Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviete mi povedat nazov pesnicky v recenzii na NHL12?? hra hned na zaciatku recenzie
  • Zdar pařmeni už jsem fakt v koncích seká se mi fifa 12 můj comp by to měl v pohodě zvládat zkoušel jsem všechno co jsem se dočet na forech nechci jen tak zbytečně vyhodit litr. Předem díky za každou radu
    • Jo to nejsi sám, taky patřim k těm štastným kterým se to seká na jakékoli nastavení. Můžeme jenom doufat v nějaký ten patch.
  • Jinak k videu, já opravdu z tý holky nemůžu, vždycky když dělá rozhovor, tak se u toho usmívá a dělá grimasy ve stylu "sem celá tvoje". A týpci na ní koukaj jak na zjevení s přitroublym šklebem. Snad jedinej co sem si všimnul, kdo jí 100% odolal byl Ray Muzika, načež slečna řekla, že jí byl nepříjemnej... Njn co se dalo čekat... :-)
  • "recenze third-person akce Warhammer 40,000: Space Marine, která u nás moc neuspěla" Opravdu směšná poznámka, jak u Vás? Snad u pana Smutnýho...
    • Cahir
      A už je to zase tady. *1*
      • Ale ne, už mi prosimtě nevolej... :-)
    • Zase, vyvolávání flamu, jak jsem psal minule.........
      • Ale prd, jen mě dosírá jak na to musej upozorňovat, vzhledem k hodnocení v pořadu...

        PS: Ostatně tvůj příspěvek je co?
        • Reakce na flame, který vyvoláváš *1*
  • Ked si spomeniem na re-play ked som ho pozeral na public tv *1*
  • Musim pochvalit redarci re-play za soundtrack.nejenom v tomhle dilu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit