Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    tak todle jde totálně mimo mě, Sony by radši měla dovalit nějakou novou FPS/TPS, než tydle nesmysle. Hlavně né další open world robo blbosti...
  • Tady je toho oproti originálu tolik změněno že bych to nazval spíš rebootem než remakem. O remasteru tady samozřejmě nemůže být řeč.
  • už je potvrzena i čeština :). takže jasná koupě.
    Na PS4 vyjdou ještě v češtině U4, heavy rain nebo rise of tomb raider. + samozřejmě ubisoft hry, během ledna se má potvrdit i DOOM :).
  • Vypadá to úžasně. Pro ty kteří mají jako svoji první konzoli PS4 téměř nutnost.
    • Mart9
      Já mám PS4 jako svoji první konzoli od Sega Mega Drive II a ten pocit nemám.
  • Je to nová hra inspirovaná prvním dílem. Jako jakékoliv pokračování kdejaké střílečky, RPG atd.
    To že je teď módní používat hanlivě výrazy začínající na re, neznamená, že to je bude špatná hra.
    Jak by se pak dal nazvat Doom 2, 3, 4, Wolfové, Half Life 1, 2, Gothic 1,2,3 cokoliv se může nazvat remakem dříve viděného, nebo pokračováním.
  • a ještě přidáme takzvanou zpětnou kompatibiltu za 400 Kč. Fu*ck Sony...
    • Chápu dobře ten tvůj koment: Ty se snažíš naznačit, že by tohle mělo být zadarmo ve zpětné kompatibilitě nebo prodávané v nějaké slevě?
  • ano ano jak jinak, remake, remaster remaku, remake remasteru remaku, atd... *13*
    • Dobre hry za to stoji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit