Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že to bude i na PS4 :\
  • Remendy své práci rozumí perfektně. Jen ty hrátky s časem mě nijak nenadchly. Bullet time své "filmové" kouzlo měl.
  • Remedy mám rád, ale pro tuhle hru se pořád nějak nemůžu nadchnout. Může to být dobrá akce, ale chybí tomu ta jejich krásně temná, mysteriózní atmosféra. Zápletka připomínající průměrné SyFy seriály tomu taky nepomáhá. Doufám, že to bude dobré, ale zatím mě o tom nepřesvědčili.
  • MARTASLJ19
    Quantum Break - graficky pekné, ale gameplay ma o kvalite nepresvedčil. Hrdina hrozne nesympatický, ten čo bol v predchádzajúcom videu bol viacej taký badass.
  • Tohle je jak The Division, po prvotním nadšení sem se propracoval až do fáze zapomnění. *6*
    • Já taky, ale jen kvůli tomu, že je to XO exkluzivita. Pevně doufám ale že jen časová, že se to třeba časem vydá i na PC (stejně jako Alan Wake).
      • Jasnačka, je to remedy predsa a tí sa na PC nikdy nevykašlú, vyjde to, ale asi až v roku 2017....
  • Běž domů, tady na tebe nikdo nečeká.
    • to je na koho..?
  • Radkaa
    To je zase nějaký superhrdina ? Tohle mne už nebaví. *7*
  • nejakom som na ten gamescom zabudol, nemá niekto záznam z tej xbox konferencie? či to ešte ide?
    • Konference pořád běží koukni na twitch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit