Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý voják Quake *4*
  • na Q3 je zajímavé že se na první pohled tváří jako zběsilá přímočará řežba, ale když se díváte na nějaké profíky, zjistíte že jsou so spíš takové komplexní poziční 3D šachy *4*
    • proste jedna z nejvetsich piicooovviiin vsech dob.
      • Jeden z těch, co si ani neškrt a teď pláče.
    • Black_Hand
      no spis nez pozicni mi prisel jako hlidkovaci sachy, kde cilem bylo narusit hlidkovaci trasu toho druheho a tim ho dostat do nevyhody a pak mu hlidkovaci trasu bud jen sebrat a vyckat, nebo riskovat a sejmout ho rovnou.
    • To právě zjistí každej, kdo tomu dá alespoň 5 minut, případně mrkne na nějakej komentovanej záznam. To byly vždycky jen slabomyslný řeči CS, COD a podobnejch hráčů.
  • Neustále vycházej nové díly seriálu CoD, recykluje se kde co ale udělat pořádnej remake téhle hry žádného moderního managéra nenapadne:(( Skaženej svět..
    • Někde to de , např. u Valve Tím myslím CSko
  • jediná real střílečka krom wolfensteina online, a sou tam skilleři jak blázen, tak 3 měsíce mi trvalo, než sem snima začal pořádně soupeřit... FFA aka freeforall aka všichni proti všem je ultimátní kotel. tam se třídí zrno od plev, pařan od kasuála!
    • C-BEAM
      pozerám, že sa v tomto smere od 99 nič nezmenilo *1*
      • Na dokonalé hře není co měnit *3*
      • :D To je dobře. Vždycky mě tam bavilo drtit ty cod generation děcka odchované autohealem a campingem... lahodný QQ... :D
  • deridon
    jeden muj kamarád v mladších letech četl název Quake jako.. Kví Kva Kví
    • to mi připomněo kamaráda, ten název firmy Horsefeathers četl jako
      Harša end faders (doslovně) :D
      • a když si chtěl v německu koupit jašiš, tak říkal:

        my friend is your ejšiš :D:D
    • V mých dětských letech jsem často slíchával Kvík :-)

      a mimochodem taky (fonetický přepis) Ďijablo...
      • slýchával*
    • jnsCZ
      Já zase občas slýchával weapons čtené jako "vípns", ale Kví Kva Kví je kouzelný :D
  • Mod v Quake 3, freeze tag je doteraz jedna z mojich najoblubenejsich hier.
    V Quake live sa musi zaplatit, aby ste mohli tento mod hrat.
    Tak som na rok zaplatil. CHYBA !
    Hra to tak malo hracov, ze za rok som hral tak 50 hier :(
    Prazdne servre na freeze... mozno keby nebol plateny, tak by to hralo viac ludi.
    • Nesmíš hrát jeden z nejhorších modů, co je spíš určenej pro COD hráče :D Insta v jakékoliv podobě prostě neni quake. Jinak ta platba mě taky štve, ale že by to hrálo málo lidí, to se teda říct nedá, právě naopak ;)
      • za to public tdm kde to konci 250:10 a dohraje se to 4vs1 je ten pravy zazitek ze? :D
  • Ani na vteřinu bych nezaváhal, pokud by mi někdo umožnil vrátit se do doby, kdy jsem prvně uslyšel: Welcome to QUAKE 3 ARENA!! :))
    • ty spis vitejte na ztn ne? :D
  • Kvejgááři... vypadají úplně jako... grilované kuře
  • Moje nejoblibenejsi q3 trickjumping video uz ani nevim kolik let.

    https://www.youtube.com/watch?v=5GYa19A6Pu4
  • tohle proste byla je a bude the best game ever
    • tomu ver!
    • Tak to si kuř :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit