Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • video nefunkcni zase
  • Teda proti gustu žádný dišputát, ale ve mně zatím žádný voják ještě nikdy nebyl *12* . Snad to tak i zůstane.
  • Rozmslam, kto ma prachy na tvorbu takychto filmeckov? Iste tento klip stal cez sto tisic dolarov.
    Myslim ze vojensko priemyselny komplex. Sranda pre zblbnutych ludi, vrazdenie je sranda, umiret je zabava, uz aby bolo konecne o 6 miliard ludi menej, tolkoto zbytocnych a tupych zrutov v novom svetovom poriadku netreba *1*
    • je to hra d3b1l3... už aby bylo o 6 miliard d3b1lů jako si ty míň... hraju cod od druhýho dílu a chodim snad ven zabíjet lidi? prober se z tý diskotéky... a vlastně řekni mi co hraješ ? the sims? piškvorky? mlč noobe!
      • od COD 2 ty jsi noob muj milí pokud si nehrál COD 1 a UO tak nemá cenu aby si hrál jiné díly.A navíc jseš podle všeho malej kid.
      • ty ses ten nahodne vybrany vzorek z hracu cod, ktery ma dorazit?
      • Ethy
        Chlapče, za blbce jsi tady tak jedině ty *4*
  • Haha ten typek na konci je FPSrussian =) OMG !

    Kdo nezna tak honem youtube FPSrussian tenhle typan je weapon guru a to doslova =)

    Super ze ho tam dali =D
  • Vidlec
    00:08 Iron man
  • tohle bude další blbost na entou hned po MOH Warfighter aby toho nebylo letos málo, není nad Return To Castle Wolfenstein *1* !!!!!
  • Jak se říká, o takový trailer bych si neopřel ani staré kolo. Btw, Robert D. Junior má potíže s inkontinencí. Nechť můj komentář pro ho\/ado dobrý jesti, stejně jako hodnota přínosu hnusu průmyslu herního v deset letech posledních.
  • No, trailer naprostá slátanina stejně jako bude tohle.. Ach jo, tady je vidět ten příšernej úpadek...
  • kapalka
    Minula reklama ci trailer byl krom hudby ubohy. Tento je paradni. Takhle maji vypadat trailery na hry :)
  • zase nejede video

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit