholu nebo pro nekoho kdo oceni tehdejsi herni mechanismy. Ja osobne preferuji novejsi hry ackoliv bych dal cokoliv za zahrani Dungeon master 2 (jedna z prvnich rpg v mem zivote, kdyz nepocitam Aethru).
      • Mas recht... zkouset rozehrat starou hru pro me neni vubec lehky a to jsem myslel ze kdyz stary hry hraju a nebo kdyz hraju hry co vypadaji jako stary hry tak ze to nebude problem :D
    • Po tom co jsem zjistil v jakem stavu jsou xenonauts hraju porad stare dobre ufo enemy uknown . Syndicate jsem nikdy nehral a rikam si ze je mozna uz na case :D
  • Ty pidi panáčci vypadaj docela trapně. Už se těšim na tu vylepšenou verzi od EA. To bude pořádná kalba!
    • odhadujem ti 12, max 14 rokov :)
    • Masere ty jsi úplně mimo *12*
    • eeeee
      Sam vypadas trapne, to je nadcasova grafika. Je stara 19 let a porad vypada k svetu, na rozdil od vetsiny tehdejsich her. A zadna vylepsena verze nebude. Pletes si to s ufem.
      • Nepletu. V unoru vychazí Syndicate FPS a to je pro mě hodně vylepšená s nářezovou grafikou a super multakem pro 4 hrace.
        • To neni vylepsena hra, to je uplne jina hra.
          • Co to kecáš?!? Jmenuje se Syndicate, tak to bude Syndicate. Proč by to tak v EA jinak pojmenovavali
            • prostě blbeček co ani neví, že syndicate není 3D akce... ale je fakt že vypadá dobře a trochu z příběhu tam si taky bude
            • aby vymačkali prachy ze známý značky? co to je za otázky...
  • Joooo tohle je to pravý ořechový Syndicate tak jak ho spousta z nás zná ! SUPER !!! Že bych znova oprášil WinUAE ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit