Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To znám,, kdysi jsem to už hrál, tenkrát se to jmenovalo "Operation Wolf"
  • Měli udělat speciální edici s blicím pytlíkem a papírovým sáčkem na hlavu
  • Keby to urobili česi dostali by to 8/10 *15*
    • Slovenská hra
  • Ale na obrázkách to nevypadá špatně.
    • Tilwaen
      Špatně ne, přímo příšerně. To i BF 1942 vypadá lépe a to už je 12 let (!) stará hra.
  • Mart9
    Jak jsem slíbil, tak jsem udělal. Hru jsem si "pořídil" s tím, že by mě to třeba mohlo mile překvapit, styl hry ani QTE mi nějak nevadily, ale kdepak. Po 15 minutách a dvou chcípnutích jsem hru odinstaloval, to se nedá. Na to, že je to rail střílečka a hra vás vede tak, že si nemůžete oddechnout, obsluhujete myš a dalších tuším 9 tlačítek. Podepisuji se pod Martinovu recenzi a obdivuji ho, že hru dohrál.
  • Tak jak je tragická tato hra je i pro mě tragická recenze samotná. Nechápu přirovnání k filmu od Z. Trošky, nechápu mraky nesmyslných řádků, které čtenáři o hře příliš neřeknou. Např. mohlo být uvedeno něco více o nezdařené grafice, zvuku zbraní, o mechanizmech typu nabíjení, délce hry atp. Jinak smysl zdárné střelby ze zuřivosti tuším dobíjí Johnovi "sílu" tak jako ve filmu. Sry ale mám pocit, že to tady jde s kvalitou textů tak trochu do kytek.
    • ucho
      jo, taky mě překvapilo, že v recenzi nebyla žádná zmínka o délce hry, což je u rail shooterů jeden z hlavních parametrů. stejně pak znovuhratelnost. tento typ her se většinou hraje stále dokola, kdy se člověk postupně zlepšuje, protože se vlastně i učí, kde se kdo objeví a rychleji na ty nepřátele reaguje. a taky mi v recenzi chyběly zmínky, jak je hra zvládnutá po technické stránce. hra dostala hodnocení 1/10, fajn, ale u takového hodnocení očekávám, že hra trpí i zásadními technickými problémy, ne jen že je nudná... o těch technických nedostatcích však taky nepadlo ani slovo.
      • Možná by šlo vytípnout, že je ve hře poměrně dobře zpracovaná interakce a patrně i fyzika. Přeci jen lze rostřelit téměř cokoliv. Z grafického hlediska jsou největším kamenem úrazu modely postav, jejich rigging morfování a animace. Docela dobře je zpracované přírodní prostředí a technika. Za zmínku stojí i obtížnost, která je vzestupná, je založena na chceckpointech. Něco málo mohlo být zmíněno i o vylepšování, zejména jeho smyslnost. Mám pocit, že recenzent hru snad ani nehrál a zde žádnou hru nehodnotí.
        • zdá se že nečteš mezi řádky, snad ti určitý věci dojdou ne? Já se u recenze bavil, je dobře a vtipně napsaná. Radši si vypni "hněv" a buď v klidu.
          • Obsahově je recenze o "prdu" a výsledná známka pak výstřel do prázdna. Neříkám, že hra je o něčem jiném ale je v ní spousta věcí, které autor mohl uvést a zároveň ubrat trochu na abstrakci, to aby bylo vše více čtivé. Mě osobně se líbila recenze na konzolistovi :-)
            • chces polopatickou recenzi..presti si manual:)
    • já to přirovnání k filmům Z. Trošky docela chápu
      • k přirovnání k filmu Z. Trošky. Jeho filmy=totalní odpad. Když je tahle hra taky odpad, přirovanání je v pořádku.
  • Jack1947
    Dopareno, jo za me tak ty 3-4/10 pac i kdyz to bylo priserne frustrujici zalezitost hlavne ke konci... bylo pod slupkou toho shnileho a hnusneho, stareho okoraleho obalu, nekde hluboko
    hra kterou kazdy uplne tak nevidi nebo nevidel presto tam byla, nevim no jestli bych zvladl druhy dil. Vzhledem k tomu ze byla ale zrekapitiulovana (skoro) cela serie - mohl by rovnou vbyjit Rambo 4 tentokrate ale lepe a bez frustrace a stereotypu. *4*

    To bych i zahral ale toto to bylo hrozne. Bolestne ... jenze cloveku to neda ze? aby to nedohral. *2*
  • no tak jen vidím nadpis Rambo recenze a autor Mach Bach a už na mě jdou křeče smíchu. No nic jdu si přečíst recenzi, ale nevím jestli to přežiju:) Třeba mě to překvapí.
  • Výborná hra, už to jedu po třetí. Výborná grafika, až na postavy Ramba a Trautmana, dobré vylepšování skillů Ramba, super atmosféra a dobrá znuvuhratelnost díky Trautmanovým výzvám. Fakt super 9/10. Určitě doporučuji.
    • že ty sis to koupil za plnou cenu a teď se ke stejný chybě snažíš nalákat další důvěřivce?! :D
    • Naprosto s tebou souhlasím. Hra se mi taky líbí. Konečně hra podle filmu, kde jsou poznat lokace. Na ovládání si člověk musí zvyknout, ale po chvilce hraní se to dá.
  • Na poradě v Tryonu :
    Boss "tak co tam máme dál "
    guy " Co třeba Bournovo ultimátum - 3rd person stealth sandboxove rpg?"
    Boss "to zní komplikovaně"
    guy "Tak uděláme reklamní kampaň aby to tak vypadalo , hra se to bude jako tetris ,na pozadi bude hrát hudba z filmu a sem tam matt damon vykřikne HELL YEA , a bude tam jedna volitelná zbraň"
    Boss " hm....I like it"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit