Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám pujčenou 560 gtx a na ní to jede v pohodě ani moc nepadá tak nevím ati 11/9 měli být specialně na rage ale mě to nepomohlo na geforce je i pokročilejší nastavení grafiky
    • Tak to že ti to pada bude necim jinym... ja mam taky GTX 560Ti a nespadlo mi to ani jednou, akorat se mi spatne nacitaly ty textury, ale po patchi je to už v pohode.
  • Koukam,ze lidi s originalkama maj problemy .. Ja sice jsem si stahnul a jediny problem ,co tam byl za chybu jsou ty textury..Hraju to na gt 325 a a hra ma od 20 do 60 fps pokles je jen,kdyz dam turbu u autaku
    Jinak hned at me neukamenujete..
    Kupuju Skyrim jelikoz jsem fanda TES(doufam,ze nezklame... Rage jsem chtel jen okusit pac me zajimalo,proc to ma 20 giga
    Uz vysel nejaky patch na AMD
    Jinak jsem videl jakej je rozdil low a high a asi jsem slepej,ale skoro zadny jsem nepoznal
    • zlodeji..
      • Jse, zlodej,protoze hru stahnu zahraju a po pripade zakoupim aha to je zajimavy verdikt,a proto mluvi o vsem ze na steamu mam 15 originalek samo,ze nektery zakoupeny i se slevou
        Fanda heroes jakmile vysly tak jsem je mel tedka mi prijde 6 klidne vyfotim se s tim a poslu ti to ,,
        Nejsem idiot,co nejdriv koupi pak hraje a pak breci jak je to spatna hra a ze vlastne to FPS nemelo byt a melo to byt Por** skoda slov
  • dobra hra, zadna revoluce, ale pekna grafika a prostredi, dobre vyladene zbrane, animace nepratel, bocni mise a ukoly + ruzne mezihry
  • Z vlastni zkusenosti rikam, Rage ma tu nejlepsi grafiku, ze vseho, co jsem kdy hral. Ano, je to koridor, ano, pribeh je jednodussi, ale je to pastva pro oci, pokud mate alespon lepsi zelezo.
  • patch je venku! textury už jedou správně *5*
    • Kde se dá stahnout?????.) prosím
      • pokud máš koupeno, tak na steamu
        pokud ne, tak hledej, je to snadné :)
        • dobře ty sviňko :D :-P
  • Priznam sa este som to nehral ale som celkom zvedavy aky bude mat dopad cely tento release Rageu.Je sice pravda ze Carmack a ID sa primarne zamerali , po technologickej stranke, hlavne da workflow a jednoduchsiu pracu pre developerov a grafikov (nemaju limity na textury, jednoduchsia praca pri tvorbe levelu atd.) a celkom som bol zvedavy aky to bude mat dopad na ostatne spolocnosti ale zatial to vypada skor na negativny ak nie rovno na koniec Megatexture. Problemi s loadovanim textur a ich kvalitov, samotna hra zabera enormne mnozstvo, evidetne problemi s vyrobcami grafik a ich ovladacmi. Asi nikto nebude chciet prechadzat tymto procesom znovu a trochu je to skoda lebo MegaTexture ma aj svoje pozitiva.
    Akurat je trochu zvlastne vyhovaranie sa ID na vyrobcov grafik a ich ovladacov. Je fak ze ak pouzili vsetky funkcie a volania podla dokumentacie tak je to chyba ATI/nVidie (a pravdepodobne aj je) ze maju zabugovane ovladace, na druhu stranu mna ako zakaznika nezaujima koho je to chyba a ID mohol sa prave tych chyb vyvarovat a nepadali by negativne ohlasy na jeho hlavu.
    • Tak tak vymluvy zde nemaji misto! 5let vyvoje a pak pred vydanim neudelam ani betatest??? protoze ten rozhodne radne neprobehl, takovej zmetek by nemohli do prodeje vypustit
      • Oni tvrdí, že jim to na všech počítačích, co to zkoušeli, fungovalo. A také je třeba vzít v úvahu fakt, že oni to musí ladit na ovladače, jenž v době vývoje ještě neexistují.
  • Lawliet
    furt stejne vylezu z "take him to the killing room" střelim 2 záporáky a ovladač AMD přestal odpovídat *7* odkzoušeno čas hrát něco jiné asi ..
  • Tak smazano, nedohrano, nervy mam jen jedny. Letme shrnuti po 4 hodinach hrani a jednom dnu ladeni ovladacu OMFG:
    Plusy
    +Graficky, az na vyhrady, zapada do posta-pokalyptickeho prostredi
    +Nepratele se snazi pouzivat vsemozne cesticky a znesnadnit vam zivot
    +Velmi povedene a kreativni vymodelovani postavicek

    Minusy
    -neni originalni (koktejl Fallouta 3, Borderlands a kdo vi co jeste), stereotypni, koridorovy, nemoznost hloubkove prozkoumavat okoli/memoznost preskoceni zabrany sahajici po kotniky !!! a mnoho dalsich.

    Osobni hodnoceni: 5/10
  • nevíte kde stáhnout nový patch krom steam klientu? Dík
    • fallout
      jj tady je: http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9J5Z5RyxOZvG8y1ZdHIc0I-vTTb83YQVWZrT38_WM76dP_zkvES4VGl0sHw
  • No já doufal v nový etalon pro Bethesdu a její Fallout .... viditelně to však bylo velké očekávání od ID . Takový lepší Doom 3, který se díky bohu po letech neschovává jen do temných koridorů , ale nabízí podobně definované koridory jako Crysis.
    Detailnost prostředí se mi líbí , na slabé textury u akčního rychlíku z blízka kouká jen hnidopich , hratelnost kolísá právě mezi Doomem a Borderlands ...
    Bohužel se opět naplno ukazuje nepřívětivost Carmackových enginů pro ty, kdo běžně netráví noci u PSpadu . Tak trochu se nám v tom inovativním přístupu ID zasekla a když jsem měl výhrady k enginu Doomu3 který přinášel na svou dobu opravdu zajímavé efekty a práci se světlem , tak tady prostě stojím a genialitu na první pohled nevidím.
    Carmack zaspal dobu minimálně v tom, že dnes vydává lineární sandbox bez fyziky . Bohužel konkurence je o notný kus dál (Volition udělal zásadní chybu v tom že ani v posledním Red Faction nedokázal neskloubit sandbox a příběh ... a s lineárním příběhem sérii potopil )
    Tahle hra je prostě pravým pokračováním žánru který ID v založilo , nic víc nic méně .... Králem žánru už ID software není .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit