Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně by mohly vydat patch na Heavy Rain, ať se dá vůbec dohrát.
  • hrát heavy rain a mávat sixaxis občas vypadalo směšně. sledovat člověka který to hraje na kinectu by bylo k popukání.
  • Vzacny pripad loayality. Pro PlayStation je to dobra vec, cim vic her psanych primo na miru hardware, tim lepe. A QD asi staci, ze mohou delat hry a maji z ceho zit. Je otazka co bude, az se QD podari vytvorit neuspesnou hru. Jestlize nemaji zajem rozvijet dal sve znacky, mohly by je prenechavat mene inovativnim studiim, ktera by mohla delat kvalitni pokracovani.
  • Velka skoda, Quantic Dream vytvari skvele hry a jen tohle studio PSkarum zavidim. Na PC me inak nechybi stech exkluzivek jak pro PS tak Xbox vubec nic.
    • Ja PS-károm závidím aj Naughty Dog.
    • Lukyz
      Za mě bych k tomu přidal ještě MGS *7*
  • " milujem" tych - nastrocnych pc obmedzencov .
    • Ja zase miluju tyhle hrozne prinosne komentare *1*
      • no lebo ten tvoj komentar je zato riadne prínosný !
  • Malleth
    Tohle je ideální situace, která prospívá snad všem. Sony získaj skvělý imageovky pro svou platformu, vývojáři můžou dělat hry, který by jim nikdo jinej nezaplatil a hráči dostanou zajímavý a originální hry, který by jinak nevznikly.
    Nevidim na tom ze strany Quantic Dream nic nerozumnýho.
    Celkem se ale obávám že se vývoj Beyondu nezaplatí. To téma přeci jen není lidem tak blízký jak v Heavy Rainu. Doufám že se mýlim.
    • jabbo126
      Prospívá všem až na takové nepatrné procento lidí, kteří nemají PS3. Ale kdo ho dneska nemá, co? *1* Ale jinak souhlasím.
      • no však dneska už každý má pc,xbox,PS3 atď však? -.-
        • Já mám jenom PC a tak jsou mi hry o Quantic tak nějak naprd víš...
          • Tak sup pro PS3, stoji to par korun a tech her co stoji za to je tam mnohem vice.
      • Malleth
        Jasný, to procento je určitě nepatrný *15*
        • Kazdy si ho muze poridit, nebo muze aspon stravit desitivou sobotu u kamarada. Nedelejte z toho neprekonatelny problem.
  • Exkluzivni hry jsou prezitek a obhajovat je muze jen zatvrzely fanousek dane konzole.
    • aký prežitok..... tak ak máš doma pc tak ho vyhod oknom lebo 80% hier na pc su exkluzivity
  • jabbo126
    To je sice od nich hrozně loajální, ale já bych byl stejně pro PC verzi Heavy Rain a téhle chuťovky. I když jak píše Heavy Ryan, oni jsou to stejně spíš takové interaktivní filmy a dají se vpohodě "hrát" na youtube. Ale když si vzpomenu na perfektní Fahrenheit, ta hratelnost je holt taky součástí zážitku. Máme holt smůlu *10*
  • šak pcčkáři by to stejně nedokázali ocenit, těm stačí druhořadé hry od bližardu *9*
    • hraci PC si interaktivni film pusti na YT kupovat si kvuli tomu ps4 nemusi
    • jabbo126
      už jsem dlouho nečetl tady na games víc mimózní příspěvek, ale předpokládám že jsi nějaký trololo, takže se ani nebudu namáhat a vysvětlovat ti, jak moc je tvůj výkřik do tmy mimo.
    • Vsak ty taky ne, v hrach od quantic se nepouziva nuz prece, takze jsou to dle tve definice spatne hry *3*
  • no a ? naco som si potom kupoval ps3 ?! jedine kvôli hrám ktore nikde nikdy nevyjdu . A na tejto platforme ich je dost, cize taketo tvrdenia ma len presvedcuju o spravnosti kupi tejto masinky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit