Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karateka...tak tuhle hru jsem moc nemusel. Byla nudna, obtizna a jeste mel clovek jen jeden zivot. Nutno dodat, ze grafika mela svy kouzlo a hlavne zvuky uderu a kopu byly fakt pekny.
    Stejnak jsem tu hru kolikrat spustil jen proto, abych se nechal zkopnout z utesu hned tim prvnim nepritelem ve hre. To mi delalo vetsi radost, nez se nudne a zdlouhave prokopavat skrz celou hru a hlavne ta mriz, ke ktery se clovek casem dostane, me pekne vytacela. Jeden nepovedenej krok a vse bylo v prdeli.
  • Jezis marjaa, na to mam grafiku za 400 euro abych si na ni poustel kreslene komiksove blbosti. Uz mi ten komiks style bez detailu leze krkem... Hlavne aby to jelo i na XBLA, mobilech a kdejakem ipadu...
  • smejki
    lolwas? si řekli, že osmibit je pastelkovej, tak z toho udělali ouplnej komiks? Me not wants.
  • Karateku jsem hral na Atari XE a vim, ze jsem nepresel pres uvodni obrazovku, takovy Dark Souls ty doby :-) Jinak ta grafika nevim nevim ta puvodni vize mi prisla osobitejsi nez tenhle cartoon.
  • Doufám, že nepřenesou kompletní hratelnost včetně smrti, co vrací na začátek hry *2* Dodnes si pamatuju to zoufalství na Atar, když člověk odehráli první část, musel vložit kazetu a několik minut nahrávat druhou část a tam umřel a šel odznova *15*
  • Karateku jsem měl kdysi na mé vietnamské kopii NESu v nějaké souborné kazetě 1000 in 1 Byla to fakt dobrá hra, ale pekelně těžká, pamatuju se že jsem se nikdy nedostal dál než přes pár obrazovek - prostě zlatý věk videoher *3*
  • Black_Hand
    to...nevypada moc pekne graficky...tuctova estetika, ktera nema nic spolecnyho s puvodni hrou. ta naopak pusobila filmy bruce leeho.
  • Nejdřív chtěj zprznit chudáka Aba a teď tohle? *11*
    • Tak oni uz ho zprznili. Abe ve 3D vysel na starej xbox a byla to hrozna tragedie (Oddworld: Munch's Oddysee)
    • Novy abe je prvni hra co byla (bude) prevedena do 3D a neztrati ani kousicek ze sve puvodni atmosfery, alespon dle dostupnych videi, vyopada naprosto uzasne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit