zavřít
...

Rainbow Six Siege slaví 25 milionů hráčů vydáním DLC Operation White Noise

Hráči týmové akce Rainbow Six Siege mohou s updaty počítat minimálně další rok a jejich počet neustále roste. Nedávno hra přesáhla milník 25 milionů registrovaných hráčů, kteří se mohou pustit do nového DLC Operation White Noise.
  • The Keeper (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Jak je na tom taktická stránka hry? Jsou to taktické orgie ve stylu série SWAT, nebo se to spíše zvrhává v rychlá jatka?
    Redakce, připomenete i mega patch pro Rising Storm:Vietnam, který dodal do hry nové mapy a hlavně australskou sebranku podivnejch týpků?
    6.12. (11 dnů)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      2 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Spíš rychlá jatka.
      6.12. (11 dnů)

reagovat

• Dex (anonym)
      2 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Když to přestavili, tak jsem se bál, že to bude nehratelný kvůli idiotům. Mohu s klidem říci, že hráči se chovají na hráče vcelku dobře a dá se tam dělat to co by se čekalo od té hry, ale jak již bylo napsáno, někdy to je tak rychlé že kolo trvá klidně tři minuty, nicméně na UBI ta hra je opravdu dobrá...
      6.12. (11 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Je to celé o týmu o ničem jiným to není, prostě máš štěstí vyhraješ nemáš máš slabý tým budeš rozdrcen žádná velká taktika se ani v těch šibeničních 5minutách nebo 3 hledat nikde nedá *12*

Mají často free weekendy tak můžeš zkusit sám... a to jsem si myslel že třeba v terrorist hunt to bude lepší a ne nebylo - když jsem neumřel já takto zkazily jiní...
      6.12. (11 dnů) upraveno v 20:05

reagovat

• Kenny Powers (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Většina týmových her je o nervy bez premade party/kamarádů. Než hrát solo je podle mě lepší vůbec nehrát.
        7.12. (11 dnů)

reagovat

• Kenny Powers (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Je to hodně rychlý, ale pomalejší než CS.
      7.12. (11 dnů)

reagovat

• honza (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    nejlepší hra
    6.12. (11 dnů)

reagovat

• LV426 tiscali.cz
    6 souhlasí, 15 nesouhlasí
    Nejlepší MP hra ever :)
    6.12. (11 dnů)

reagovat

• fd (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      paradna hra a aj nizka cena. Dobry pomer medzi uveritelnym realnym prostredim a zabavou. Ale chcelo by to viac originalnych map
      6.12. (11 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
        4 souhlasí, 5 nesouhlasí
        ano je to uveritelne když proti 5 po zuby vyzbrojenym teroristum nastoupí 5 členny tým policajtu. V reálu by jich tam prišlo 100.
        6.12. (11 dnů)

reagovat

• TheGGG tiscali.cz
          5 souhlasí, 4 nesouhlasí
          je to víc uvěřitelné, než tvoje existence.... a hle, přesto tady jsi
          6.12. (11 dnů)

reagovat

• ph (inkognito)
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          myslim tu atmosferu, grafiku, zabery z bezpecnostnych kamier, interakciu s prostredim. Posobi to realisticky, viac ako nejaky counterstrike
          6.12. (11 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
      2 souhlasí, 17 nesouhlasí
      Overwatch je lepší.
      6.12. (11 dnů)

reagovat

• Bludistak (anonym)
      3 souhlasí, 3 nesouhlasí
      No nevim, neříkám že je špatná ale když v každé druhé hře dostanu hlavu jakmile se vyklonim zpoza rohu tak mě to moc zábavný nepřišlo.
      6.12. (11 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        1 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Přesně, půlka týmu se odpojí ještě než začne hra a pak je v zábava v tahu. Když proti operátorům které jako nový hráč nemáš absolutně šanci takže je to hlavně ze začátku o grindu. Nemluvě o sadokartonovejch zdí kdy se daj lehce prostřelit i pistolí - nojo ale každej ti řekne to musíš odehrát aspon 100 hodin abys mohl hodnotit.
        6.12. (11 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
          2 souhlasí, 1 nesouhlasí
          ono by hlavne stačilo mít termovizi a teroristy zastrelit pres stenu snajperkou z vedlejší budovy
          6.12. (11 dnů)

reagovat

• The Keeper (anonym)
            0 souhlasí, 1 nesouhlasí
            *15* *15* *15* Bobe, kdybys byl částečně vzdělán a věděl, jak funguje termovize, tak bys nikdy nenapsal takovou věc, jakou si napsal, ale pokračuj, Games potřebuje místního baviče
            6.12. (11 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
              2 souhlasí, 1 nesouhlasí
              to jsem nevedel, vypadá to že lidstvo je zaostalejší než jsem si myslel. to ale nic nemení na tom že r6 je arkáda
              6.12. (11 dnů)

• ph (inkognito)
              1 souhlasí, 0 nesouhlasí
              dobre spravena arkada. Aj CoD ww2 je arkada ale uplne ina, ovela rychlejsia.
              Tu je tempo pomalsie, iny styl hry, interiery, moment prekvapenia, specialne vlastnosti operatorov.
              Mne sa paci to ze ta hra ma svoj styl a zaroven je odlisna od cs:go alebo cod, battlefield. Takze ak ma clovek v kniznici cod, rainbowsix a cs:go. Vzdy si Zahra nieco odlisne a naco ma zrovna chut
              6.12. (11 dnů) upraveno v 23:03

• SadButTrue (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Lidstvo je na tom spatne, je nakazeno virem Bob...vysledkem je totalni zbobovateni mozku...
              7.12. (11 dnů)

• aaa (anonym)
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Reálna představa o průraznosti zbraní je díky hrám hodně zkreslená. Takové auto tě třeba moc nezachrání pokud nestojíš přímo za blokem motoru a třeba .303 z druhé světové projde skrz kmen stromu nebo zeď běžné šířky u domu bez problémů. Ale ve hrách je často průraznost minimální nebo žádná, aby nemuseli řešit zničitelnost prostředí a průraznost meteriálů.
          7.12. (11 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.247.118.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.