Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na Raymana už se hodně těším, jinak Castle Rock co je možno zahrát si v demu nebo Challenges je mnohem lepší

    http://www.youtube.com/watch?v=NMrzNq9CYGY
  • No tak po dlouhé době jsem zavítal na tenhle pseudoherní web, navštěvuji pouze zahraniční weby. Nakonec proč nemít info přímo z první ruky, a čekat ?Teoreticky si pamatuji kdy byly stránky poprvé spuštěny. Ale tohle je opravdu zoufalé, tolik reklamy se jen tak nevidí. No nic zapl jsem ADBlock a je ok. Ale co mě nejvíc dostává jsou zofalé propagační články místních redaktorů, copak došli peníze? :D Kolik dostanete za jeden takový "nenápadný" PR článek?
    Největší zoufalství a PR článek na propagaci "herních" brýlí, větší FAKE snad ani nenajdu. :DTomu by mohlo konkurovat virální video s Tučkovou. :D Nikdy bych nevěřil, že si někdo uděla byznys na brýlích pro hráče, no i tak to jde. Nápad roku vezmu klasické brýle, přídám skla s filtrem, o ničem ta "technologie" není. ;) a prodám to za 2 500 Kč výrobní cena, samozřejmě z Číny,ale ne teď frčí Indie, (je levnější) 250 Kč i s dopravou. (kontejner, loď) A hop prodáme to za 2 500 Kč. :D Na zahraničních webech (nechci dělat reklamu) se ty samé prodávají za 350Kč i s poštovným. :D Kdo hledá najde. ;)


    Ještě jsem chtě dodat proč asi je vypnutá diskuze pod každým PR článkem? :D Opravdu "demokratické". Co kdyby se tam někdo vyjádřil k produktu. Ne, ne to by byla špatné reklama pro náš PR článek. Co? :D
    • Menttor
      Ty vogo, a mně adblock ty zamr*aný reklamy neblokuje :-(
      • co takhle si v AdBlocku ty reklamy označit aby ti je blokoval ?
    • Ty ses dobrej lolek *1*
    • Je divné že i v cizině se prodávají za podobnou cenu, asi koukáš na made in vietnam se skomolenou značkou :D .... ale klidně básni dál.
    • kubi-wan
      Přesně tak, odlifruj si na zahraniční weby.
    • Tak se zase sbal a vypadni!
  • Kvuli raymanovi mam nekdy chut si koupit ps3 *14*
    • alladjex
      Mam Rayman Origins na PC a gamepad Rumblepad ... nepřijde mi, že by to na konzoli bylo lepší ... ;] (brácha to má na XBox a můj gamepad mi vyhovuje víc).
    • až na to že má vyjít na Wii U
      • vis pekny prd! Ma to vyjit i na xko a ps3!
      • Ja nemyslel tenhle konkretni dil ;) Kvuli raymanovi obecne, pac tyhle hry konzolim sedi...
    • až na to že má vyjít na Wii U
  • vypada to ze to nakonec bude i na PC http://www.gamestop.it/PC/Games/31977/rayman-legends
    • alladjex
      To by bylo super, protože u origins sme si toho s malou hafo užili.
    • kubi-wan
      No... to bych prosil.
  • CRYPT
    pekna hudba zajimave video, ale sakra proc toto neni na android?
    • pro android je zvlášť s podtitulem jungle run
  • Radioaktivni_surikata
    Trailer na Raymana, bez Raymana... Taky dobrý *1* Ale je to roztomilý jako vždycky *4*
    • kubi-wan
      Zlá novina králi, Rayman se nám zase schoval...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit