Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Fakt klobouk dolů tomu, co vytvořil ten svět a hru vůbec.
  • Erendiel
    No hurááá, stará verze zakoupena na PS 3 a rozhodně senebojím pořídit znovu, je to úžasné :)
  • C-BEAM
    namiesto rimejku mohli radšej urobiť pokračovanie, aj keď by nebolo tak premyslené a bolo by určite kratšie, malo by to podľa mňa väčší zmysel ako prerábať hru ktorá vďaka vcelku peknej 2D grafike vyzerá dobre i dnes.
    • Inquisitor
      Co jsem slyšel, tak tam budou i nový věci, nebude to přesný remake. Ale plnohodnotný pokračování bych taky bral všema deseti.
      • No pokud myslíš pokračování ve stylu Munch's Oddysee a čtvrtého dílu jako byl Oddworld: Stranger's Wrath tak to teda díky moc ale to fakt lepší remake prvních dvou dílu než pokoračování odpadu ve 3D co nemělo s pošynovkou nic společnho . *5*
        • Inquisitor
          Myslim pokračování v duchu prvních dvou dílů. Já ty další ani nikdy nehrál.
          • C-BEAM
            ja som sa dokonca o tých ďalších dieloch ktoré prišli po Oddysee a Exodduse dozvedel až z tejto diskusie od šoustala *1*
  • Tak, a vsetci/ vsetkztky assasini, ...mani, speedy a deady, total aj ine wary idu bokom handry fajcit :). Príjemné prekvapenie - dúfam ye s toho nebude nepríjemné a Abemu ostala štava. *4*
  • Pete.palis
    Bože, to je tak krásná nostalgie *14*
  • michaliuz18
    hura sa na to uz rok tesim :) ak si to zachova staru hardcore hratelnost len to bude cele krasne hd a 3D tak sa nevim dockat:)
  • Jack1947
    Pamatuji si ... demo/plnou na PSX a to byla tehdy pecka. Tesim se, jsem zvedavy jakto zmaknou. *4*
  • Oddworld Abe's Oddysee Klasika a legnada mezi lehandami se vrací , velká škoda že po dvou vynikajících dílech Abe's Oddysee a Abe's Exoddus tuhle serii totálně odjebali nesmyslnými Munch's Oddysee a ještě horším dílem která tuhle serii totálně pohřbila Oddworld: Stranger's Wrath . Přitom to mohla být perfektní značka jakou má bezpochyby Rayman ale oni s tak dobře rozjeté serie dokázali zničit jednu z plošynových legend a ducha hry vůbec a tím celou serii poslali do kopru .Už těším na Remake ale mohli by udělat i Abe's Exoddus který si tak uznání zaslouží a ty odpady co vyšli po tech dvou dílech by měli zničit spálit a vůbec zapomenout že něco takového vyšlo a začít serii od druhého dílu opět restartovat *4*
  • Inquisitor
    Tahle hra je u mně v top, ta úplně top :).
    • ja davam 20/10
  • pamatuju jak na PS1 jsem u téhle hry ztrácel víru v hry obecně :D ty dva disky zažily takovej rage jako žádná jiná hra :D LEGENDA *14*
    • Byla to moje nejdražší hra na PSX, tenkrát měla nálepku 2.399,- Kč (někdy v roce 1997, když rodiče přitáhli bůhví odkud konzoli a asi deset originálních her) a je to taky dodnes moje nejoblíbenější plošinovka. Dneska nemyslitelná cena za jakoukoliv hru, ale tenkrát se ty ceny PSX her nedostávaly pod 1.599,- Kč :-D
    • Inquisitor
      Přesně, nejhranější hra na psx :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit