Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jak ctu prispevky, tak jsem docela rad, ze jsem si neobjednal. jestli vyvojari neopravuji dulezite veci ve hre, tak neni o co stat. ze to dobra hra je, beru, ale vsechno ma sve hranice.
    btw nevim jak vy, ale strilet se s japoncema navic v jejich prostredi (kde jinde ;) mi vubec nic nerika. zlata evropa a blizsi okoli...
    • To je samozrejme nezmysel... Hra sa hrá skvele a už je aj celkom pekne odbugovaná.
      • Ty negativní ohlasy jsou dány tím, že je RO2 krapet jiná, než RO1 (pohyb je stále dost náročný a ne tak intuitivní, jako v 1. díle). Já si jí zahraju velice rád a naopak mi vůbec nic neříká BF3 plná "wow lol noobů". Zvykl jsem si na prostředí kvalitních hráčů = klanů a to RO2 pomalu začíná nabízet. Prostě každá hra dle chuti.

        Pokud si vezmi takový World in conflict, tam vycházely patche na přání komunity snad každých čtrnáct dní :-)
  • 2.listopadu vysel po dlouhe dobe dalsi patch. posudte sami: http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=71133 .Dalsi patch nahovno. postezoval bych si na jejich foru ale vzdycky mi jakoukoliv kritiku smazali.
    • Paulcz
      jo to je smutnej příběh, hratelnost neřešej.. už aby byl SDK
  • Abych to řekl upřímně zatím mě ještě žádný AAA titul v multyplayeru za poslední roky nedonutil k obměně svýho archaickýho počítače.Vypadá to, že až ted RO2 mě k tomu donutí.Právě kvůli tomu, že je to tak trochu jiný střílení.(Kdo někdy hrál chápe)Jasně, BF3 je v multy asi(zatím sem nehrál) taky pecka, ale už sem kdysi hrával BF2 a myslím, že zas tak rozdílný(krom grafiky samozřejmně)to nebude.Já tenhle alternativní styl RO vítám všema deseti.
  • "bezvadně aplikoval nový krycí systém" nový krycí systém mě vůbec nevyhovuje, hlavně když u zdi chcete sebrat něco ze země a místo toho vás to přilepí ke zdi a průšvih je na světě, nebo když používá někdo tento úchvatný systém a drží se za zdí a je z půlky vidět *1* (navíc když o někom vim že je za zdí, tak tam pošlu celej zásobník z MP40=smrt hráče který tento systém využívá), jinak celkem dobrá hra až na tu spoustu bugů, snad to co nejdřív vyřeší patche. Jinak servrů je celkem dost, ale ping jsem neměl snad mín jak 80 a to byly 15 vs 15, když je to 32/32 tak ping je razem nad 100 a střlba z pušky na víc jak 100 m na běžící cíl je takřka nemožná *10*
    • kryci system je supr, problem je v ovladani (dat vse na ctrl je zhovadilost) taky by mohli lepe udelat odlepeni od kryciho systemu (bez mackani ctrl)
    • Novej kryci system mi prijde super. Rohy sice nepatri k jeho nejsilnejsim strankam ale kdyz sedis v zakopu tak neni nic lepsiho.
  • "Až na průvodní problémy se statistikami nemám co vytkout a těším se na budoucí rozšíření, jako třeba dnes oficiálně ohlášený Rising Storm (téma války v Tichomoří), které by měly zajistit dlouhou životnost hry a to navíc zcela zdarma"

    zdroj: eurogamer.cz
    • To je evidentně špatná informace. Jsem ve spojení při s týmem vývojářů Rising Storm, informace o financovaní projektu mám přímo od nich, rozhodně nepadlo nic o tom, že bude Rising Storm zdarma.
  • nekdo na coop s mikrofonem a mozkem? :)
  • fixcz
    Plamenomet: http://www.youtube.com/watch?v=D9DkciMTsLI
  • ale kdo to bude hrát? dnes sem zapnul red orchestru 2 a nenašel sem jediný ranked server s více jak 30 hráči. a vůbec se nedivím. nevydali dosud jediný pořádný patch. a v konkurenci s battlefieldem ta hra prostě nemá šanci. to byste museli bejt jó kór fanda 2.sv abyste ještě teď dřepěli u těch pěti zabugovanejch map. PS: co je to ku...va za mod když za něj budem platit? to je něco jako když sem tuhle četl o free to play titulky s mikrotransakcema. mesicnima poplatkama ale stejne si hru musite nejdriv koupit. to je takovej free to play jako rising storm bude mod. na...rat na tripwire
    • Ach jo. Člověk by někdy nejradši puknul vzteky když čte takové subjektivní přispěvky do diskuse. Dobrý, každý má svůj názor, každému se líbí něco jiného, ale přehlížet unikátnost RO2 a její odvahu jít novým směrem není správné.
      Tady je něco k tomu od autorů:
      http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=71125

      V této fázi to je modifikace, makají na tom zadarmo, pak to už možná mod nebude. Záleži jak se to povede dokončit.
    • Zabugovany mapy vs fest zabugovanej battlefiled s fest zabugovanym battlelogem?
      • Ztoho si nic nedelej, este mate nadeji ze to spravej, podivej se na wot - po 3/4 roce bety a dalsim 3/4 roce "ostryho" provozu nespravili vubec nic.
    • Pete.palis
      to je zvláštní...já hrál včera a bylo tam min. 10 servru o 64 hráčích....a všechny plný:) + servry s méňe hráči

      jinak já jsem velký battlefield fanda a RO hraju hodně rád...je to něco jinýho...nechápu, proč by měli hned na ni kvůli Battlovi zanevřít

      jinak s tím DLC souhlasim
      • jinak serveru je docela plno, ale bud je tam prazdno nebo pod 30 hracu (nuda)
        • Paulcz
          v pátek v 17:00 jsou v ranked tři servery (s celkem +- 100 hráči), na to že oznámili úžasný předprodej a blablabla.. tu hru hraje snad méně hráčů než RO1 po x letech
        • No nevím, ale já zatím vždy když jsem se připojil tak jsem našel několik serverů s cca 60 hřáči a pingem 100-150... přiznávám, že tyto servery mám už mezi favorite a nehledám je, ale vždy alespoň jeden slušnej tam je... *3*
        • mě zrovna nesedlo hrát mapy pro 40+ hráčů. těch 16/16 je podle mě ideální. Svý fandy si hra podrží. Zajímalo by mě, jak se hraje RO1

          no každopádně...PR vládne (u mne) :-)

          Osobně si myslím, že Darkest Hour překonal RO1, snad se to Pacifik stormu povede též.
      • jo jenze tech 10 serveru maj pingy okolo 200 a navic hraju jen HC kde je tech serveru jeste min
        mam takovej pocit jako by meli vsechny servery v rusku.. proc neuvolni servery pro komunitu :(
  • No, docela se těším. Prostředí mě láká víc než rozbořené trosky Stalingradu, ačkoliv U3 asi není nejvhodnější engine pro džungli a vegetaci vůbec. Taky se bojí bugů, protože RO2 byla fakt peklo: a beru to od tvůrců jako fuck off, který se doufám, nebude opakovat.

    Všem majitelům achievmentu reset B4 by to mohli dát zdarma .) *9*
    • Nejake dlc za to ma byt gratis, jestli toto, to uz nevim.
    • Smajlík si odmyslete, přidal jsem ho omylem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit