Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to opravdu typicky rusky ,,valecny´´ vytvor, ohromi na prvni pohled a kazdy si rekne ooo to jeee pecka, ale po chvili hrani zjisti ze to je fakt srottt, multiplajer jakz takz, ale stejne je lepsi zabva cooool of djuty2 :-).
    Pokus o singplajer je vetsi horrorr nez dead island/ajlend, zabiji mne rusky prdy za zdi a kdyz sejmu rusaka, tak odnikud nasprintuje dalsi a schisssne mne do zad. Fakt mne mrzi, ze jsem to koupil i ve slevje :-)
    • bez hrat cod sasku
  • Je to bomba hra kterou si vždy s láskou zahraji *3*
    Nedávno jsem na hru nalákal naše sousedy a od té doby chodíme ke mě gamblit *1*
  • čus panove,zitra mi prijde original red of orchestra 2:heroes of Stalingrad...tak bych vas chtel pozadat,kde bych mohl stahnout nejnovejsi patch?Diky...
  • Zdravím,
    Mám originál Red Orchestra 2 + Rising storm a když hraju multiplayer tak po 15-45min se mi zasekne hra a celej komp a nepomáhá CTRL+ALT+DELETE musím pak vypnout celej komp, nevíte proč?
  • čaute chalani neviete ako spustim MP ? tam server browers a tam sa nič nedeje prosim o radu
  • Zdravím
    Mám staženou a cracklou Red Orchestru Heroes of Stalingrad a mám problém
    Hnedka po tom, co dodělám výcvik se mi ta hra vypne, přeinstalace cracku nepomáhá.
    Pomohl by mi někdo prosím?
    • Tak nebuď kre*én a hry nestahuj
  • Čau,mám tu problém,když hraju(multiplayer),tak mi to často padá(program přestal pracovat...) a to třeba i 3x za sebou,už jsem z toho na prášky,nemůžu si pořádně zahrát,nevíte co s tim je,co by pomohlo?
    • Kámoš měl stejný problém a pomohl pouze reinstal systému. :(
  • Cawte neviete poradit ked zapnem hru je vsteko v poho akurat mi nejde singleplayr a ked na to kliknem je to take vysivnute pls poradte mam originalnu inac vsetko ide okrem toho singleplayeru
    • Singl je stejně na ho*no :) , hraj Multiplayer.
      • ja bi som radsej singl nevies jak to spravit .
  • čau, poradí někdo ? Mám origošku, až do teď jsem v pohodě pařil multiplyaer Stalingrat, včera jsem chtěl hrát a místo multaku na Stemu je singlplýer a po síti se nabízí jen Rising storm a ten ještě nevyšel. To už skončil a nepůjde hrát ve Stalingradu? *10* *13* Pomozte mi...
  • Musíš mít naisntalovanej STEAM ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit