Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když si ve starcraftu postavíte blob zergu, nebo ve warcraftu blob nejakych prišer, tak je to ok, ale blob vrtulničku nebo tanku litajicich bez formace, animací natlačených jeden na druhy vypada fakt blbe.
    Pritom by stačilo pridat zoom a formace, pripadne modely vrtulniku udelat o neco menší
  • Podle me ten, kdo vymyslel ve strategiich a hrach obecne to oznaceni jednotek ve stylu "rozsvitime je modrym/cervenym svetlem po obvodu" by zaslouzil minimalne zastrelit.
  • "jako jsou třeba stealthované tanky, které pamětníkům musí evokovat Brotherhood of Nod." .. autor chcel zrejme napisat tanky Akula z predchadzajuceho Act of War.... bolo by fajn porovnavat podobne hry a nie hry ktore maju spolocne minimum
    • Minimum? Vždyť je to hodně podobné.
  • no nevim vypadá to tak divně hranatě a žádná grity military atomosféra v tom taky není moc cítit. vypadá to jak horší verze red alert xyz
  • TheGGG
    Tak abych to zhrnul. Je to bída.
    1. působí to divně, barevně, přeplácaně a nevojensky. Proč to nemůže být víc na styl wargame, nebo třeba world in conflict (ale místo studený války, by mohla zůstat budoucnost). Působí to celé jak souboj hraček. Drsná military sci-fi strategie s dobrou kampaní by bodla víc.
    2. proč je tam zas nějaká eh eh zlá PMC, to je teďka všude jak nas*atý. Chybý mi ty starý časy kdy se ve hrách mlel Strýček Sam s Ivanem a byla sranda, teď jsou to pořád nějaké zlé korporace a žoldáci. Zla korporace stejně nikdy nebude působit jako důstojný protivník.
    • Zrzzek
      C&C byly taky takovýhleho ražení... A megakorporace jsou holt v kurzu... Holt to nemusí sednou každýmu...
    • kdyz 1% nejbohatsich vlastni pulku veskeryho majetku, tak kdyby dostali napad a vytvorili zlou korporaco, asi by byli docela dustojnym protihracem vetsine statu *5*
      • TheGGG
        ne, nebyli. Nějaká žoldácká armáda bez zázemí by se regulérní armádě nemohla rovnat. Navíc 1 % nejbohatších by manipulovalo s politiky a skrze ně i armádami jednotlivých států a nezakládali by si nějakou evil korporaci.
  • Zrzzek
    Nemůžu si pomoct... Prostě NÁDHERA!
    • Keyz
      Snad se to povede. Konečně by to byla klasická RTS od někoho jiného jak Blizzardu.
      • Tilwaen
        A C&C jsou co? *16* *1*
        • Zrzzek
          Čtyřka vyšla v roce 2010 a nebyla nic moc... Druhý nejnovější C&C jsou Red Alert 3 a ty jsou 2008... to už docela dávno...
          • Mě moc nebavilo on Tiberian Wars ač to byla kvalitní hra.
            Jako první C&C jsem hrál Tiberian Sun a to ve mě zůstalo jako nejlepší díl. Spolu s Red Alert 2: YR

            Vždycky jsem měl radši více seriózní Tibériovou sérii než Red Alert a Generals.
          • Tilwaen
            Škoda, že nakonec nevyšly ty Generals 2 i přesto, že měly pozitivní ohlasy u lidí, kteří je zkoušeli.
            • Tilwaen
              Generals a CoH jsou vzájemně neporovnatelné. Kromě toho, že to jsou oboje RTS, jsou naprosto odlišné.
            • vůbec mi to nevadí *2* Generals mě moc nebavily, není nad sérii COH *14*
  • Act of agression me sice moc nezaujal, na druhou stranu Eugine ukazali, ze strategie opravdu umi a ha mam wargame po combat missionech na poli rts nejradeji, hned po 1C s men of war
  • kravina, zlatý COH, COH2 *14*
    • Pilgrim66
      Porovnáváš koše s baňama.
    • COH ? LOL :D .. Keď hardcore tak Wargame seria. Kráľovna stratégií.
    • Co to je?
  • Och, ta tajemná látka zvaná "aluminium".
    • Nejdřív tibérium, teď aluminium. Co bude příště? dřevo? */ehm woodium

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit