Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    pred par dnami som presiel gow, a hodnotim to tak na 7.5 maximalne 8 bodov. Je to cele strasne beckove , prazdne , nijak napinave, taka rozpravocka kde sa vsetko toci len okolo boya. Z akcnej hry spravit styl last of us nie je nic pre mna. Pribeh sa rozbiehal ako sopel a aj tak nebol o nicom takom ze by mi to zobralo dych. Rozsypat popol mrtvej matky a povedat chlapcovi ze je synom boha vojny co bol kedysi spartan a zabil svoju rodinu. Ending tiez nijak uspokojivy, ziadny finalny boss battle nebol , len v kludnom happy endingu a dialogu zrazu na mna vybafli titulky zapracovane priamo do gameplayu. Nepochopim tie vysoke recenzie, ale ludom staci malo ku stastiu , hlavne ps gumám a fanbojom + priratat aspon 2 body lebo je to exkluzivita. Clovek ked hru hra a prejde ju a ma nejake dlhorocne skusenosti s hrami akehokolvek druhu, urcite by gowku nedal 9 ani 10 bodov. Ta hra je tak obycajna a nicim originalna ze co sa mam po*rat z toho? casuals. Niekedy mi pripada ako keby recenzenti hrali hru dokopy hodinu a hned pisali recenziu z prvotneho ocarovania a dojmov. Uz prve minuty mi bolo na prt ked ma zabilo to vodenie za ruku a linearnost
    • Pravdou je, že GoW si hlavně užijí hráči 30+, kteří mají rodiny. Pro náctileté puberťáky to asi opravdu nebude to pravé ořechové.....
    • Nesledoval si to zřejmě dostatečně pozorně, protože úplně happy ending tam teda nebyl, Kratos zjistil, že umře v náručí Lokiho. To jednoho moc nepotěší. Podle mě příběhově to bylo stejně dobré jako Horizon.
      • michaliuz18
        horizon bol tiez pekne becko a precenovana hra, to vam ale vysvetlovat nebudem lebo ste casuals a deti
        • trololol

          Nevím, proč tady pořád píšete tyhle blbosti. Už jste se dost zesměšnil tím, jak jste úplně minul skutečný konec God of War.
    • O hardcore píše Fanda Zaklinace 3 :D
    • Pokud ve hře nebyl finální boss, tak co byl potom Baldur? A jestli i ten ti byl málo, tak ti doporučuju královnu Valkýr na těžkou obtížnost :-D
      • Já to celé (včetně Valkýr) projel na God of War obtížnost a to je kamaráde už fakt pořádný peklo :)
        • To věřím a smekám. Mě daly poslední dvě valkýry (Muspelheimská a královna) zabrat už na tu druhou nejtěžší obtížnost. Mám pocit, že jsem u toho i trochu zešedivěl :-D
    • Hm když tak čtu o těch závěrečných titulcích přímo v gameplayi, tak vidím, že jsi vlastně ani neviděl konec hry. No jo, já zapoměl, ty jsi tak hardcore, že ani neposloucháš co postavy před tebou říkají. Chudáci casualové co sledují dění na obrazovce a dotáhly hru do konce... :D

      Dál se k tomu raději ani nevyjadřuju :)
      • Taky jsem myslel, že každému musí být jasné, že hra tohodle rozsahu má klasické půlhodinové titulky (bez uvedení všech od šéfa po uklázečky se tyhle hry nevydávají) a když postavy řikají, kam se má ještě jít, že tam hráč zajde.
        Ale když někdo neposlouchá dialogy a jen běží za quest markerem, tak je pak asi z příběhu zklamaný :-D
      • Jo a zrovna dnes jsem to probíral s pár lidma, že to s koncem snad musí být každému jasné... zřejmě není :D

        michaliuz18 je prostě HC ostrý jak břitva. Až mám strach, aby se nepořezal :D
  • zaty
    Tvl, herní designéři si futrují frňáky koksem a pod vlivem vymýšlejí příběhy a vy tady na to děláte analýzy :D
    • to sedí !! dobrej koment
    • Není to náhodou rekapitulace?
  • Neni video bude dostupne as po 22.00 pretoze Kratos mieri do <> *3*
    • TheGGG
      tam míří spíš PC hry a jejich moba, battle royal, p2w slátaninová produkce...
  • Je chyba na mém přijímači, nebo v článku chybí (odkaz na) video?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit