Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mohl by mi prosím autor říct, kde je ta nádherná grafika? Nebo mám asi mizerné rozlišení na monitoru, ale nádhernou bych ji rozhodně nenazval. Stylisticky zajímavou? Možná, rozhodně ne nádhernou. Spíše jsem přemýšlel, jestli to není nějaký port z tabletu či hra od Nintenda.
    • Nádherná grafika neznamená realistická grafika a naopak.
    • 0011
      Nech mě hádat, nintendo ti ukradlo auto a snědlo tvojí oblíbenou rybičku, jinak si tu obsesi nedokážu vysvětlit, že si nedokážeš odpustit sebemenší příležitost si dloubnout u článku který s nintendem ani nemá co společného. Opakovaný vtip není vtipnější ale trapný
      • Veskoslav
        A ty jsi jak honící pes. Kde se objeví Nintendo, přiklušeš jako poslušný čokl a hned začneš do všeho hryzat....A mimoto naprosto můžeš zjistit, jak a často používám něco ohledně Nintenda. Mám veřejný profil. Ale to by nebylo vončo. A že to působí hnusně? Sorry, ale to působí většina nové produkce Nintenda. Zastarale. Není to urážka. Jenom fakt. Nic víc, nic míň, Že Tobě někdo šáhne na tvou modlu a ty se z toho můžeš poděl*t. To už je tvůj problém.
        • 0011
          Já jenom (marně) doufal na příspěvek k tématu. Všimnul sis někdy, že bych já někomu vnucoval nintendo např. ve článku o overwatch nebo další naprosto nesouvisející hře? Btw. moc dobře víš, že na profilu se zobrazuje jenom posledních 10 příspěvků a anonymům a inkognitům se na profil nepodívám, což moc dobře víš taky, pane smrť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit