Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ted sem to dokoukal a konec mi trochu připoměl konec z Absolution. Hehe taky na střeše s helikoptérou... co na to říct tak 55%, možná že to bylo i lepší jak minulý Hitman ten byl marný... škoda že to nebylo pokračování "Quinn" mi stále připomínal právě Quinna takže to šlo celkem špatně si myslet že to je Agent47... blbost ale koukat se na to dalo i! *3*
  • oVer9000
    Vážně se tu 2/3 komentářů věnuje nikoliv obsahu recenze a tématu, ale tomu, že ta recenze vůbec existuje na tomhle webu? Začínám se totiž ptát stejnými slovy: jsem vážně na games.cz, nebo jsem si odskočil na idnes nebo novinky? Úroveň diskuze by o tom svědčila. Je to vážně šok, že na herním webu se věnují hernímu filmu, respektive filmu podle hry. Opravdu mě to pohoršuje. Opravdu už nevim co si mám myslet. Asi začnu číst Eurogamer. Tam ví jak se to dělá... ehm.
    Jinými slovy. Víc takových článků. Super zpestření obsahu webu. *3*
    • Mart9
      A vážně se divíš tomu, že v hodně navštěvovaném webu s velmi živoucí diskusí je většina příspěvků mimo mísu? Já považuju za špatnou vizitku spíš to, když má web 5 slušných diskutérů, než stovky hovad. Alespoň to žije. Stejně jako oni nemusí číst ten článek, ty nečti ty diskuse. Já si taky vybírám, co si přečtu a tenhle článek to není.
    • Ja tiez nechapem co tu vsetkym je*e.
  • psal sem Vavra, ted Fuka :D dobry, no... uz tu chybi jen Radek Hulan *1* *1* *1*
    • Do mrtvol se nekopá. *3*
    • jsem jeste zapomenul na Vreca *2*
  • Keyz
    Nechápu proč často někdo vezme hru, která má nějaký žánr a udělá z toho film, který má jiný žánr....

    Ze stealth udělá akci apod...Přitom jsem nějaké "stealh" filmy a jsou i dobré. Pak to má nějak vypadat.
    • tragicky spis je, ze dneska se toci vsechno ve studiu, jako by to byla naka zaprdena televizni tvorba, zahlid jsem kousek warcraftu a tam nejsou pravi snad ani herci...
      • Keyz
        Jo, to mě také vadí. Pak to vypadá vtipně, jak to je celé dodělané, předělané a nikdy tam vlastně nikdo nehrál v nějakém prostředí. Maximálně někdo udělal kreaci a pak vše okolo 150 lidí dodělalo *15*

        Přesná kulisa je více než tyhle dodělávky přes PC. Je to poté strašně vidět.
  • Fuku docela muzu, ale nemuzu vystat jeho klan, kterej mu nezakryte leze do pr..le. Horsi uz jsou fans od fatty pillow nebo jak se jmenuje
    • kennyB
      Fattypillow má fandy??? Viděl jsem jenom pár videí a pokaždé měl na hu.ě nějaké žrádlo, proboha *8*
    • ja myslim, ze to je spis recese, fuka je svuj a pochybuju, ze necim pritahuje fanousky, ale neni to prumernej trouba, co by jen papouskoval cizi nazory, a tim je mi celkem sympatickej
  • Najlepsia recenzia za poslednu dobu co som cital :)
    vdaka
  • Inquisitor
    Dalo se čekat, že to bude ten typ filmu, pošli mozek na odpočinek a čum. Už ten trailer napovídal co to bude zač. Hlavně, že to naláká lidi na název Hitman.
  • Mart9
    Je někde v té recenzi napsáno, jak se mu líbil ten minulý Hitman film?
  • Tilwaen
    Super recenze, pobavila *1*

    Agent 47 je v tomto filmu jednak velmi mladý (herci je 33 let) a jednak vypadá a chová se jako mentálně retardovaný.
    • Fuka je zbytečnej novinár, i človek; na psani je už moc starej mel by si najít poradnou praci. I když on vlastne nic neumí...
      • Ask tak. Hlavne jeho mimozni titule v kine... Obcas je dobry poslouchat I reakce prisedicich :-D
      • Jsi asi velký frajer, když poznáš, jaký člověk je, co umí a neumí podle toho, jak píše články na hry.



        PS: Ne nejsi.
  • Super! Franta je obrovska legenda a hrdina meho mladi i soucasnosti. Je dobre, ze publikuje zde na games, i kdyz jsou to veci z ffilm. Treba se diky Games vrati k obcasnemu recenzovani her, to by bylo, co? :D
    • Jack1947
      Taky se divím že tenhle veterán a člověk co se vyzná ve hrách jako ve filmech (možná víc) nerecenzuje i tady občas hry... to je škoda. Talentu.
    • Franta hry pořád občasně recenzuje na fffilmu bez jakéhokoliv přičinění Games.
      • Spis jsem myslel castejsimu nebo lepe pravidelnejsimu. Ale asi nema tolik casu a hlavne by musely casteji vychazet hry, ktery by ho bavily. Prece jenom dokoukat nepovedenej film je snazsi nez dohrat nepovedenou hru, zvlast kdyz u toho usne :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit