Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    tak to se mame na co tesit:D reklmy uz ted klamou a lzou o sto procedent a ted toje jeste popverene dalsim procesem:D tak sio zvykejme ze budou nove antiviry ktere nepusti nic skodliveho do pc a pokud nahodou pusti vse tak studio rekne jen ze to bylo prilis optimisticke:D fakt jsem se zasmal a nejde o BF spise celkove asi seto bude brad jako precdenc. kdyz to EA dokazalo proc ne jini. uz ted kdyz je reklama v telce musim si koupit 3 metrovou abych precetlmale pismenka naspodu obrazovky ze se jedna vlastne o jeden vzorek a testovano to bylo na spine z upravene kaluze:D
  • Zemla
    Takze sa to teraz vola? korporatny optimizmus? ::o
  • Nemusím číst celý článek stačí mi nadpis, ještě ře mě se nějaké BF netýká ale jinak to byl slušnej sranec do huby všem hráčům. Jenže takový ti - těch pár co to hrálo. Těch se to netýká. Těm to jelo ti by solily zase... a znovu. Tedy co solily budou solit a vlastně i pepřit. Zas na přesrok ne? *4*
  • jsem u battlefieldu novacek a na PS4 premium verze uplne v pohode... dlouho sem si takhle multak u strilecky neuzil
    • to musi bejt skveli zazitek hrat multak strilecky co jede 25fps... jesteze nehrajes proti PC hracum, ale jen proti tem co jim to jede stejne blbe jako tobe *3*
      • jede to v 60 framech. Na x360 co sem to videl tak tam bylo 30... takze zadnej problem
  • Prodám super auto....super airbagy, super klimatizace (ale nemá ani airbagy ani klimazizaci). A když si to někdo koupí a bude si stěžovat, tak mu řeknu, že jsem to viděl moc optimisticky. *9*
    • řekni mu že to je jeho chyba že si to auto koupil a že je moc hloupý.. *1*
      • CrocoRay
        No, ale když někdo koupí auto jen na základě slibů a nezkontroluje si, že tam ta klimatizace vůbec je, tak asi trochu hloupý bude *4*
        • To auto si ale můžeš aspoň vyzkoušet.
          • CrocoRay
            To jsi mi potvrdil tvrzení, že nelze srovnávat prodej auta a hry.
            • jj
        • a co když si nezkontroluje, že mu chybí těsnící kroužek v motoru, to mu pak taky patří když se mu auto po 10km rozpadne? *3*
          • CrocoRay
            Nemá smysl to řešit takhle dopodrobna, když to už tolik nesouvisí s tématem Battlefieldu a klamavé reklamy. Většinou ojeté auto prodáváš buď přes bazar, kde si to překontrolují, jestli nejsou blbí a nebo někomu známému, koho asi nebudeš chtít tolik natáhnout. A pokud ano, tak soud tě neodsoudí, protože to je mezi vámi. Maximálně se s tebou ten člověk přestane bavit a dá ti po hubě a pak ho můžeš zažalovat ještě naopak ty *4*
            • Konecne si toho nekdo vsimnul ze se to neda srovnavat! Dekuju!
            • CrocoRay
              To ano, proto je srovnání prodeje auta s prodejem hry trochu nesprávné :-)
            • to jo, jenže hry žádnou technickou bohužel mít nemusí
            • CrocoRay
              Kromě toho by člověk měl kupovat auto, když projde technickou. A to ti tam těsnící kroužek asi chybět nebude.
  • Soud nesoud, Battlefield 4 byl první díl, který jsem prodal, abych se ušetřil zbytečných nervů s nedodělky a hroznou optimalizací. Bad Company 2 byl pro mě poslední kvalitní díl.. :-)
  • Keyz
    Kvalitní verdikt. Je vidět, že to může dělat každý blbec. Tedy nějaká brutální reklama je OK, protože je pesimistická
    • Docela jasne je tam popsano proc ten verdikt soud vynesl. Proste americke pravo je nejak nastavene a s tim soud nic delat nemuze.
      • CrocoRay
        Myslím, že v USA je to trochu jinak, než tvrdíš. Ty zákony a paragrafy jim spíše slouží jako něco, o co se mohou opřít, ale závěrečné rozhodnutí má právě samotný soudce. Ale ten musí vycházet podle toho, zda už se nějaký podobný spor někdy v minulosti řešil.
        Více popsané je to tady:
        http://cs.wikipedia.org/wiki/Angloamerick%C3%A9_pr%C3%A1vo
  • Mi nelžeme jenom lžeme o tom že nemůžeme splnit lži. *1*
  • Nevím no je to hodně dobrej argument *1* klamavý byl WatchDogs ale BF4 to je těžký říct.
  • potřebujeme novou legislativu postihující distributory co si zákazníky vytírají řiť.. a to tak že rychle
    • a co tak nekupovat kazdu sracku co ti podhodia pod nos?
      • to je hloupost, proč rovnou tedy nezrušit všechny zákony na ochranu spotřebitelů, když si za to co kupují mohou sami? zkus občas použít mozek než něco napíšeš *3*
        • skor ty skus pouzivat hlavu, nemas ju len na nosenie, v tomto sialenom svete kde na kazdy prd je zakaz, vymyslat nove zakazy? to radsej odovzdaj obcianku, nech sa o teba stara stat
          • babicky a pod??
            bavime sa este o EA a Battlefield? *1*
            btw, ti smejdi a babicky - babicky by uz mali byt zbavene svojpravnosti, bohuzial...ak to pride vekom ze clovek dementie, co ine je potrebne? postarat sa o starych ludi. vo vsetkej pocestnosti
            • lebo take zakony na ochranu uz mas
            • bavíme se o ochraně spotřebitele a zákazníka obecně, o tom jak zabránit prodejcům v podvodech, když ti v krámě prodají láhev vína ve které bude ocet, půjdeš to asi vrátit, že? proč by to tedy mělo být u her jiné
          • ok, ty bys chtěl žít ve světě, kde tě může každý obchodník beztrestně ojebávat, možná (asi) se ti to ojebávání i líbí, ale, a budeš asi dost překvapený, většina lidí chce žít ve světě kde má zákazník zajištěná svoje práva
            • tak já hrál naposled Battlefield 2, to jen pro pořádek

              za druhé, pokud nevidíš, že současná legilslativa zdaleka nestíhá reagovat na změny v informačních technologiích, ba co víc, ani se k nim přiblížit, protože zkrátka žijeme ve světě kde se věci v informační sféře mění strašně rychle, zatímco změny v zákonech se dějí opravdu velice, velice pomalu a samozřejmě se vždycky najde nějaký vykuk, co té mezery mezi tím co je možné a co ještě smí využije, pak by ses nad tím opravdu měl trochu zamyslet.. a ano, lidi jsou hloupí, naivní, důvěřiví, ale to sakra neni důvod, abychom nechali "šmejdy" okrádat babičky a podobné špíny, právě naopak
            • obchodnik ta moze ojebat maximalne raz, nechapem ludi co po battlefield 3 kupia v prvom mesiaci battlefield 4, asi chcu byt ojebane, bohuzial
              a ked sa nechavas ojebavat jednou firmou pravidelne, asi je k tomu dovod *4*
          • On si plete ocharanu spotrebitele, jako slabsi strany s diktatem debila co si neumi vybrat kvalitni produkt a pak se bude jeste soudit.
            • já tu hru nehraji.. a tím padá i celý zbytek tvého pokusu a arguement. hezky den *4*
            • A proc si nepockal na launch, nepockal par tydnu a pak bys mel relevantni informace na kterych bys mohl stavet. Ze je reklama klamava? To je otazka nazoru splnili co v reklame ukazovali? Ze to bude FPS pro blbecky? No to splnili tak jaka klamava reklama? Ariel urcite taky neni lepsi nez vsechny bezne praci prostredky na svete, Studentska pecet taky urcite neni cokoladovejsi nez vsechny bezne cokolady na svete. To je preci soucasti dusevni vyspelosti kazdeho cloveka aby byl schopen tyto klamy rozpoznavat, analyzovat a podle toho se chovat. Nebo ty ses nesvepravnej?
            • neplete, pokud se jedná o lživou reklamu, jde automaticky o klamání spotřebitele, to nejsou dvě oddělné věci šmudlo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit