Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně moc bych si přál, abych ještě u nějaké hry zažil to, co v Mass Effectu. Zejména ve dvojce. Bohužel jestli něco podobného ještě přijde, nejspíš to nebude od EA, tudíž to nebude ze série Mass Effect. EA úspěšně zabíjí spoustu slavných značek. A už jsem od nich dlouho nevidě nějakou nadprůměrnou hru, kterou by si lidé pamatovali ještě aspoň 5 let poté. Dobře, je tu možná The Sims 3, které však bylo dodatečně dok*rvené novými updaty, které dělají hru nehratelnou.
  • mne se teda nikdo na nic neptal ale kdyby jo tak bych jim vzkazal aby s tim mass efectem uz tahli do prde.e
  • Hmm zatial ziadne info o multaku :(
    • tomocz
      že jo! a přitom ten je na celý sérii Mass Effect to nejdůležitější...
      • No neni, ale v trojke mam nahranych cez 1000 hodin tak ma samozrejme zaujima. Z konca som bol sklamany, tak som skusil multak a bavil ma. Aspon som nelutoval ze som to kupoval, kedze ma koniec sklamal.
  • spoock
    Přál bych si, kdyby v době lepší fyziky trochu zapracovali na tom, že každá planeta má trochu jinou gravitaci. Myslím si, že by to bylo osvěžující, stejně jako nějaké ty výstupy do vesmíru, to bych od nového ME uvítal.
    • To mi chybělo v jedničce při ježdění s Makem.
  • Casey plz...

    No odhliadnúc od toho, že som úplne skeptický, tá záverečná veta znela ako keby mi chceli predať genoterapiu alebo domáceho robota... proste des a hrúza
  • Snad nový ME nebude tak nudný jako původní trilogie. Potom bych tomu dal snad i šot. Osobně doufám v ,,mnohem lepší hru".
  • sipecka
    Ano, Nový Mass Effect!!! Konečně budu mít, co recenzovat, moc se těším.
    • Jack1947
      Marně jsem čekal od tebe recenzi na Bioshock ... tak snad za pár let tě zkritizuju za ME. Už se taky těším. *4*
  • tomocz
    Přiznám se, že jsem se nejdřív lekl, když bylo v bleskovkých psáno, že ME4 dělá EA Montreal, který zatim dělali skoro jen samý paskvily. Když jsem si pak pustil video a zjistil, že to nedělá EA Montreal ale Bioware Montreal, tak jsem docela uklidnil. I když rozdíl EA/Bioware už je dneska skoro nulový, ale přesto je dobrý slyšet, že na tom dělaj alespoň tvůrci Dragon Age a Neverwinter Nights a ne tvůrci FIFA World Cup a Sims datadisků...
    • Tvůrci Neverminter Nights jsou dávno fuč.
      • tomocz
        Jasan, ale pořád je to lepší pocit, když vím, že to dělá studio, který za sebou má slušný hry - ačkoli odsud někteří klíčový členové už odešli - než když to dělaj nějaký patlalové...
        • Po konci Mass Effect 3, bych byl radsi kdyby to delali nejaci patlalove.
      • smiesne, lebo ked vyslo neverwinter, tak vsetci hraci boli nasrani, aka degradacia hratelnosti nastala :)
  • ArnyKasha
    Ještě teď se z toho videa klepu, ale velká škoda, že toho neukázali nebo neřekli víc... žádný jiný svět mě neuchvátil víc jak Mass Effect a fakt se nemůžu dočkat dalšího infa... už by mohli zahájit předobjednávky *7* *15*
  • Po DA2 a ME3 dávám Bioware poslední šanci v DA3, jinak s nima na delší dobu končim
    • ArnyKasha
      ...takovejch haterů už bylo *6* ...nikdy to není o společnosti, ale o hrách a hráčích, kkterým hra buď sedne, nebo ne ...taky mě dřív štvalo UBI a teď si celkem užívám WatchDogs a čekám netrpělivě na The Division *7*
    • Není dobré plivat na Bioware, Bioware už dávnou neexistují, tohle je úplně jiná firma. Hlavní představitelé úspěchu KOTOR apod. už tam dávnou nejsou nebo z nich zbyl jen stín.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit