Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • saburo
    budu kupovat, uz kvuli partnerce, s kterou to hrajeme v coopu...hra ji bavi, coz moc nechapu, jelikoz prevaznou vetsinu levelu prochazi s mrtvou postavickou. :)
  • Bohužel plnohodnotné pokračování to není ikdyž se tak tváří... Je tam oproti Origins jen 40 nových úrovní + dalších 40 úrovní je druhá verze těch úrovní + 40 úrovní z Origins. Samozřejmě v lepší grafice. Citace z recenze...
    • ucho
      kurnik, jeden říká to, druhý to. tak šlo mi o to, že když vlastním Origins (a ještě jsem se k tomu nedostal), jestli pak s Legends bude mít cenu to Origins hrát, jestli to Legends nenabalili na Origins... pořád tak nějak doufám, že ne...
      • Jasně že to bude mít cenu hrát. Ikdyž zde bude "jen" 40 nových úrovní. Tak přibudou nové hratelné postavy Barbara, Murphy.
    • Samozřejmě kdo nehrál Origins bude nadšen.
  • Po Bioshocku mnou nejvíce očekávaná hra tohoto roku.
  • ucho
    nechce se mi to moc hledat, tak snad mě někdo zasvětí? rayman legends je zcela něco jiného než origins? jakože další pokračování? chvíli jsem měl pocit, že jde o nějakou jakože modifikaci origins...
    • Nepotřebuješ předchozí hru, prodává se samostatně, obsahuje 40 nových levelů, stojí to víc peněz.
      To jsou zhruba v rychlosti hlavní rozdíly.
      • ucho
        takže neobsahuje nic z Origins?
        • Co jsem slyšel, tak obsahuje některé úrovně z origins, předělané do grafického kabátku (určité rozdíly v grafice tam jsou).
          • ucho
            ok, no šlo mi hlavně o to, jestli jde o plnohodnotné pokračování, což tedy se 40 levly zřejmě ano, takže díky za info.
            • Je to plnohodnotné pokračování, které má 120 levelů, z toho 40 levlů budou upravené levely z origins(origins jich měl 60).
  • To je jasný že se těšíme.
    A kdy bude recenze na Games?
    Co krabicovka bude bez otravné DRM jako to bylo u Origins?
    • Krabicovka bude bez DRM *4*
  • Na Vitě ještě někdo hraje? *8*
    • Jiste, smetanka, ktera si tento luxus muze dovolit.
    • Radioaktivni_surikata
      Škoda, že se to na Vitu zpozdí. Předchozí díl jsem kupoval právě na ni. Jednak kvůli ovládání, který na PC bylo dobrý, ale tohle se mi prostě hrálo pohodlněji na handheldu, a jednak proto, že na jemným displeji vypadala ta kouzelná grafika ještě líp. A Legends hodlám kupovat taky na Vitu, takže si koukejte pospíšit.
  • Miserius
    Na Legends se tesim, demo bylo fakt super *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit